Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 34
Like Tree4Одобрявам

Get.bg - черна дупка за пари и време

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    2
    #1

    Get.bg - черна дупка за пари и време

    Ако ви се наложи да си купите нещо от интернет и попаднете на продукта в електронния магазин get.bg, най-искренно ви съветвам веднага да затворите страницата и да форматирате хард-диска.
    Всъщност да си поръчате нещо и да ви го доставят няма никакъв проблем - е, закъсняват с доставката, бъркат цвета, забравят фактурата и т.н., НО големите ви проблеми ще започнат ако стоката дефектира. Накратко - поръчах си висок клас мобилен телефон, който се развали на 7-мия ден и вече 35 дена от get.bg не знаят какво става с телефона, кога ще е оправен, дали въобще ще могат да го оправят.. проведох поне 15 разговора с тях по схемата "Утре ще ви се обадим" - и нищо..
    Няма да ви отегчавам с разказ за приключенията ми - самият факт, че си правя труда да пусна тази тема се надявам да е красноречива.
    Да си поръчаш нещо от get.bg е все едно да го купиш от циганин на спирката на рейса.

  2.  
     
  3. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #2

    Re: Get.bg - черна дупка за пари и време

    Ако имаш фактура за покупката, сезирай комисията за защита на потребителите. Кофти ситуация наистина , но все нещо трябва да може да се направи. По закон до 20 работни дни е максималният срок през който трябва да ти отстранят дефекта.

  4. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #3

    Re: Get.bg - черна дупка за пари и време

    Между другото и други хора са се оплаквали по отношение на гаранцията давана от гет.бг, особено за телефони.

  5. Senior Member Аватара на dragozow
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1,304
    #4

    Re: Get.bg - черна дупка за пари и време

    Аз една флашка им върнах пролетта защото не отговаряше на описанието, четеше и пишеше с три пъти по-малка скорост от обявената(а я купих точно за това). Трябваше да проведа два разговора и да отида до "офиса" който всъщност е апартамент. Това беше констатирано от мен на същия ден, на другия я върнах. Иначе съм купувал два телефона и други джаджи от тях. Искай им констативен протокол и тичай в КЗП. В случая едва ли момичетата в "офиса" ремонтират телефона, просто в някой сервиз не си спазват задълженията което пък си е тяхна работа и ти можеш да си търсиш правата.

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    323
    #5

    Re: Get.bg - черна дупка за пари и време

    Цитат Първоначално публикувано от dragozow
    ...В случая едва ли момичетата в "офиса" ремонтират телефона, просто в някой сервиз не си спазват задълженията което пък си е тяхна работа и ти можеш да си търсиш правата.
    А, най-вероятно нямат никакъв гаранционен сервиз!

  7. Senior Member Аватара на dragozow
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1,304
    #6

    Re: Get.bg - черна дупка за пари и време

    Нямат техен сервиз, а сервиза който трябва да ремонтира стоката се мотае. Друг е въпроса че те трябва да настояват пред този сервиз стоката да се ремонтира в срок и да не занимават клиента с това.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    897
    #7

    Re: Get.bg - черна дупка за пари и време

    Май само за Nokia действат по бързо при проблем. Аз лично съм пазарувал от тях , и нямам (засега) забележки. Иначе , бих препоръчал на всеки да си "търси" правата докрай , и независимо колко време и нерви ще загуби , и дори да е за нещо "малко" като стойност да не се отказва. Все си мисля , че това ще доведе до "подобряване" на статуса ни като потребители рано или късно. В противен случай , рискуваме и търговците да започнат да ни третират като политиците - те ни е.ат , а ние си трайкаме и се вайкаме по форуми и блогове.
    Така че xstasy да не се примирява , а да ги "поразклати" малко из комисията за защита на потребителите.

  10. Novice
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    2
    #8

    Re: Get.bg - черна дупка за пари и време

    Не се примирих - телефона най-накрая е в мен и "поправен" - в смисъл засега работи, но металният му капак е изкривен.. абе - гет.бг..
    Не ме е яд за размотаването - случва се и в квалифиицирани сервизи, това което няма да им простя е отношението. Ти имаш насреща си хора само докато платиш. След това ставаш "онзи досадник, дето си иска телефона".
    4-5 пъти си поръчвам неща от тях и все проблеми! По-голям фен на електронната търговия от мен няма, но НИКОГА ПОВЕЧЕ GET.BG.
    Благодаря на всички, които взеха отношение по темата. Дано съм ви бил полезен и аз с насоки откъде да НЕ пазарувате.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    100
    #9

    Re: Get.bg - черна дупка за пари и време

    Аз пък съм пазарувал от get.bg и съм доволен. Два пъти съм си купувал мобилен тел. една и съща марка и модел, понеже ми откраднаха първия. Втория обаче имаше нужда от преинсталиране на софта и за по-бързо и сигурно им поисках адрес на техен сервиз, ако имат такъв. Те ми дадоха адрес, отидох и ми оправиха проблема срещу минимално заплащане за 1 ден.

  12. Novice
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    3
    #10

    Re: Get.bg - черна дупка за пари и време

    Аз не съм доволен от get.bg
    За четири месеца телефонът ми влиза в техния сервиз 3-пъти
    В момента чакам отговор от КЗП и ако и те не помогнат ще съдя ГЕТ ООД

  13. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    90
    #11

    Re: Get.bg - черна дупка за пари и време

    Купувал съм от тях няколко неща но проблем имах само с един телефон за който не ми изпратиха фактура и ме мотаха докато се отказах да я търся

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    503
    #12

    Re: Get.bg - черна дупка за пари и време

    купих си телефон (СЕ w810) от тях миналото лято и не съм имал проблем.спазиха си срока с доставката и за щастие не ми се е налагало да ползвам гаранционно обслужване. преди да прочета тази тема се бях навил пак да купя друг телефон от тях, но вече ме разубедихте. явно аз съм попаднал на добра бройка. цените им са много добри, но отдалеч си личи, че има нещо гнило с гаранцията. все пак, преди това реших да рискувам, но сега не бих ги избрал.
    бихте ли ми препорчали коректен магазин за телефони и други стоки на добри цени?

  16. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,123
    #13

    Re: Get.bg - черна дупка за пари и време

    а купих на жена ми Е51 септември месец ,беше около 150 лв надолу от цените по магазинчетата тука ( разбираемо все пак имат няколко хиляди лева наем на месец ) дойде за 1 ден, запечатан ,с гаранционна карта ,произведен във Финландия ,дори имах фактура на мое име въпреки че не ми трябваше ,мога да кажа че съм доволен даже негативните мнения ме учудват ,явно не винаги са така коректни

  17. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    299
    #14

    Re: Get.bg - черна дупка за пари и време

    Като чуя Гет.бг и настръхвам от ярост.А Аз съм спокоен човек, купих на жена ми Телефон от там м.Ноември 2007 , даде дефект още на 1 седмица и стана ходене по мъките , пратих го за ремонт стоя 1 месец ,върнаха го и дефектира още на 1-я час след връщането и пак обратно.Там стоя сигурно 2 месеца през това време говорене по телефона по 5 пъти на ден ,абе мама*а си е***о , накрая им теглих една майна ,напсувах ги много здраво включително и шефа , приключих с тях и това ми е като за Урок. Никога повече онлайн покупка на техника, дори и да е "без пари".
    Вярно е при самата поръчка и доставка нямаше проблем, проблемите идват след това.
    БЯГАЙТЕ ДАЛЕЧ ОТ ТИЯ МОШЕНИЦИ!

  18. Novice
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    5
    #15

    Re: Get.bg - черна дупка за пари и време


    Здравейте колеги!

    Интересува ме дали някой е успял да осъди тия мошеници?

    В понеделник отивам в КЗП.

    Ако те не помогнат, ще заведа дело.

    след 40 дни престой на телефона ми в "двата им сервиза" казаха, че не е използван правилно с аксесоарите му.

    Отказват да го поправят или да го заменят.

    WTF?!?


    Телефоните на ГЕТ.БГ нямат гаранция от производителя!!!!!!!!

    Става дума за незаконен внос!!!!!!!!!!!!





    Стойте на далеч от ГЕТ.БГ / GET.BG!!!

    Ако имате излишни пари - по-добре ги дарете на нуждаещи се.

    В ГЕТ.БГ, парите ви ще отидат по дяволите.


    п.


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 21
    Последно: 23-12-11, 16:22
  2. [Почна се] Рецепти до дупка
    От etg във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 9
    Последно: 05-04-09, 21:00
  3. Whirlpool - от време на време отзад се чува пукане
    От shell във форум Хладилна техника
    Отговори: 4
    Последно: 30-06-07, 20:48
  4. Черна Водка ???
    От neutralizer във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 10
    Последно: 30-12-04, 01:39
  5. Триъгълник - или Дупка в моя МОЗЪК!
    От BlackBLOOD във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 12
    Последно: 14-06-03, 19:33

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе