Страница 1 от 4 123 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 46

Франчайзинга ще удари лошо по имиджа на ОМВ България!....

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    872
    #1

    Франчайзинга ще удари лошо по имиджа на ОМВ България!....

    На 30.01 2012 на новата бензиностанция на ОМВ на магистрала Марица/15км след границата с Турция,посока София/преобърнаха понятията ми за физика,след като" напълниха" 30литрова бутилка с газ с цели 45литра!!!А и вътре ,хич да не е имаше 3-4 литра!!!То бива наглост,ама чак такова безочие!!Аз разбирам,че не всеки може да вдигне бензиностанция на 15км от границата и то на магистрала,и рушветите и парите за подобно начинание са много,ама да го избиват..по умерено,меко казано!....Какво да направя,арменски поп не познавам,нямам дебеловрати биячи около мен за охрана....ами просто това ми беше последното зареждане на бензиностанция на ОМВ!....Поне да предпазя други,да не ги "заредят"и тях така!....НЕ ЗАРЕЖДАЙТЕ НА ОМВ,ПЪРВАТА БЕНЗИНОСТАНЦИЯ НА МАГИСТРАЛА МАРИЦА,СЛЕД КАТО ВЛЕЗЕТЕ ОТ ТУРЦИЯ!!!Нагли и безочливи"селски пръчки",решили бързо да забогатеят!
    А ако някой от ОМВ прочете това,нека има едно на ум,че така клиентите ще се оддръпнат,а конкуренцията е жестока!!

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Живее в
    гр. Сопот
    Мнения
    2,204
    #2

    Re:Франчайзинга ще удари лошо по имиджа на ОМВ България!....

    И на мен ОМВ са ми погаждали подобен номер преди около 4 години в Бургас. На 20л бутилка, която нормално събира около 16л газ, те я напълниха с 25л, докато ги видя. Още тогава ги забравих, че съществуват.

  4. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #3

    Re:Франчайзинга ще удари лошо по имиджа на О&#

    Хм сега като инсталираха новите устройства, нали като заредиш 30 лв веднага се изпраща информация за продажба за 30 лв към НАП?
    В такъв случай се отчитат 30лв и се плаща ДДС за 30 лв, без значение колко реално са ти сложили...

  5. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #4

    Re:Франчайзинга ще удари лошо по имиджа на ОМВ България!....

    Да, но ако реално са сипали 20 л., а си платил 30 л. пак са на далавера.

  6. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,688
    #5

    Re:Франчайзинга ще удари лошо по имиджа на ОМВ България!....

    Цитат Първоначално публикувано от glowndark
    Хм сега като инсталираха новите устройства, нали като заредиш 30 лв веднага се изпраща информация за продажба за 30 лв към НАП?
    В такъв случай се отчитат 30лв и се плаща ДДС за 30 лв, без значение колко реално са ти сложили...
    Да де, само дето ти плащаш ДДС-то нали се сещаш. ДДС-то винаги се плаща от крайния потребител!

  7. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    872
    #6

    Re:Франчайзинга ще удари лошо по имиджа на ОМВ България!....

    ...То ДДС-то е едно на ръка,а и ако си "продал"нещо,дето си остава при тебе,а си му взел паричките....дреме му на оная работа на тариката,че ще внесе ДДС!...Анадънмо!?..Чеправят врътки,то е повече от ясно!..По сериозния въпрос е ,тия от ОМВ спят ли,защото това жестоко удря по името им!?Аз,че повече няма да спра на ОМВ/освен да им пикая в кенефите/е факт,дори не ми е и толкова за 20-25-те лева.....Имам фактура,имам и снимка на колонката с отчетената продажба,имам и паспорт за газовата бутилка, имам и свидетели пътували с мен в колата......Ама нямам на кого да се оплача,нито пея на Цветанов песни за родната полиция,нито оформям брадата на Борис Велчев,нито ритам мачлета със строителя на магистрали.....Ебати шибаната държава,то и в Афганистан скоро ще има повече ред от тука ,ако и да се управлява според шериата от муджахидини,талибани или ..Бог знае каква друга сган!.....

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,688
    #7

    Re:Франчайзинга ще удари лошо по имиджа на ОМВ България!....

    Едно време колега ми каза така. Видиш ли международна, известна в цял свят фирма след името си да има - България, значи всичко е осрано и няма грам от качеството, което има в нормалните страни!

  10. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,572
    #8

    Re:Франчайзинга ще удари лошо по имиджа на ОМВ България!....

    И ти ги плати тия 45л. при положение че на паспорта на бутилката ти пише 30л? Честно, не си в ред.

  11. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    872
    #9

    Re:Франчайзинга ще удари лошо по имиджа на ОМВ България!....

    ....А какво трябваше да направя,да се бия с крайгранични мутри с два черни джипа"Мерцедес"с тъмни стъкла паркирани на паркинга на бензиностанцията или да търся помощ от ченгетата в Свиленград,гранична полиция и т.н.!?.....Ти приятелю как би постъпил!?....
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1328020941[/time]_________________________________________________

    ....Апропо,утре ще се опитам да се свържа с журналисти-кореспонденти на 24 или Труд за Пловдив и региона,ще им представя това с което разполагам....ако и пресата не помогне...значи...просто няма какво да се направи!..Друго не ми идва наум,поне не нещо реално!..А иначе,в кръга на шегата,ми се прииска на сън да видя собственика на тази бензиностанция,проснат на земята с един чеченец над него и...Милена Милотинова да му спретва едно коментарче с предупреждение,че това което ще видят уважаемите зрители не е за хора със слаби нерви и лица под 18 години!!!...По възрастните сигурно си спомнят този репортаж,дето един го резнаха като пиле,наживо...Кадрите бяха обиколили световния видеообмен преди години!.....

  12. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,572
    #10

    Re:Франчайзинга ще удари лошо по имиджа на ОМВ България!....

    Ами може би си прав. Защото на първо четене не ми се връзва OMV с гореописаната картина. Пусни писмо до тях с описание и с копие до медиите. Хубаво е да си пазиш и касовата бележка.

  13. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #11

    Re:Франчайзинга ще удари лошо по имиджа на ОМВ България!....

    "Господари на ефира" умират за такива ситуации. Те ще зарядят и ще платят и ще го покажат по телевизията и ще искат обяснение от регионалните или централни мениджъри.

  14.  
     
  15. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    872
    #12

    Re:Франчайзинга ще удари лошо по имиджа на ОМВ България!....

    ...Това с Господари на ефира е умна идея,но как да се свържа с тях!?.....

  16. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #13

    Re:Франчайзинга ще удари лошо по имиджа на ОМВ България!....

    Цитат Първоначално публикувано от slovaka
    Господари на ефира...как да се свържа с тях!?.....
    Ето тука може да им пишеш или да се обадиш по телефона.

  17. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    872
    #14

    Re:Франчайзинга ще удари лошо по имиджа на ОМВ България!....

    ...Благодаря и на двамата,аз ги открих преди малко и вече им драснах ,колкото да опиша нещата в най синтезиран вид!.....Ще видим какво ще стане!....

  18. Member
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    520
    #15

    Re:Франчайзинга ще удари лошо по имиджа на ОМВ България!....

    Де да бяха само ОМВ . Бензиностанцията на Шел в с. Приселци, близо до Варна посока Бургас. Бутилка 25 литра, в която никога не бях събирал повече от 23 успяха да ми набутат 28 литра и то при положение, че имаше някой литър вътре, вървеше си на газ. Е, не е толкова фрапиращ случая както писания в темата, но нека който прочете тук да си има едно наум.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 4 123 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Кой ток е по-лошо да те удари?
    От nanalai във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 54
    Последно: 06-11-14, 09:55
  2. Няма лошо!
    От Wise във форум Коментирай новина
    Отговори: 2
    Последно: 19-10-05, 15:59
  3. Отговори: 7
    Последно: 14-09-05, 11:56
  4. Токови удари и суичове
    От WISP във форум Мрежи
    Отговори: 25
    Последно: 11-06-03, 09:31
  5. Отговори: 25
    Последно: 10-11-01, 15:59

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе