Страница 1 от 26 12311 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 389
Like Tree3Одобрявам

Още един шаран в мрежата на Ванко

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    79
    #1

    Още един шаран в мрежата на Ванко

    За първи път се срещнах с него преди около 2 г./покрай форума/ когато ми трябваше монтажист за един климатик,останах доволен.След това ми помага и за Т.П. монтира и клим.на родителите ми,но всичко до миналата седмица когато му се обадих да го питам за нов климатик.Каза че трябва да го плати предварително и ще дойде за парите 1750лв.Като дойде бяхме на масата,поканих го ядонме,пихме и след това му дадох парите като ми написа разписка и каза че ще го донесе на другия ден.От тогава ни вест ни кост/телефона не си го вдига/
    Моля който има някакви данни/адреси,мейли и т.н./ да се свърже с мен на лично.

  2.  
     
  3. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #2

    Re:Още един шаран в мрежата на Ванко

    Предполагам си чел другите 2 теми в раздела и ти е ясно за какво става въпрос. Дори на Галин му бяха затрити темите в един друг форум (не знам поради какви причини) и не стана ясно дали неприятното премеждие е завършило с щастлив край.

  4. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #3

    Re:Още един шаран в мрежата на Ванко

    Доколкото знам, все още не е приключило щастливо, поне до април беше така, за после не знам, не се е похвалил колегата нещо да е решено.

  5. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #4

    Re:Още един шаран в мрежата на Ванко

    Аз само в 1 се убедих от прочетеното в "Направи сам" и тука: Който се захване с оня мошеник, рано или късно затъва до гуша с неприятности

  6. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #5

    Re:Още един шаран в мрежата на Ванко

    Цитат Първоначално публикувано от kuuuuul
    За първи път се срещнах с него преди около 2 г./покрай форума/ когато ми трябваше монтажист за един климатик,останах доволен.След това ми помага и за Т.П. монтира и клим.на родителите ми,но всичко до миналата седмица когато му се обадих да го питам за нов климатик.Каза че трябва да го плати предварително и ще дойде за парите 1750лв.Като дойде бяхме на масата,поканих го ядонме,пихме и след това му дадох парите като ми написа разписка и каза че ще го донесе на другия ден.От тогава ни вест ни кост/телефона не си го вдига/
    Моля който има някакви данни/адреси,мейли и т.н./ да се свърже с мен на лично.
    По мое мнение се свържи с другите двама от форума които са "пострадали" и си наемете тримата адвокат.Той да ви обясни какви възможности имате.
    Според мен взъможностите са:
    -сезиране на прокуратурата за измама или обсебване на заплатените му парични суми;
    -преди да изтече давността да заведете граждански дела;
    -да прежалите парите и да ударите 1 студена вода

    Трима сте с по-голями шансове за успех.Това е законния ред.



    Цитат Първоначално публикувано от gnf
    Аз само в 1 се убедих от прочетеното в "Направи сам" и тука: Който се захване с оня мошеник, рано или късно затъва до гуша с неприятности
    А не така, че ще те репликират.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    79
    #6

    Re:Още един шаран в мрежата на Ванко

    За да се направи каквото и да е първо трябва да го откриеме и ако и тогава не стане с добро има много варианти.Събирам още информация.

  8.  
     
  9. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #7

    Re:Още един шаран в мрежата на Ванко

    Като давате толкова пари на някой само на "честна дума" искайте да видите и записвайте данните от личната му карта. Откаже ли - ясно е какво ви очаква ......

  10. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #8

    Re:Още един шаран в мрежата на Ванко

    Цитат Първоначално публикувано от kuuuuul
    като ми написа разписка и каза че ще го донесе на другия ден
    В разписката какво пише?

  11. Moderator Аватара на Lazar
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    Варна
    Мнения
    5,259
    #9

    Re:Още един шаран в мрежата на Ванко

    kuuuuul, (малко черен хумор) ако Ванко реши да започне да връща борчове и трябва да бъдем честни - твоите пари трябва да върне на Галин, нали така (щото той други пари явно няма) . В тоя смисъл - за да върне твоите пари трябва да има и други шарани - да се гради пирамидката . В такъв случай тая тема само разлайва кучетата, не мислиш ли ?
    Сега по сериозно - като как реши реши да си дадеш парите на човек, от когото има вече доста оплаквания от завличания? Интересувам се повече от психологията на жертвата - дали си мисли, че мечката дето играе у комшията няма да дойде и тях или пък си мисли, че всички, дето чернят Ванко са маскари и лъжци?

  12. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    782
    #10

    Re:Още един шаран в мрежата на Ванко

    Цитат Първоначално публикувано от kuuuuul
    За да се направи каквото и да е първо трябва да го откриеме и ако и тогава не стане с добро има много варианти.Събирам още информация.
    Не искам да прозвуча грубо...информацията я имаше събрана...и въпреки това си му набутал едни 1750лв...
    П.П.
    Лазаре...мен ме интересува въпроса–колко трябва да е лицемерен човек за да задава такива въпроси,след като е взел дейно участие в създалата се ситуация...

  13. Moderator Аватара на Lazar
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    Варна
    Мнения
    5,259
    #11

    Re:Още един шаран в мрежата на Ванко

    Конане, какво е моето участие в създалата се ситуация? Единствено това, че съм запознал Галин с Ванко. Е да, чувствам се виновен пред Галин и затова взех отношение в неговата тема - да потвърдя, че не лъже, защото той беше с нова регистрация тук. Все пак тогава аз още не ми се искаше да приема, че Ванко е способен на това, както и повечето хора тук, но тоя случай мисля, че трябваше да послужи на всеки здравомислещ да стопира финансовите си отношения с този човек, поне до изясняване на ситуацията. Няколко месеца по-късно обаче мисля, че няма място за никакви съмнения.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    782
    #12

    Re:Още един шаран в мрежата на Ванко

    Bullshit
    Лазаре,как точно запозна Галин...след като ти самият не го познаваш...
    Факта,че го наричаш Ванко говори красноречиво за това...в провен случай отдавна би трябвало да напишеш тук- името на фирмата му и всички атрибути необходими за локализацията и...
    Апропо,говорейки за фирма та му изникна и въпроса:-А въобще знаеш ли как се казва въпросният индивид...

  16. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #13

    Re:Още един шаран в мрежата на Ванко

    Айде да прехвърлите разговора на лични !
    тук стана като в дата -та.
    Нищо повече не можете да направите освен да го опишете ил ида го съдите.
    ако има разписка от него - отиваш в полицията и толкова.
    Ще полежи 24 часа , в това време подготвяш един обвинителен акт и готово.

    Баси тук само акъл се дава , ама честно даже се смея като чета. С такива хора , много ясно че ще се изкупи човека.
    А за това как се казва човека "Конан-е" - има го на първа страница "черен списък ", с име , телефон и др.
    Vanko68 - Иван Иванов

  17. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    92
    #14

    Re:Още един шаран в мрежата на Ванко

    Нещо не ми е ясно- преди малко говорих с Ванко за профилактика и не ми направи впечатление да се крие .Да не би да участваме в разчистване на сметки което най-малкото е неетично

  18. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #15

    Re:Още един шаран в мрежата на Ванко

    Техно ама и ти едни бисери твориш, ще полежи, ама някой друг път! Единствено може да заведете гражданско дело за дължимите пари. Жалбата за измама в прокуратурата или полицията ще приключи с обяснението му, че им дължи пари, но в момента няма и при първа възможност ще им ги върне.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 26 12311 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Прекъсва ми мрежата ??
    От obshtinska_mishka във форум Мрежи
    Отговори: 41
    Последно: 04-05-16, 19:45
  2. проблем с мрежата или ?
    От eror във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 13-09-08, 08:43
  3. Проблем с мрежата
    От deveca във форум Мрежи
    Отговори: 8
    Последно: 21-11-05, 18:50
  4. Help губи ми се мрежата?
    От AVATARAT във форум Мрежи
    Отговори: 11
    Последно: 21-05-04, 02:23
  5. Как да конфигурирам мрежата?
    От Go_Play във форум Linux
    Отговори: 8
    Последно: 25-01-04, 15:56

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе