Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 62
Like Tree49Одобрявам

АРДЕС - думите бледнеят

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #16

    Отговор: АРДЕС - думите бледнеят

    Цитат Първоначално публикувано от Zygot Виж публикацията
    Какъв е проблема в крайна сметка?
    Не можеш да си сложиш сам 2,5" устройство, а се оплакваш, че някой друг не е сръчен.

    Приятел ми е давал лаптопа си след 2рото отваряне пантата се счупи кой е виновен? Стария лаптоп. Не се впрягай техниката не е с голям ресурс няма какво толкова да направиш.
    Клиента си плаща за услугата и не е длъжен да разбира от материята - а техника ако е такъв знае предварително за възможните рискове и опасности - повтарям ако е такъв! А сети се кой е виновен...

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #17

    Отговор: АРДЕС - думите бледнеят

    Сети се кой ще си загуби времето и нервите в разправии. Слагането на caddy е развиване и завиване на един болт.
    От ситуацията всички губят интересно ми е развитието казуса и действията на ардес.

  4. Senior Member Аватара на kalcheff1
    Тук е от
    Aug 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,065
    #18

    Отговор: АРДЕС - думите бледнеят

    Цитат Първоначално публикувано от Zygot Виж публикацията
    Какъв е проблема в крайна сметка?
    Не можеш да си сложиш сам 2,5" устройство, а се оплакваш, че някой друг не е сръчен.

    Приятел ми е давал лаптопа си след 2рото отваряне пантата се счупи кой е виновен? Стария лаптоп. Не се впрягай техниката не е с голям ресурс няма какво толкова да направиш.
    Честно, по-голяма простотия не бях виждал някой да пише. Хайде, моля те, сега си сподели имената и в кой магазин/сервиз във Варна работиш, защото мисля, че е редно да се предпазят хората от още един философ, при който ако си дадат техниката и нещо й се случи вината ще бъде в клиента. Точно същите неща съм ги чувал вече и за тях става въпрос в тази тема. Ти по този начин ли говориш на клиентите? - Компа ти е стар, не се впрягай или Ама ти едно устройство ли не можеш да си сложиш?
    Като си голям пич, очаквам да кажеш къде работиш, за да знаят хората човек с какво мислене ще им бара нещата. В противен случай си едно шубе - дървен филосов.

    Ако повикаш бояджия да ти боядиса у вас, това означава ли, че не знаеш от коя страна се хваща четката, или че си решил да гласуваш доверие на професионалист? Един хляб е проста работа да се изпече - айде направи го. Един домат да отгледаш .... Всяка работа си има тънкости, колкото и проста да изглежда тя.

    Ако го бях барнал аз тоя чарк и вземе, че изпука след ден-два SSD-то, поради друга причина искаш ли да ти кажа какво ще ми бъде отговорено, когато се поинтересувам за гаранцията? Сега ми чезне харда, въпреки, че го е пипал "квалифициран специалист".
    Този пост е редактиран от kalcheff1; 04-12-14 в 13:12.
    justify и Lokoto харесват това.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #19

    Отговор: АРДЕС - думите бледнеят

    Нещо запали колега не срещу когото трябва.
    Не съм в бизнеса с компютри и каквото и да е обслужване на клиенти. Ако все пак настояваш да разбереш къде работя мога да ти пратя инфомацията на лс.

    Относно "случката" ти не знам на кое се учудваш купуваш стока и ползваш сервиз с всеизвестно лошо реноме (предполагам заради цената) и оставаш недоволен. Утре извикай мангали да ти сложат плочките във вас тогава да видим дали ще си доволен.

    Радвам се, че си отстояваш правата от това всички печелим.

    Цитат Първоначално публикувано от Mr.TECHNO
    @zygot не си прав в случая - носиш го на специалист и той ти го връща потрошен. Все едно вместо комп. , казуса е с лекар.
    Не всеки може да направи това, което и двамата с теб го правим със затворени очи.
    Ардес са ми от поне 10г в черният списък с магазини/сервизи заради подобни случки. Пита се преди да се ходи, а не след.
    В конкретния случай колегата е изтеглил късата клечка предполагам никой не е искал да му изтърва лаптопа, винаги обаче има риск поверявайки си техниката/колата на чужди хора нещо да се обърка. Аз на този хард повече не бих му имал вяра направи бърз back up и тествай.

    ps. Калчев за да си коректен е редно и двете страни да са представени в темата, да не излязат полускрити истини.
    Този пост е редактиран от Zygot; 04-12-14 в 14:39.
    Ivan19 одобрява това.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #20

    Отговор: АРДЕС - думите бледнеят

    Предлагам спорът да спре до тук , докато не се изкаже и другата страна , при желание естествено

  7. Member Аватара на Shmi
    Тук е от
    Mar 2007
    Мнения
    939
    #21

    Отговор: АРДЕС - думите бледнеят

    При желание и информация, че темата въобще съществува някъде...

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #22

    Отговор: АРДЕС - думите бледнеят

    Имат си представа, не се притеснявай.

  10. Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    627
    #23

    Отговор: АРДЕС - думите бледнеят

    Абе вие сте интересни хора. Живеете в Чалгария!!! Тук родните търгаши гледат САМО и ЕДИНСТВЕНО как да ти вземат парите, а после... както се казва "бедните да го духат". Спрете да купувате от БГ, има толкова много стока навън, хората коректни, всичко точно. Не можеш сам да си монтираш нещо, ами питай бе човек, все ще се намери някоя добра душа да ти помогне. Така както описваш ситуацията, здраво са те наредили. Разбирам, че си останал разочарован, но за съжаление в повечето случаи така се случва.
    Така както описваш нещата имаш проблем с кадито. При някой лаптопОВЕ тоя номер с замяната на оптиката води до грижи. Виж чичо Гошо (гугъл) какво казва за твоя таралясник. Ако няма известни конфликти, остава кофти бройки (за кадито) или накъдрен монтаж. А и нали знаеш, че SSD трябва да се пази, за да не излети без време. Като фикснат проблема с кадито, чукни настройките на джама, за да не замине скоропостижно SSD-то.
    justify одобрява това.

  11. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #24

    Отговор: АРДЕС - думите бледнеят

    За Варна препоръчвам "Микрон Сервиз" MICRONSERVICE
    Ползвал съм го многократно и винаги съм оставал доволен.
    А и един от основателите му е дългогодишен член на този форум

  12. Novice
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    3
    #25

    Отговор: АРДЕС - думите бледнеят

    Уважаеми г-н. Калчев,

    Казвам се Николай Куртев и Ви пиша като управител на сервиз Ардес Варна.

    Искам да се извиня за създалата се ситуация с Вашия лаптоп.
    Моля, да приемете моето искренно извинение, както и извинението на целия екип.
    Стараем се да обслужим с максимално внимание всяка техника, която постъпва и се обслужва при нас.
    За съжаление допускаме грешки, за което винаги си плащаме било то с лошо отношение от страна на клиентите, с финансови загуби, както и реални глоби от страна на собственика на фирмата.
    Искам лично да се извиня за неудобството, което съм Ви причинил с моето обяснение, като Ви уверя, че не съм искал да Ви обидя или засегна по никакъв начин.
    Понякога се увличам в старанието си да помогна или обясня нещо спрямо създалата се ситуация, за което съжалявам.

    Винаги се стремим да подобряваме работата на сервиза и се вслушваме в критиките на клиентите си.
    Грешни сме и се учим от нашите грешки. Така вървим напред и се усъвършенстваме
    Съжалявам още веднъж за създалата се ситуация.
    Винаги съм на разположение, за предложения за подобрение на нашата работа. Моля пишете ми на майл: service@ardes.bg с критики и предложения.

    С уважение
    инж. Николай Куртев - управител сервиз Ардес Варна.
    kod и V_Simeonov харесват това.

  13. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #26

    Отговор: АРДЕС - думите бледнеят

    Браво.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #27

    Отговор: АРДЕС - думите бледнеят

    Цитат Първоначално публикувано от Kasap Виж публикацията
    Браво.
    браво,ма никъде не пише какво аджеба ще направят.господин КУРТЕВ,АКО ВИНАТА Е ВЪВ ВАС,понесете финансова загуба спрямо колегата,щот после ще е по-скъпо.

  16. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #28

    Отговор: АРДЕС - думите бледнеят

    Ами аз доколкото разбрах му е оправен лапайтопа на Калчеф. И хората се извиниха.
    Не че ще му компенсират нервите и времето, но все е нещо. Да, могат да му подарят календар или подложка за мишка.

  17. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #29

    Отговор: АРДЕС - думите бледнеят

    Мда, браво на хората, рядко има самокритичност в БГ фирмите, струва ми се, че тук е направено всичко необходимо.
    Всеки допуска грешки, важното е да полага усилия да ги оправя.
    Ще изчакам потвърждение от Калчев, че лаптопа е оправен и ми се струва, че темата вече няма да е за Черния списък.
    justify одобрява това.

  18. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #30

    Отговор: АРДЕС - думите бледнеят

    Цитат Първоначално публикувано от Kasap Виж публикацията
    Ами аз доколкото разбрах му е оправен лапайтопа на Калчеф. И хората се извиниха.
    Не че ще му компенсират нервите и времето, но все е нещо. Да, могат да му подарят календар или подложка за мишка.
    МИТАК,никъде не пише,че е оправен..........аз бих му дал нов.парите не са равни,ма аз в моя магазин връщам кинтите и давам еквивалент БЕЗ ПАРИ,независимо колко струва.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе