Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 46

Франчайзинга ще удари лошо по имиджа на ОМВ България!....

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Живее в
    гр. Сопот
    Мнения
    2,204
    #16

    Re:Франчайзинга ще удари лошо по имиджа на ОМВ България!....

    И тази съм я зачеркнал от отдавна. Минавам само транзит покрай нея.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #17

    Re:Франчайзинга ще удари лошо по имиджа на ОМВ България!....

    Това се е случило в момента в който си зареждал , едва дали е системно за да можеш да го докажеш .
    На мен ми се е случвало на лукоил при 33 литрова бутилка да си заредят 33 литра Вярно беше през лятото и металите се разширяват

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,268
    #18

    Re:Франчайзинга ще удари лошо по имиджа на ОМВ България!....

    Цитат Първоначално публикувано от Usera
    Де да бяха само ОМВ . Бензиностанцията на Шел в с. Приселци, близо до Варна посока Бургас. Бутилка 25 литра, в която никога не бях събирал повече от 23 успяха да ми набутат 28 литра и то при положение, че имаше някой литър вътре, вървеше си на газ. Е, не е толкова фрапиращ случая както писания в темата, но нека който прочете тук да си има едно наум.
    То май всички шмекеруват. OMV съм ги отписал отдавна, поради същите причини, описани от автора на темата. Дълго време зареждах на една и съща бензиностанция на ЛукОйл, където бутилката ми(40л) "побираше" 43/46л. Спрях да ходя там и сега зареждам на Шел. Същата бутилка побира неповече от 39л ,заредена от Шел. Разбирам, че има значение за количеството заредено гориво дали е зима или лято, но...такива разлики. Мой колега има приятел, който работи на газстанция. Та този негов приятел му казал, че в различните газстанции налягането, под което се вкарва газа в бутилките е различно и от там също може да се появят разлики в количеството заредено гориво. Къде е истината - не знам, но съм убеден, че мамят.
    А с бензините е още по-голям ужас. Наскоро продадох едната от колите ми. Испано - германския дзвер беше като измервателен уред за качеството на бензина. Кат' му сипят калпаво гориво и забива муцуната и не ще да бяга, а и качва разхода. Накрая преди да я продам се бях отчаял. Хич не вървеше и разхода все голям. Мислех, че си отива мотора, а пък съм му правил основен ремонт преди години и електрониката си е наред. Последното зареждане беше в Русе на OMV. Тая кола литна. Спрях да я карам за да запазя ракетното гориво за мераклиите да я купят.

  5. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Живее в
    гр. Сопот
    Мнения
    2,204
    #19

    Re:Франчайзинга ще удари лошо по имиджа на ОМВ България!....

    Цитат Първоначално публикувано от jonov
    Това се е случило в момента в който си зареждал , едва дали е системно за да можеш да го докажеш
    Да го доказвам ли? На кого? Просто съм я отбелязал в графата за избягване.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,702
    #20

    Re:Франчайзинга ще удари лошо по имиджа на ОМВ България!....

    Интересното в случая е тия литри, които сте ги заредили на бензиностанцията отговарят ли на пробега след това? Защото обема на газообразните вещества силно зависи от температурата и налягането, и съвсем не е невъзможно бутилка с номинал 30 литра да побере 45л.

  7. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,746
    #21

    Re:Франчайзинга ще удари лошо по имиджа на ОМВ България!....

    Цитат Първоначално публикувано от biro
    Интересното в случая е тия литри, които сте ги заредили на бензиностанцията отговарят ли на пробега след това? Защото обема на газообразните вещества силно зависи от температурата и налягането, и съвсем не е невъзможно бутилка с номинал 30 литра да побере 45л.
    Да ти кажа, тук сме хора които отбират чудесно от зависимостите на веществата от температура и нялягане.
    След втченяването на газобразното вещество практически е неъзможо по-нататъшното му свиване.
    Бутилка с номина 30 л. по никой начин не може да събере 45л. втечнен LPG.
    Очевидно става дума за измама.

  8.  
     
  9. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    872
    #22

    Re:Франчайзинга ще удари лошо по имиджа на ОМВ България!....

    ...С така "заредените"45 литра изминах точно 322км,светна червената индикация и отидох да заредя ,беше ЛУКОИЛ,преди два дни.Не съм избирал бензиностанция съзнателно,светна и тази ми беше на път....При външна температура -11.2градуса,това по показания на електрониката в колата,тази бутилка "чудо"си побра 29.6л.,след което зареждането спря!!!....Това са фактите,подадох сигнал и до "Господари на ефира",за съжаление няма опит за контакт с мен от тяхна страна!..Аз не знам как процедират,но е напълно възможно да не им се занимава с големи фирми,виж ако са дребни мошеници мангали,ще ги разкъсат,но с големи явно не им се занимава!...Ама да не избързваме,все пак са минали два-три дни!....В БГ съм още две седмици,ще видим дали тази идиотщина ще има развитие през камерите на "Гоподари на ефира"....

  10. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,688
    #23

    Re:Франчайзинга ще удари лошо по имиджа на ОМВ България!....

    От сега да ти кажа. Големите фирми-рекламодатели никой не ги закача. Защото там им е хранилката. Как мислиш М-Тел се усра до ушите и в големите медии нито дума с месеци? В България, който плаща, той поръчва музиката!

  11. Senior Member Аватара на dragozow
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1,304
    #24

    Re:Франчайзинга ще удари лошо по имиджа на ОМВ България!....

    Цитат Първоначално публикувано от slovaka
    ...С така "заредените"45 литра изминах точно 322км,светна червената индикация и отидох да заредя ,беше ЛУКОИЛ,преди два дни.Не съм избирал бензиностанция съзнателно,светна и тази ми беше на път....При външна температура -11.2градуса,това по показания на електрониката в колата,тази бутилка "чудо"си побра 29.6л.,след което зареждането спря!!!....Това са фактите,подадох сигнал и до "Господари на ефира",за съжаление няма опит за контакт с мен от тяхна страна!..Аз не знам как процедират,но е напълно възможно да не им се занимава с големи фирми,виж ако са дребни мошеници мангали,ще ги разкъсат,но с големи явно не им се занимава!...Ама да не избързваме,все пак са минали два-три дни!....В БГ съм още две седмици,ще видим дали тази идиотщина ще има развитие през камерите на "Гоподари на ефира"....
    На мен Господарите ми се обадиха десетина дни след сигнала. Има още едно подобно предаване по тв7, казва се Баркод, те пък ми се обадиха само като прочели някъде. Моите колеги се бяха стегнали и така и не направихме предаване. За други работи, писал съм и тук.

  12. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    872
    #25

    Re:Франчайзинга ще удари лошо по имиджа на ОМВ България!....

    .....Да Мега,за съжаление може и да се окажеш прав,ама да не гадаем,ще видим.......

  13. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Живее в
    гр. Сопот
    Мнения
    2,204
    #26

    Re:Франчайзинга ще удари лошо по имиджа на ОМВ България!....

    Цитат Първоначално публикувано от Mega
    От сега да ти кажа. Големите фирми-рекламодатели никой не ги закача. Защото там им е хранилката. Как мислиш М-Тел се усра до ушите и в големите медии нито дума с месеци? В България, който плаща, той поръчва музиката!
    А не мислите, че ние самите можем да окажем натиск върху такива тарикати. Аз, например, и М-Тел съм ги задраскал още в далечната 2002г. И то за далеч по-малко провинение от тяхна страна. А колко хора се натискат да са им клиенти все още? На мен това ми е много странно. Затова си мисля, че едва ли някога ще се оправим. Просто сме си едно стадо.

  14.  
     
  15. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,688
    #27

    Re:Франчайзинга ще удари лошо по имиджа на ОМВ България!....

    Ами ние оказваме натиск, но рекламата привлича клиенти. За мен е странно, защото реклами не ми действат. Но щом се хвърлят толкова пари за реклама явно има наивници и то не малко.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    54
    #28

    Re:Франчайзинга ще удари лошо по имиджа на ОМВ България!....

    Ха, имаше такава тема във форума на Рено преди две-три години още........Точно по същия начин един колега от форума се оплакваше от ОМВ....но някъде в София.Спрял да си напълни една туба с бензинец и в 10 литра туба му наляли 11.5 литра (поне толкова показвала колонката).... Пича беше пуснал и жалба до КЗП, даже беше снимал и отговора който му бяха пратили, ама естествено от там му заявили, че нищо не могат да направят.... (по-скоро щях да съм очуден ако бяха направили нещо)........С големите фирми е естествено никой да не се занимава, дори когато има ясно нарушаване на законодателството от тяхна страна.......Нали затова си плащат на тази и онази институция, за да си въртят "бизнеса" както намерят за добре.......Те и самите закони се правят така, че да обслужват големите играчи, а не да са в полза на обществото......
    Може би и затова вече на ОМВ не разрешават да се зарежда в туби, защото веднага лъсва измамата.....я пробвайте да заредите с туба на някое ОМВ.... Вчера ми се наложи да си напълня бензин , че ми свърши малко преди бензиностанцията на ШЕЛ (т.нар. малък Шел в Ст.Загора) и в 5.литра туба напълнена догоре колонката показваше 5.049 л. което според мен си е нормално.........

  17. Member Аватара на vdsvicky
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    София/Созопол
    Мнения
    985
    #29

    Re:Франчайзинга ще удари лошо по имиджа на ОМВ България!....

    Те шмекерийте в нашата си държавица край нямат. Аз заредих от Петрол freezing Diesel , който при температури под -2 градуса замръзва и от движима собственост , се оказваш собственик на недвижима. Сега изчаквам повишение на температурите над 0 градуса,за да мога отново да си използувам МПС-то. Иначе за газта е хубаво да имате 10% свободен обем от бутилката при зареждане , в противен случай влизате в черната хроника.

  18. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Живее в
    гр. Сопот
    Мнения
    2,204
    #30

    Re:Франчайзинга ще удари лошо по имиджа на ОМВ България!....

    Че то и името му такова - "замръзващ дизел"
    А, между другото, тази зима много хора, дето толкова хвалеха дизеловите двигатели, не можаха да ги ползват. Пак да си ги хвалят.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Кой ток е по-лошо да те удари?
    От nanalai във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 54
    Последно: 06-11-14, 09:55
  2. Няма лошо!
    От Wise във форум Коментирай новина
    Отговори: 2
    Последно: 19-10-05, 15:59
  3. Отговори: 7
    Последно: 14-09-05, 11:56
  4. Токови удари и суичове
    От WISP във форум Мрежи
    Отговори: 25
    Последно: 11-06-03, 09:31
  5. Отговори: 25
    Последно: 10-11-01, 15:59

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе