Страница 2 от 7 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 93
Like Tree39Одобрявам

Далече от "Карфур".......

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #16

    Отговор: Далече от "Карфур".......

    Зад стъкло с електрически банциг и защитна ръкавица струваща една заплата...+ всекидневно чистене и дезинфекциране с професионални препарати.

    СВА е пълна трагедия. Не проумяват, че верига се прави със стандартизирани магазини - като площ, интериор, склад, рампа и паркинг.

    Lupus
    Това е проблем на клиентите...
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 24-07-15 в 23:26.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #17

    Отговор: Далече от "Карфур".......

    христославе,влез в мойта зарзаватчийница и тогава ще говорим кво знам и не знам.повярвай ми не си виждал такъв магазин.
    Alexi и Aleksandars харесват това.

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #18

    Отговор: Далече от "Карфур".......

    Я постни няколко снимки
    Имаш ли хладилни рафтове и витрина за плодовете? Хладилни камери и на каква температура са настроени..
    Какви изисвания спазваш при приемането на продуктите - поотделно.

  5. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #19

    Отговор: Далече от "Карфур".......

    Малко офф ама ... -
    Х2 , баба ти все от хладилни витрини ли си е купувала плодовете ? Остава и само прави краставици да ни накарат да продаваме ... Моите плодове и зеленчуци в доста случаи са си току-що откъснати - ей сега си гризкам една праскова , скъсана преди секунди

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,434
    #20

    Отговор: Далече от "Карфур".......

    Ко ме нервиш бре , и ти ли имаш зарзаватчийница или просто продаваш такива на колхозният пазар, дето ти е на 50 метра от вас ?
    Аре режи салатата и пиши адреса да дойдем....да дегустираме
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 27-07-15 в 18:01.
    svetlio1 одобрява това.

  7. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #21

    Отговор: Далече от "Карфур".......

    Имам двор с дръвчета (круши ,ябълки , кайсии , череша,че и едно дрянче сега никне ...) - докато наоколо заливат бетона ,аз предпочитам сянка с екстри зеленчуците вече са ми само по "пощата от село" вече , че нито имам място, нито време и познания . Иначе на близката бакалия (нищо че не е "по правилата" и без много хладилни камери) си вземам домати и краставици точно защото човека е производител и всеки ден е прясна продукцията .
    Не че не продава и гръцка/турска/македонска , ама нашенското и прясното все още си личи веднага .

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #22

    Отговор: Далече от "Карфур".......

    христославе,имам 8 хладилни витрини в магазина и 7 в склада.не се наемай толкова..мисълта ми беше че скромното ми магазинче е далеч от представите на хората за зарзаватчийница.рафтовете са ми плетени от ракита,кошничките също,а чистотата на магазина и качеството на продуктите ми граничат с педантство......САШО може да потвърди.а и да добавя(може да са дребни неща .ма радват хората)лука каба,кромид и червен го продавам ИЗБЕЛЕН ДО БЯЛО,а дините ги продавам ОХЛАДЕНИ и преди да си я купиш я ОПИТВАШ
    Този пост е редактиран от DUNDURMA; 27-07-15 в 23:52.
    VeleV.Klima, Aleksandars, hristoslav2 и 2 други харесват това.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    1,208
    #23

    Отговор: Далече от "Карфур".......

    С удоволствие пазаря от квартални месарници и хлебарници (например в Партньори и т.н.)... но много често по-удобно е да натовариш памперси перилни препарати и хранителни стоки с едно излизане ... така че май супермаркетите печелят по-често....

  11. Banned
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    1,313
    #24

    Отговор: Далече от "Карфур".......


  12. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #25

    Отговор: Далече от "Карфур".......

    "Пикадили" ми е на две крачки от дома, но влизам много рядко там и то единствено заради този хубав и богат рибен щанд. Другата им стока е скъпа и не е прясна, поради ниската посещаемост. Имат и богат щанд за турски сладкиши, но също много застояващи.

  13. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #26

    Отговор: Далече от "Карфур".......

    Цитат Първоначално публикувано от Lupus Виж публикацията
    "Пикадили" ми е на две крачки от дома, но влизам много рядко там и то единствено заради този хубав и богат рибен щанд. Другата им стока е скъпа и не е прясна, поради ниската посещаемост. Имат и богат щанд за турски сладкиши, но също много застояващи.
    Така е! Но защо мислиш, че рибния щанд е с прясна риба?

  14.  
     
  15. Member Аватара на Shmi
    Тук е от
    Mar 2007
    Мнения
    939
    #27

    Отговор: Далече от "Карфур".......

    Влизал съм не повече от 4-5 пъти в Пикадили и винаги се втрещявам от надценките, които слагат на стоките. Може би най-скъпата верига на пазара ни. Същевременно не виждам никакво преимущество спрямо другите, такова че да ме накара да пазарувам именно от тях.
    В Карфур имаше прилични промоции, останалата стока също беше малко скъпа спрямо други вериги, но все пак поносимо.
    Swon одобрява това.

  16. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #28

    Отговор: Далече от "Карфур".......

    Цитат Първоначално публикувано от ivodivo Виж публикацията
    Така е! Но защо мислиш, че рибния щанд е с прясна риба?
    Защото съм купувал. Варненското "Пикадили" (първото, което откриха) беше добро. И топлия им щанд за храни имаше добър асортимент.

  17. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #29

    Отговор: Далече от "Карфур".......

    Не само първото и другите бяха добри (аз съм близо до едно от тях и ходих редовно до преди 2-3 месеца - бях им постоянен клиент) но след като почнаха с продажбите взеха да не са толкова добри в бранша - особено покрай одисеята с Карфур направо ме отказаха и то с доста зор

  18. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #30

    Отговор: Далече от "Карфур".......

    пуснали са дини на 19 стотинки
    (за пикадили говоря)

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 7 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 29
    Последно: 29-01-23, 16:48
  2. Отговори: 4
    Последно: 15-01-12, 23:07
  3. Отговори: 6
    Последно: 15-09-10, 17:53
  4. Отговори: 6
    Последно: 07-08-09, 15:02
  5. Отговори: 13
    Последно: 07-06-06, 10:04

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе