Резултати от 1 до 6 от общо 6

BOSCH GUD15A55 VS. LIEBHERR G1213

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    13
    #1

    BOSCH GUD15A55 VS. LIEBHERR G1213

    Първият фризер е повече от двойно по-скъп от втория, не мога да разбера защо. Не ми се занимава със сервизи и разнасяне. Та кой да взема, като искам да издяни поне 10години без проблеми? Знам, че във форума пишан Pro-та дето могат да дадат обосновани съвети. Моля Ви, всеки който има желание да драсне по няколко реда.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    83
    #2

    Отговор: BOSCH GUD15A55 VS. LIEBHERR G1213

    Цитат Първоначално публикувано от BLUEPUPIL Виж публикацията
    Първият фризер е повече от двойно по-скъп от втория, не мога да разбера защо.
    Боша е за вграждане в шкафове/ниши по тих е с 5dB(a) и работи при температури от 10*С до 38*С. Либхера е обикновен свободно стоящ фризер, работи при температури от 10*С до 43*С. Кой ще изкара повече е въпрос на късмет. Аз бих обърнал и внимание и на обикноведните фризери на бош или сименс(една фирма са) или на някой AEG/електролукс, е ако се предлагат нанашия пазар. Поздрави!

  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    13
    #3

    Отговор: BOSCH GUD15A55 VS. LIEBHERR G1213

    Цитат Първоначално публикувано от Profi_cooler Виж публикацията
    Боша е за вграждане в шкафове/ниши
    Това значи ли ,че тези за вграждане имат в тях нещо което ги прови по-скъпи? Или пък конкретно този компресор на BOSCH e на по-високо ниво? Върти ми се в главата, че тия модерни кухни са бая пари и ако нишата за фризера се съобрази с конкретни размери, то подмяната на фризера може да доведе и до промяна на дизайна- оттук тези за враждане да се хвалят с по-голяма надежност.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,271
    #4

    Отговор: BOSCH GUD15A55 VS. LIEBHERR G1213

    Ти видя ли какъв е компресора? Щото по-вероятно е да е китаец, нищо че фризера е Бош.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    83
    #5

    Отговор: BOSCH GUD15A55 VS. LIEBHERR G1213

    То щото на Либхера не и той Китаец. Когато един хладилник/фризер е направен за вграждане, то има конструктивни промени спрямо обикноведния, за да може да се получи естетвено или изкуствено(ако има вентилатор) обдухване на кондензатора и компресора. Вратата е пригодена за лесен монтаж на декорация или врата на шкафа. Трябва да е по тих.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    13
    #6

    Отговор: BOSCH GUD15A55 VS. LIEBHERR G1213

    Цитат Първоначално публикувано от dwrbudr Виж публикацията
    Ти видя ли какъв е компресора? Щото по-вероятно е да е китаец, нищо че фризера е Бош.
    Не мога да го намеря изложен никъде, пък и надали ще ми разрешат да се завирам да огледам компресора. Но мога да отправя запитване към BOSCH Б-я.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. AEG vs Bosch
    От pip00 във форум Бяла техника
    Отговори: 16
    Последно: 20-12-14, 19:13
  2. Отговори: 0
    Последно: 04-09-14, 13:01
  3. BOSCH или LIEBHERR???
    От Sasch във форум Хладилна техника
    Отговори: 6
    Последно: 06-11-11, 18:54
  4. Liebherr, Ariston, Bosch, Gorenje ?
    От allissa22 във форум Хладилна техника
    Отговори: 3
    Последно: 31-08-09, 17:54
  5. Относно гаранцията на Liebherr, Bosch и Electrolux
    От technolog във форум Хладилна техника
    Отговори: 11
    Последно: 29-07-09, 10:25

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе