Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 23
Like Tree7Одобрявам

Мебелен магазин "Орхидея мебел" - Плевен

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jun 2013
    Мнения
    6
    #1

    Мебелен магазин "Орхидея мебел" - Плевен

    И така, до сега три пъти си поръчвам мебели, но след всеки монтаж оставам все по разочарован от тази фирма. Тук ще обобщя основните причини:
    1. Винаги ти казват, че в рамките на 30 дни поръчката ще е готова, и винаги просрочват този срок.
    2. Изрично дължат да им се плати пълната сума преди монтажа, но след това почват проблемите, нервите и главоболията;
    3. Последните две поръчки бяха на долни кухненски шкафове (единични – монолитни). И двата пъти не можаха в рамките на деня да приключат успешно с монтажа.
    4. Всеки път при монтаж се оказва, че нещо са забравили в цеха и ще го донесат в някои от следващите дни. В последствие никой не идва и се налага да ходиш в офиса и да досаждаш само и само някой да дойде да си довърши работата, за която си платил прескъпо.
    5. „майсторите“ монтажници вечно бързат и са нервни, поради което се оказва, че или врата не се затваря добре, или стои на криво, или са пробили дупка на дръжка на неправилното място. Да не говорим, че мивката не я монтираха с крепежните елементи, с които вървеше, ами „побългариха“ монтажа с тел.
    6. По отношение на цеха, където се изработват готовите за монтиране плоскости… ами от много познати чух, а в последствие и сам се убедих, че проблемът им е най-вече в окантяването. Все ще се намери някой рафт, който да е или с недобре залепен кант по ръбовете или цяла ивица от канта да виси по десетина сантиметра.
    Kant.jpg
    7. Магазинът (офиса) на фирмата работи в събота, но не и монтажните групи, което е проблем ако желае човек да присъства при монтажа без да се налага да си взима отпуска. (Тук разбирателство по въпроса не може да се постигне).
    8. Цените са прекалено високи в сравнение с качеството, което получава накрая клиента.

    В заключение бих казал, че повече не бих си поръчал мебели от тази фирма. Основна причина за това са „майсторите“ монтажници.
    Този пост е редактиран от nickkkkk; 10-06-13 в 09:27.

  2.  
     
  3. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #2

    Отговор: Мебелен магазин "Орхидея мебел" - Плевен

    Цитат Първоначално публикувано от nickkkkk Виж публикацията
    И така, до сега три пъти си поръчвам мебели, но след всеки монтаж оставам все по разочарован от тази фирма.

    2. Изрично дължат да им се плати пълната сума преди монтажа, но след това почват проблемите, нервите и главоболията;
    3. Последните две поръчки бяха на долни кухненски шкафове (единични – монолитни). И вата пъти не можаха в рамките на деня да приключат успешно с монтажа.
    4. Всеки път при монтаж се оказва, че нещо са забравили в цеха и ще го донесат в някои от следващите дни. В последствие никой не идва и се налага да ходиш в офиса и да досаждаш само и само някой да дойде да си довърши работата, за която си платил прескъпо.
    .
    .
    8. Цените са прекалено високи в сравнение с качеството, което получава накрая клиента.

    В заключение бих казал, че повече не бих си поръчал мебели от тази фирма. Основна причина за това са „майсторите“ монтажници.
    Грешката ти е, че си им се доверил цели 3 пъти!
    Mega одобрява това.

  4. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #3

    Отговор: Мебелен магазин "Орхидея мебел" - Плевен

    Нещо... последовател на Нахер Фон Мазох? Няма ли други мебелни фирми в региона?
    Mega одобрява това.

  5. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,128
    #4

    Отговор: Мебелен магазин "Орхидея мебел" - Плевен

    следващия път си поръчай най скъпия им мебел да видим дали и той ще е зле

  6. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    872
    #5

    Отговор: Мебелен магазин "Орхидея мебел" - Плевен

    Ми то като те боцнат веднъж,освен ако не ти е харесало ,за къв грез..й пак си отишъл там!?.....

  7. Novice
    Тук е от
    Jun 2013
    Мнения
    6
    #6

    Отговор: Мебелен магазин "Орхидея мебел" - Плевен




  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Jul 2013
    Мнения
    1
    #7

    Отговор: Мебелен магазин "Орхидея мебел" - Плевен

    Не разбирам защо така се е получило при теб, но аз много време обикалях за оферти по мебелните фирми в плевен и накрая избрах да ида в Орхидея мебел, направиха ми най добрия проект, доста неща променихме от това което първоначално исках да бъде, защото не съм компетентен и те ми показаха как ще стане най функционално. Правих кухня там, дадоха ми много добра цена, ПДЧ с дебел кант на ЕГЕР са ми плоскостите. Дойдоха е деня, който казаха към 11 часа...е трябваше да дойдат в 10, но 1 час не е сбъркал нищо. Всичко се монтира перфектно и си е ползвам с кеф, нямам никви проблеми. Даже ми сложиха и LED осветление ( така май се казваше) доло в краката и под горния ред и свети много яко Сестра ми си прави там спален комплект с тапицирано легло и гардероб с 3 плъзгащи врати по проект също и е много доволна. Фирмата си е супер!

  10. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,248
    #8

    Отговор: Мебелен магазин "Орхидея мебел" - Плевен

    Я дай по една снимка на кухнята и гардероба за да звучи правдоподобно.

  11. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #9

    Отговор: Мебелен магазин "Орхидея мебел" - Плевен

    А на мен за кой ли пореден път ми се струва, че ни сервират сценария на филма "Удар по конкуренцията" с втора серия "Отговорът".
    Shmi одобрява това.

  12. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,989
    #10

    Отговор: Мебелен магазин "Орхидея мебел" - Плевен

    Сина ми си закупи от тази фирма диван и е чудесен никакви недостатъци та ми се струва че това е оплюване на конкуренцията. Както скоро някой дето нито ми е клиент нито сме говорили писа тук във форума разни небивалици за мен.

  13. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #11

    Отговор: Мебелен магазин "Орхидея мебел" - Плевен

    Канта е от тези, които са навити обратно и когато се сложи на кантиращата, лепилото не може да го залепи.Чест ефект при мебелните фирми и проблема е в тях.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    704
    #12

    Отговор: Мебелен магазин "Орхидея мебел" - Плевен

    Цитат Първоначално публикувано от Lupus Виж публикацията
    А на мен за кой ли пореден път ми се струва, че ни сервират сценария на филма "Удар по конкуренцията" с втора серия "Отговорът"
    Да, и на мен на това ми мирише Първи и единствен пост и на nickkkkk, и на donpashon.
    Може би ще е добре да се сложи някаква рестрикция, примерно потребител с по-малко от 50 поста и/или регистриран преди по-малко от 6 месеца да не може да поства в този (че и в "белия") раздел.
    Lupus, VeleV.Klima и gnf харесват това.

  16. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,248
    #13

    Отговор: Мебелен магазин "Орхидея мебел" - Плевен

    Интересна идея, ще видя как да се реализира технически

  17. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #14

    Отговор: Мебелен магазин "Орхидея мебел" - Плевен

    Отдавна пледирам за това! Не може форума да се превръща в място за жалване на клиенти, на които не са им играли по свирката (най-често отбив в цената с измислени поводи за качество, забавяния и т.н., недоказани с нищо) и разчистване на сметки с конкуренцията. Или опити на някой, когото са изритали да си го върне на работодателите.
    http://www.mebelist.com/%D1%87%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%BD-%D1%81%D0%BF%D0%B8%D1%81%D1%8A%D0%BA-%D0%BD%D0%B0-%D0%BC%D0%B5%D0%B1%D0%B5%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D1%84%D0%B8%D1%80%D0%BC%D0%B8-22/%D0%BC%D0%B5%D0%B1%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BD-%D0%BC%D0%B0%D0%B3%D0%B0%D0%B7%D0%B8%D0%BD-%D0%BE%D1%80%D1%85%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D1%8F-%D0%BC%D0%B5%D0%B1%D0%B5%D0%BB-%D0%BF%D0%BB%D0%B5%D0%B2%D0%B5%D0%BD-595/
    http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=574825.0
    И това е само от една страница на Гугъл при търсене за "Мебелен магазин "Орхидея мебел" - Плевен" - copy/paste на един и същ текст. И навсякъде това е първи пост на този човек. Това не ви ли говори ли за нещо?
    Този пост е редактиран от Lupus; 23-07-13 в 11:18.

  18. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,248
    #15

    Re: Мебелен магазин "Орхидея мебел" - Плевен

    На практика не ми говори...
    Преди време ме бяха дълбоко възмутили в една къща в Згориград, където планирахме малка Сетком сбирка.
    Регистрирах се в куп форуми за да ги оплюч за това, което направиха... Което не отменя факта, че си бяха за оплюване.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 29
    Последно: 29-01-23, 16:48
  2. Отговори: 4
    Последно: 15-01-12, 23:07
  3. Сервиз на магазин "Зора" ,съобщение за клиентите им.
    От sandocan1946 във форум Черен списък
    Отговори: 17
    Последно: 16-11-10, 21:25
  4. он лайн магазин "Зора"
    От mariadg1 във форум Черен списък
    Отговори: 7
    Последно: 20-06-10, 11:36
  5. Пушка + боклуци от магазин "За 1 лев"
    От roumen68 във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 12
    Последно: 10-10-06, 09:11

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе