Резултати от 1 до 3 от общо 3

Моля за съвет - хладилник от Технополис Люлин

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #1

    Моля за съвет - хладилник от Технополис Люлин

    Гръмна окончателно стария Минск.
    Моля ви за спешен съвет - трябва утре да купя хладилник, защото жена ми ще ме убие и нямам време за сериозно запознаване с материята.
    Кажете какво да купя - задължително трябва да е налично в Технополис Люлин, защото нямам възможност сам да го кача до нас, както и нямам време утре да ходя до друг магазин...

    Изискванията са - височина не по-малка от 160см, може до 200см.
    Цена между 700 и 1200лв, естествено ако е по-скъп... да има за какво да е така

    Ще съм ви благодарен ако ме ориентирате с някакви предложения, ако не за конкретен модел, то за марка или нещо друго важно,. което трябва да гледам.
    По въпроса No Frost или 2 компресора... от малкото, което прочетох останах с впечатление, че няма еднозначен отговор, така че не е задължително едното или другото. Поправете ме ако греша?

    При бърз преглед се спрях на:

    1. ELECTROLUX ERB 34233W A+, 1компресор, 1 кръг, без екстри, много евтин - 600лв...

    2. AEG S 70360KG2 А++, 1компресор, 1 кръг, без екстри освен А++, евтин - 740лв

    3. ELECTROLUX ENB 34633 А+, 1компресор, 2 кръга, NoFrost, аларма евтин - 760лв

    4. AEG S 60360 KG1 А+, - 800лв

    5. AEG S 75348 KG2 - всякакви екстри, NoFrost, 2 кръга, дисплей, аларма, отделение 0 градуса.
    Притеснява ме многото електроника... - необходима ли е. И цената е висока - 1200лв.

    Съвети?

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #2

    Re:Моля за съвет - хладилник от Технополис Люлин

    Водиш жената и каквото си хареса това купуваш. Аз само No Frost купувам. Не бих замени хладилник no frost за обикнове саморазмръзяващ. Не е само размразяването, а еднаквата температура в цялото помещение. В точко 3 имаш 2 кръга и ниск ацена. Според мен е добре. Дали ще е издържи дълго времем без да се поврежда е на късмет.

  4. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #3

    Re:Моля за съвет - хладилник от Технополис Люлин

    Напук на всякаква логика отидох и си купих AEG S 70360KG2
    Хареса ми дизайна, дръжките, металното лого.
    Никакви екстри, но нов модел, един от малкото А++ хладилници.
    Имаше по-стария модел 60360, който ми препоръчваха с електронно управление и дисплей, но аз тъпо и упорито си държах на новия, упростен. Да се надяваме, че няма да съжалявам и за липсата на електроника и за липсата на NoFrost.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 7
    Последно: 27-06-12, 11:17
  2. Покупка на хладилник до 500 лв. - спешно съвет
    От dodo2000 във форум Хладилна техника
    Отговори: 13
    Последно: 01-02-12, 21:57
  3. съвет за този хладилник
    От hopcyns във форум Хладилна техника
    Отговори: 3
    Последно: 05-03-11, 10:36
  4. Препоръчаите ми моля ви Хладилник с отделна камера.
    От ferrarif1 във форум Хладилна техника
    Отговори: 0
    Последно: 30-10-10, 11:50
  5. Съвет за комбиниран хладилник!
    От alien_1 във форум Хладилна техника
    Отговори: 14
    Последно: 09-03-10, 10:36

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе