Резултати от 1 до 5 от общо 5

Хладилник MasterCook

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    May 2011
    Мнения
    52
    #1

    Хладилник MasterCook

    Здравейте на всички и в тази подсекция,
    Честно казано съжелявам че трябва да пиша и тук, но налага се. Имам един хладилник мастеркук от 5 години вече, който не знам дали ще ви изненадам ако кажа, че се превърна в кошмара на живота ми. Но няма да преминавам през целия ад, който съм изживял до момента само ще кажа, че ако някой някога ме попита за тази марка ще му кажа че е НЕНОРМАЛНО БОЛЕН да си купи каквото и да било от нея, а камо ли хладилник. Та на въпроса ми: Значи поредния безумен проблем е, че хладилника ми изобщо НЕ изключва от едно доста известно време насам. Идваха 100 хладилни техници няма да казвам от кой сервиз, всичките явно страшни специалисти щом всеки път ми сменят фреона и филтъра и все викат готово и като си заминат проблема остава след тях, ама и парите си взимат и то какви пари. Има ли някой представа дали тази марка хладилници имат някакво термо реле или и аз не знам какво за контрол на температурата, което е възможно да е залепнало или да е повредено по някакъв начин и да не измерва температурата в хладилника и затова да не изключва хладилника. Иначе хладилника си държи студено, но въпроса е че е за сметка на безумните ми сметки за ток в края на месеца. Ако има някой от някой софийски сервиз, който може да ми помогне моля да ми пише на лична защото вече съм на път или да "убия" някой пореден техник от въпросния сервиз, който обслужва тази марка хладилници или да го изхвърля заедно с хладилника моментално на бунището и май няма да сбъркам след сумите за ремонт, които съм дал щях да си купя последен модел от някоя елитна марка. Благодаря предварително.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    90
    #2

    Re:Хладилник MasterCook

    Аз не разбирам защо не споделяш с нас името на сервиза,според моите разбирания човек трябва да назовава кактодобрите и коректни сервизи така и некоректните.

  4. Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    213
    #3

    Re:Хладилник MasterCook

    Цитат Първоначално публикувано от goiko
    Аз не разбирам защо не споделяш с нас името на сервиза,според моите разбирания човек трябва да назовава както добрите и коректни сервизи така и некоректните.
    Не тук е мястото за антиреклама (реклама). Има си раздел "черен списък".
    А дали ще ги изпипоса хубостниците си е избор на flamme_froide.

  5. Junior Member
    Тук е от
    May 2011
    Мнения
    52
    #4

    Re:Хладилник MasterCook

    Здравейте отново,
    след едноседмично ходене по мъките проблема е отстранен даже не ми се иска да кажа как, но м.петров би ли ми казал къде пък е тази черна секция (не можах да я намеря уж гледах тук там), държа да кажа от кой сервиз НИКОГА да НЕ викате техник, освен ако не искате да станете "финансов донор" на въпросния сервиз, защото се оказа че в крайна сметка проблема е идвал от тяхната "кадърност", за да не бачка хладилника.

  6. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #5

    Re:Хладилник MasterCook


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. LG хладилник
    От Миряна във форум Хладилна техника
    Отговори: 2
    Последно: 21-10-14, 15:10
  2. Хладилник тип мини бар
    От taralion във форум Купува
    Отговори: 1
    Последно: 09-06-13, 16:52
  3. Хладилник AMICA FK-322.3 AA
    От dan81 във форум Хладилна техника
    Отговори: 7
    Последно: 07-07-11, 11:28
  4. Хладилник Мраз 140
    От k840420n във форум Хладилна техника
    Отговори: 7
    Последно: 23-09-10, 22:28
  5. Хладилник LG GR-389 SQF - бива ли?
    От zasd във форум Хладилна техника
    Отговори: 3
    Последно: 19-08-07, 20:49

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе