Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 18 от общо 18

Сервиз на магазин "Зора" ,съобщение за клиентите им.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Живее в
    Плевен
    Мнения
    48
    #16

    Re:Сервиз на магазин "Зора" ,съобщение за клиентите им.

    Извинете,но мисля че зачеркнахте грешните редове.Това трябва да се чете!


    1. Запознай се с правилата на форума и ги спазвай, ако желаеш да участваш тук!
    Според тях, поредни постове от един потребител са непозволени. За теб, както и за горния участник ще направя реверанс и ще се разминеш без наказание, няма и да ти пипам долния пост, защото е достатъчно информативен. Но се надявам да отделиш време за да се запознаеш с правилата, под които си се подписал при регистрацията ти тук! Следващото им нарушение няма да бъде толерирано!
    2. Всеки има право на мнение, но решението се взима от модераторския екип. Принципно е изключително пристрастна и недалновидна позицията, в която си... Горният текст не носи никаква информация и е доста грубо заяждане с участник във форума, без да засяга самата тема. Като такова, то няма място тук!
    Ще съм ти благодарен, ако в бъдеще не коментираш решения на модератори. Ако си недоволен - можеш да използваш ПМ или други начини за връзка с тях, в краен случай можеш да опишеш становището си в раздел За форума.
    Крис

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Живее в
    Плевен
    Мнения
    48
    #17

    Re:Сервиз на магазин "Зора" ,съобщение за клиентите им.

    Здравейте всички,жена ми ме изненада с тази тема след работа!Винаги съм бил против специалисти да коментират работата си в отворени форуми-разбирай,даги чете всеки!Аз съм деистващ сервизен техник,в частност сервизирам и уреди на ЗОРА.Искам да изясня за техниците работещи извън мрежата на сервиз зора за какво иде реч/казвам за техниците защото другите не може да дават мнение за нещо,което им е неясно/!Всички слим кинескопи имат различни /според производителя/допустими -одобрени от стандартите отлики от идеала спрямо геометрия и чистота на цвета-няма да обяснявам защо!!!В случая с коментирания кинескоп проблема е прост като гъбено семе-фабрично монтираните магнити за корекция на геометрията са залепени с негодно лепило и в процес на работа/затопляне и охлаждане на отклонителната система/ се отлепят и някой го е забелязал и е дал просто решение-просто тези магнити се лепват в старото си положение/личи си къде са били/.Няма прагматичен човек,който да сменя кинескоп вместо да реши проблема по най простия начин-искам да отбележа,че не става дума за отлепена маска и решението е трайно/някой по-нагоре беше казал,че е временно/.Другото важно нещо е ,че тези кинескопи се използват и в други" hi-марки" и тази информация е безплатно решение и на техните проблеми/надявам се ,никой не мисли ,че кинескопа е марка CROWN/.Мисля,че модераторите на форума не са уцелили адекватната позиция!!!Цитираните прердписания на Dimitar Minchev наистина са решение на болшинството случаи.Между другото аз също имам сигнатура на латиница в имеилите си!!!
    Поздрави на всички и приятна вечер!

  4. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #18

    Re:Сервиз на магазин "Зора" ,съобщение за клиентите им.

    Това като че ли е първата тема, която в над 10-годишната история на форума се налага да правя забележки на 3-ма отделни участници.
    И то участници, които са се регистрирали във форума явно само и единствено за да си пишат в тази тема...
    Направо... не знам какво да ви кажа и на тримата без да ви обидя, така че... засега нищо няма да ви казвам Засега...
    Надявам се да вземете предвид в бъдещи писания, че това не е арена за дрязги м/у настоящи и бивши колеги, а форум за взаимопомощ с голяма популярност. Не знам дали си давате сметка колко се излагат и двете страни в подобни безмислени спорове...
    Лично на мен ми стана досадно и смятам да затворя тази тема.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Мебелен магазин "Орхидея мебел" - Плевен
    От nickkkkk във форум Черен списък
    Отговори: 22
    Последно: 28-07-13, 09:40
  2. Промоция в "Зора"
    От ivanvv във форум Климатици Midea
    Отговори: 3
    Последно: 28-07-10, 22:10
  3. он лайн магазин "Зора"
    От mariadg1 във форум Черен списък
    Отговори: 7
    Последно: 20-06-10, 11:36
  4. "Зора" са мошеници от класа
    От fire73 във форум Черен списък
    Отговори: 1
    Последно: 08-03-08, 00:44
  5. Пушка + боклуци от магазин "За 1 лев"
    От roumen68 във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 12
    Последно: 10-10-06, 09:11

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе