Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 25 от общо 25

Electrolux ENB38943 ili Liebher C3523

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    211
    #16

    Re:Electrolux ENB38943 ili Liebher C3523

    Цитат Първоначално публикувано от johny01
    Наредили са ги всички класове,ако сложиш и снимка на компресора-супер.


    Ще се радвам да чуя мнения за хладилника и компресора, макар че само времето ще покаже дали съм сгрешил в избора си. Напоследък така стана с техниката, че нито на марки, нито на страна производител можеш да разчиташ.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #17

    Re:Electrolux ENB38943 ili Liebher C3523

    http://www.the-acc-group.com/cgi-bin...&cm=193&cp=588
    Не бих казал,че е от висока серия или мощност,както и че има вероятност да е китайски(виж темата за Зануси 936),а и очаквах малко повече фреон за такъв хладилник,но профитата да вземат отношение.Все пак е добър избор,но имам поглед в/у друг модел(както споменахвам по-горе),който работи отлично.

  4. Novice
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    8
    #18

    Re:Electrolux ENB38943 ili Liebher C3523

    Ние взехме другия модел от Техномаркет(еnb34943).Хладилното отделение е малко по-малко,Иначе киматичният клас е същия,компреутвамсорът е АЦЦ,но не го виждам сега да сравня параметрите,защото не ми е на лесно да го завъртя хладилника.Аз не разбирам от компресори и т.н.,но според мен са си среден клас хладилници-нито евтини,нито скъпи с някакви по-особени екстри и качества.Дано са здрави да ги позваме пълноценно.Съседите ме стресираха да внимавам какво избирам-това било инвестиция за 20 години напред,ама според мен тва са отживелици.В сравнение със стария ЗИЛ ми е идеален засега-другия го размразявахме доста често и лятото държеше храната топла точно щото е отживелица,иначе ремонти не са му правени никога

  5. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #19

    Re:Electrolux ENB38943 ili Liebher C3523

    20 годишна инвестиция е Зил,Мраз,Минск (на село из бараките има и един амонячен на 100 години,който може и да работи),ама тва е "друга бира".Сегашните,ако изкарат 10 години-черпиш и бегаш за друг в магазина,а за тези с ноу-фрост може и по-малко.Иначе,че е среден клас,ама кво му е?!

  6. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,252
    #20

    Re:Electrolux ENB38943 ili Liebher C3523

    Честито и със здраве да си ползваш хладилника!
    Относно компресора - споко!
    Аз като видя, че на дадена стока има щемпел за РСТ http://www.rospromtest.ru/content.php?id=24 и повече не гледам ни страна производител, ни нищо! За мен това е достатъчна гаранция за качеството на продукта.
    Примерно за ТВ минималният гарантиран срок на експлоатация за ***** се изисква да е 7 години.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #21

    Re:Electrolux ENB38943 ili Liebher C3523

    Идеален е за парата.Да почерпи и едно ревю да направи,а не "кво да купя,тва хубаво ли е" и после скатавка-да има инфо за бъдещи мераклии.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    2
    #22

    Re:Electrolux ENB38943 ili Liebher C3523

    До професорdabr не заблождаваи хората кое е добро и кое не .При изгорял компресор дали ще е със 1 или 2 компресора,остават без хладилник докато излезе от сервиза. А що се отнася за марката всеки да избира.

  10. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,746
    #23

    Re:Electrolux ENB38943 ili Liebher C3523

    Цитат Първоначално публикувано от vankolari3
    До професорdabr не заблождаваи хората кое е добро и кое не .
    Тежест на мнението се постига чрез разумни и обосновани доводи.Не със подобни заклинания.
    Смея да си мисля, че затова във форума моето мнение се ползва с доверие, докато ти все още изграждаш такова.
    Потребителите не са деца и малко трудно ще ги заблудиш.
    За малко да забравя да благодаря за титлата, но ако позволиш нека занапред общуваме малко по-смислено.

    Цитат Първоначално публикувано от vankolari3
    При изгорял компресор дали ще е със 1 или 2 компресора,остават без хладилник докато излезе от сервиза. А що се отнася за марката всеки да избира.
    А при изгорял компресор на фризера, хладилника може да работи.При двукомпресорните именно той дефектира по често.
    При два компресора изпарителите са отделни, което при почти всички случаи позволява или ремонт на изпарителя или поставянето на друг при пробив на вградения в шкафа изпарител.
    При еднокомпресорните такъв пропуск обикновено означава хвърляне на уреда.



  11. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #24

    Re:Electrolux ENB38943 ili Liebher C3523

    Професоре,да почерпиш,че Камата се ската и я ква гюрултия се вдигна за една хонорис кауза.

  12. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,746
    #25

    Re:Electrolux ENB38943 ili Liebher C3523

    Цитат Първоначално публикувано от johny01
    ...да почерпиш,че Камата се ската и я ква гюрултия се вдигна за една хонорис кауза.
    Веднага:

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Фризер Liebher,замразява на половина?
    От billibi във форум Хладилна техника
    Отговори: 4
    Последно: 20-10-14, 08:38
  2. Electrolux ERB 34003W8
    От Giggio във форум Хладилна техника
    Отговори: 9
    Последно: 11-12-12, 08:46
  3. Магазин на AEG/Electrolux
    От peterasap във форум Бяла техника
    Отговори: 2
    Последно: 13-05-12, 13:28
  4. Electrolux 3850
    От teodorpp във форум Хладилна техника
    Отговори: 2
    Последно: 31-03-11, 19:52
  5. Electrolux vs. Liebherr
    От wrathchild във форум Хладилна техника
    Отговори: 2
    Последно: 28-07-09, 21:33

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе