Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 21 от общо 21

Избор на хладилник до 600лв.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Живее в
    Карнобат
    Мнения
    374
    #16

    Отговор: Избор на хладилник до 600лв.

    Аз ползвам този LG GR-389SQF: Bottom Mount Freezer Refrigerator with reversible door l LG electronics Africa не е от най тихите,но за годините си работи перфектно.Климатичния му клас на моя е N и работи от +5 до + 40 без никакви проблеми.А май няма големи разлики с по новия модел.Тампоните на компресора са за смяна,че понякога дава доста лош резонанс,питах но никой не ми отговори коректно.Дори моя го продавам в момента,мисля следващия да е пак на същия призводител.Ако има къде да го видиш и чуеш няма да е зле.

  2.  
     
  3. Member Аватара на batalski
    Тук е от
    Nov 2007
    Живее в
    София
    Мнения
    348
    #17

    Отговор: Избор на хладилник до 600лв.

    Цитат Първоначално публикувано от espace Виж публикацията
    Аз изобщо не мога да разбера какъв е прблема на всеки хладилник да работи при температури над поддържаните в хладилното отделение? Какви 16 градуса, какви 5лв? Всеки нормален хладилник трябва без проблеми да работи до температури поне 5-6 градуса ако е усилен на макс.
    Да ама не, за да работи нормално двукамерен хладилник с механичен термостат трябва да е в помещението минимум 15градуса. На по-старите хладилници слагаха нагревател на изпарителя и те работеха.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    86
    #18

    Отговор: Избор на хладилник до 600лв.

    И в крайна сметка, каква трябва да е температурата за да работи. Според описанията, клас SN би трябвало да работи от 10 градуса нагоре. Това, ако приемем, че взема хладилник с единичен регулатор.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от charliii Виж публикацията
    Аз ползвам този LG GR-389SQF: Bottom Mount Freezer Refrigerator with reversible door l LG electronics Africa не е от най тихите,но за годините си работи перфектно.Климатичния му клас на моя е N и работи от +5 до + 40 без никакви проблеми.А май няма големи разлики с по новия модел.Тампоните на компресора са за смяна,че понякога дава доста лош резонанс,питах но никой не ми отговори коректно.Дори моя го продавам в момента,мисля следващия да е пак на същия призводител.Ако има къде да го видиш и чуеш няма да е зле.
    Доколкото прочетох по чуждите форуми, този http://zora.bg/lg/gc-399sqw/21865 е почти същия като твоя и е базиран на някакъв модел от 2005, който LG си произвеждат с леки козметични подобрения и продават като нов модел, което всъщност не е чак толкова лошо.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    38
    #19

    Отговор: Избор на хладилник до 600лв.

    И аз съм пред подобна дилема - хладилник с фризер в долната част, за до около 600 лв.
    Нещо Индезит-а ми грабна окото Хладилник с фризер Indesit BIAA 13 - Търговска верига "Зора" , какво ви е мнението като за парите си?

    Btw някой знае ли, има ли и ако да - каква е, разликата между Biaa13 i Biaa13F?
    Този пост е редактиран от Shogi; 18-04-14 в 15:07.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,783
    #20

    Отговор: Избор на хладилник до 600лв.

    Цитат Първоначално публикувано от Shogi Виж публикацията
    И аз съм пред подобна дилема - хладилник с фризер в долната част, за до около 600 лв.
    Нещо Индезит-а ми грабна окото Хладилник с фризер Indesit BIAA 13 - Търговска верига "Зора" , какво ви е мнението като за парите си?

    Btw някой знае ли, има ли и ако да - каква е, разликата между Biaa13 i Biaa13F?
    Ей този https://www.technopolis.bg/b2c/detai...NJE-RK-6191-AW -5г.гаранция

  7. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    38
    #21

    Отговор: Избор на хладилник до 600лв.

    Взех индезит-а.

    Попаднах на супер пича в техномаркет, който определено разбираше и беше откровен.

    Общо взето потвърди общото мнението за горение.

    Индезит-а е чук, само е малко по-шумен отколкото очаквах, но все пак в рамките на допустимото. За тези пари - толкова

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Избор на хладилник
    От Kristian Gurchev във форум Хладилна техника
    Отговори: 5
    Последно: 28-09-12, 16:44
  2. избор на хладилник
    От yordak във форум Хладилна техника
    Отговори: 1
    Последно: 04-11-11, 18:06
  3. купувам лаптоп до 600лв
    От labios във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 07-11-08, 15:54
  4. Предложете ми конфигурация до 600лв.
    От DerekMTN във форум Общ - хардуер
    Отговори: 18
    Последно: 30-08-07, 18:45
  5. Телевизор до 600лв
    От skyman във форум Телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 01-01-07, 15:47

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе