Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 32 от общо 32

За гъби

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на periel
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    409
    #31

    Re:За гъби

    И аз нямах много време тази година но чувам че имало сърнела, ще отделя един ден че вече ги сънувам панирани.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на kalcheff1
    Тук е от
    Aug 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,065
    #32

    Re:За гъби


    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1320250967[/time]_________________________________________________

    Цитат Първоначално публикувано от tana
    Мдааа и аз съм запален гъбар .Ходихме това лято,обикаляхме балканите,сума ти гъби събрахме.После ги изхвърлям и си купивам от магазина.Там грешка няма.
    Ей много ме е шубе и мен от натравяне. Веднъж срещнах един човечец, търсеше за брат си някакъв инжекционен стероид TESTOSTERON-нещо си, като си помислих, че брат му, явно е решил да се нацепи. Като ми каза, че се е натровил и това го е предписал лекар, за да може брат му да прескочи трапа в болницата се корнах, но човечецът беше сериозен и ми развя рецепта. Диагнозата била остра органна недостатъчност или нещо такова !!! Ба си, от няква глупава гъба.
    След, може би, година, комшия от махлата търсеше някакво лекарство или добавка, за пречистване на черния дроб. Бъзикам го, че трябва да спре с фиркането и разбира се отново отравяне с гъби - този път лекарите му казали, че черното дробче заминало.

    Става дума за трайни и сериозни увреждания, които можеш иначе да си ги причиниш със дългогодишно системно къркане или по нещастие от някой гаден хепатит

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. Отговори: 19
    Последно: 29-07-06, 22:05
  2. Хайде за гъби
    От Wise във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 28
    Последно: 08-09-05, 15:25
  3. [:D]За хищните гъби, Intel, Asus и лятната скука
    От Stan във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 09-09-02, 17:32
  4. Гъби ядящи....... компакт дискове...?!
    От afterburner във форум Общ - хардуер
    Отговори: 21
    Последно: 08-09-02, 18:37

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе