Резултати от 1 до 13 от общо 13

Кой от двата хладилника е за предпочитане?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    15
    #1

    Кой от двата хладилника е за предпочитане?

    Здравейте ще купувам нов хладилник с фризер и не мога да реша кой да избера. Спрял съм се на тези два модела:
    AEG S-73600CSW0 :: Хладилници :: Хладилници :: Хладилници и фризери :: Едра техника :: Technomarket Bulgaria
    AEG S-53600CSS0 :: Хладилници :: Хладилници :: Хладилници и фризери :: Едра техника :: Technomarket Bulgaria
    кой е за предпочитане?

  2.  
     
  3. Member Аватара на batalski
    Тук е от
    Nov 2007
    Живее в
    София
    Мнения
    348
    #2

    Отговор: Кой от двата хладилника е за предпочитане?

    Лош избор.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,566
    #3

    Отговор: Кой от двата хладилника е за предпочитане?

    Цитат Първоначално публикувано от batalski Виж публикацията
    Лош избор.
    Обоснови се!

  5. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    872
    #4

    Отговор: Кой от двата хладилника е за предпочитане?

    И за мен е интересна тази категоричност!?.....Все пак става въпрос за АЕГ,не за НЕО!.........Нека колегата се обоснове.......

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,781
    #5

    Отговор: Кой от двата хладилника е за предпочитане?

    Хладилника е изолирана кутия,малко датчици и главното компресор.Когато главното е зле бих предпочелл например хладилник Снайге с компресор Аспера.

  7. Member Аватара на batalski
    Тук е от
    Nov 2007
    Живее в
    София
    Мнения
    348
    #6

    Отговор: Кой от двата хладилника е за предпочитане?

    Железни изпарители във фризерната част които изгниват и се пробиват малко след гаранция. Изпарителите в хладилника са пълни със шупли и те пробиват. Компресор ACC който не кара дълго време и много други. Колегата VLADO 66 е прав снайгето кара доста повече от АЕГ ЕЛЕКТРОЛУКС ЗАНУСИ.

  8.  
     
  9. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    872
    #7

    Отговор: Кой от двата хладилника е за предпочитане?

    Хм.....Интересна работа...А аз се бях насочил към АЕГ също.....Явно batalski с това се занимава и картинките му са ясни......Дай мнение тогава,моля,за едни Горение,по старичък модел но с два компресора. Словенска сглобка,не сръбска....Цената им беше 850 ако се не лъжа!Абе все едни големи сандъци продават на последък,няма богато предлагане на 170-180см и избора става труден!Особено когато държиш/в моя случай/всичко да е една марка и да не е НЕО все пак!И да е бяло,не инокс или сребристо сива боя!

  10. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,781
    #8

    Отговор: Кой от двата хладилника е за предпочитане?

    В Словакия не знам какви марки предлагат.А за Горението-божа работа,нищо че имам такъв висок към два метра.Прецака му се термодатчика и трябваше да махам кондензатора отзад и да ровя из изолацията-по-глупаво решение не бях срещал.

  11. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #9

    Отговор: Кой от двата хладилника е за предпочитане?

    Цитат Първоначално публикувано от slovaka Виж публикацията
    Хм.....Интересна работа...А аз се бях насочил към АЕГ също.....Явно batalski с това се занимава и картинките му са ясни......Дай мнение тогава,моля,за едни Горение,по старичък модел но с два компресора. Словенска сглобка,не сръбска....Цената им беше 850 ако се не лъжа!Абе все едни големи сандъци продават на последък,няма богато предлагане на 170-180см и избора става труден!Особено когато държиш/в моя случай/всичко да е една марка и да не е НЕО все пак!И да е бяло,не инокс или сребристо сива боя!
    Словак,
    аз имам такова Горение, модела е К336/2МLА, висок е 177см., с два компресора. Бачка вече 12г. и гък не е казал, сменил съм само крушката в хладилника.

  12. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    872
    #10

    Отговор: Кой от двата хладилника е за предпочитане?

    Абе,тука предлагат това,което го има и в БГ,+Баукнехт...Нищо по различно!Ама аз уредите ще ги купувам в БГ,то да ги мъкна от тук ще ми излезат златни,дори и със сериозните промоции,които правят!Само нашите търговци не научиха що е то намаление,а плицукат хората с 50-60лв надолу!Тука Бош ,Ексклузив пералня дето в БГ е 1800 ,че и кусур лева,хората я продават за 650-700евро.....Специално за Горенето, и тук и в Чехия държат много високи цени и се водят луксозна марка!А дали има разлика в качеството......Бог знае,аз нямам такава информация....
    Този пост е редактиран от slovaka; 04-11-13 в 17:50.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,566
    #11

    Отговор: Кой от двата хладилника е за предпочитане?

    Аз исках да се обосновеш, понеже ги имам точно и двата модела. Този с електронното управление ми е в къщи и е на 1,5години а другия ми е в апартамент на морето. И двата са много тихи и засега работят отлично. Ще видим как ще се държат плез годините.

  14.  
     
  15. Member Аватара на batalski
    Тук е от
    Nov 2007
    Живее в
    София
    Мнения
    348
    #12

    Отговор: Кой от двата хладилника е за предпочитане?

    Днес ще взимам един АЕГ на 3г и 3месеца ще кача снимки.

  16. Novice
    Тук е от
    Jul 2012
    Мнения
    8
    #13

    Отговор: Кой от двата хладилника е за предпочитане?

    мнения за този ниско-бюджетен модел ? Хладилник с фризер Samsung RB29FSRNDWW/EF-WHITE - Търговска верига "Зора"
    цената е доста добра все пак ще го взимам на изплащане с 50 % първоначална ако има нещо в този ценови диапазон предлагайте Моля )

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Кой от двата хладилника да избера
    От pipe82 във форум Хладилна техника
    Отговори: 2
    Последно: 20-10-11, 13:57
  2. Фреон R600 или R134a e за предпочитане?
    От emogar във форум Ремонт и сервиз - Хладилна техника
    Отговори: 4
    Последно: 25-09-10, 22:22
  3. Кой абсорбатор е за предпочитане?
    От wrathchild във форум Бяла техника
    Отговори: 6
    Последно: 24-09-09, 18:27
  4. Кое CPU е за предпочитане!
    От T.Spasov във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 53
    Последно: 13-07-07, 14:39
  5. Кои DVD Player е за предпочитане в диапазон 70лв.-150лв.?
    От Muko във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 19
    Последно: 27-02-07, 20:13

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе