Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 41
Like Tree10Одобрявам

OLX - Бойкот !

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #16

    Отговор: OLX - Бойкот !

    Ти ли определяш правилата на играта или те?..................

    Ами - те , ама се опитват някои хора , да насочат промени . За добро е , иначе сайта е ... обречен рано или късно . Правила нека има , но да не само регионални , като сме в БГ , какво , не сме ли и ние хора и да искаме ... нещо по-добро .
    Продавалник-а си беше на ниво , ама новия собственик е ... пригладнял , ама ... ще му приседне , имам такова усещане !

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от ivodivo Виж публикацията
    Търговеца ако може така да се нарече - постоянно се създават нови профили мамят и изчезват - иди ги намери после и полицията нищо не предприема и от сайта...
    Сайта не носи никаква отговорност и затова ги има и ... фантомите . Както при всичко без контрол , има доста предприемчиви ... меринджеи !

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #17

    Отговор: OLX - Бойкот !

    Цитат Първоначално публикувано от ivodivo Виж публикацията
    Търговеца ако може така да се нарече - постоянно се създават нови профили мамят и изчезват - иди ги намери после и полицията нищо не предприема и от сайта...
    Ти като си създаваш профил в OLX искат ли ти копие от личната карта и регистрация "на живо", пред техен служител? Аз поне нямам такъв спомен... Е как да определят кой профил е фалшив и кой истински? Кой е почтен търговец и кой - мошеник? Да си назначат частни дедективи ли? Нали тогава господа "демократите" ще проглушите ушите на хората, че ви нарушават гражданските права, закона за личните данни и какво ли още не?

  4. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #18

    Отговор: OLX - Бойкот !

    И това е вярно , спор няма , ама преди имаше система за рейтинг , както си е в много по-неизвестния Ибей , примерно .
    Но сега - йок бате , нема никой , ха се наведи .... Не ,че е била супер , ама все пак , хората споделят , какво , как и защо и може да се прецени кой е отсреща .

  5. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #19

    Отговор: OLX - Бойкот !

    Цитат Първоначално публикувано от civica Виж публикацията
    Ами - те , ама се опитват някои хора , да насочат промени . За добро е , иначе сайта е ... обречен рано или късно . Правила нека има , но да не само регионални , като сме в БГ , какво , не сме ли и ние хора и да искаме ... нещо по-добро .
    Продавалник-а си беше на ниво , ама новия собственик е ... пригладнял , ама ... ще му приседне , имам такова усещане !
    ..........
    Цитат Първоначално публикувано от civica Виж публикацията
    И това е вярно , спор няма , ама преди имаше система за рейтинг , както си е в много по-неизвестния Ибей , примерно .
    Но сега - йок бате , нема никой , ха се наведи .... Не ,че е била супер , ама все пак , хората споделят , какво , как и защо и може да се прецени кой е отсреща .
    Ти ли си собственик на OLX? Или акционер? Ако не си - просто плачеш на чужди гробища или демагогстваш! Не можеш да си на гости на масата на някого и да му даваш акъл как да си я подреди или какво да спожи на нея. Масата си е негова, къщата си е негова и той определя правилата. Социализма свърши отдавна, когато всички бяхме на общата държавна трапеза.

  6. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #20

    Отговор: OLX - Бойкот !

    Цитат Първоначално публикувано от Lupus Виж публикацията
    Ти като си създаваш профил в OLX искат ли ти копие от личната карта и регистрация "на живо", пред техен служител? Аз поне нямам такъв спомен... Е как да определят кой профил е фалшив и кой истински? Кой е почтен търговец и кой - мошеник? Да си назначат частни дедективи ли? Нали тогава господа "демократите" ще проглушите ушите на хората, че ви нарушават гражданските права, закона за личните данни и какво ли още не?
    Ами просто е - опарих се и не ги поглеждам - за мен са история OLX... Просто е сайта си е изградил правила които обаче по никакъв начин не могат да попречат на измамниците да виреят - аз се опарих и не харесвам това и решението ми е да не ги ползвам - това е!
    Не бях споделял във форуми до сега но видях темата и понеже има връзка та така...

  7. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #21

    Отговор: OLX - Бойкот !

    Цитат Първоначално публикувано от Lupus Виж публикацията
    Ти ли си собственик на OLX? Или акционер? Ако не си - просто плачеш на чужди гробища или демагогстваш! Не можеш да си на гости на масата на някого и да му даваш акъл как да си я подреди или какво да спожи на нея. Масата си е негова, къщата си е негова и той определя правилата. Социализма свърши отдавна, когато всички бяхме на общата държавна трапеза.
    Да ! ДА ! И да !
    И какво ? Защо да не му давам акъл , да не би да е за лошо .. в случая ?Не ми се спори , .... споделих мнение на група хора , имащи право на обществена подкрепа , така да се каже .

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #22

    Отговор: OLX - Бойкот !

    Цитат Първоначално публикувано от civica Виж публикацията
    Да ! ДА ! И да !
    И какво ? Защо да не му давам акъл , да не би да е за лошо .. в случая ?Не ми се спори , .... споделих мнение на група хора , имащи право на обществена подкрепа , така да се каже .
    Да, за българина е доста често срещано явление да дава това, което няма! Тази група хора с "обществената подкрепа" зад тях просто трябва преди да пишат глупости, първо да си зададат въпросите, които аз зададох. Иначе те си остават най-обикновени хейтъри. В нета е пълно с такива!
    Този пост е редактиран от Lupus; 02-04-17 в 12:05.

  10. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #23

    Отговор: OLX - Бойкот !

    ОК ! Ти даваш , от това , което имаш , предполaгам . Аз не си нося всичкия " багаж " ...по форумите !
    Има начин да разбереш и това , ама аз не съм на разположение с обясненията .
    Има си хора и начин за това . И за да има такава реакция , нещо я е предизвикало , не е само хейтърство , но кой съм аз , че да давам заключения .
    Този пост е редактиран от civica; 02-04-17 в 11:25.

  11. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #24

    Отговор: OLX - Бойкот !

    Аз отдавна пазарува само от Амазон и И бей.

    Рядко от други.

    Загледах ОЛХ за нови халогенни фарове на моята кола, че на единият му е спукано стъклото, а пък от дистрибутори и официални представители е дълга и широка, ама си намерих в Амазон частите.И парктроник сензор си закупих от там, с означение по номер на производител на него, пък нека някой ми каже, че не е оригинален...

    От около 1 година Амазона се ориентира и като посредник при продажба на автомобили и резервни части за автомобили.

    ==========================================================================

    ОЛХ-а ме загубиха още преди 2-3 години.

  12. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #25

    Отговор: OLX - Бойкот !

    За протокола - никога не съм пазарувал от Продавалник ( OLX ) , само съм продавал и то успешно , но преди време .Сега е мъка .
    Иначе пазарувам откъдето ме устройва цената и качеството и самия продавач да има някакъв приличен рейтинг, при възможност за проверка на такъв .

  13. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #26

    Отговор: OLX - Бойкот !

    На ebay системата за райтинг колко е работеща да знаеш...

  14.  
     
  15. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #27

    Отговор: OLX - Бойкот !

    Знам . По-работеща от тази на ОЛХ , но те и нямат такава . Но както и да е , сайта го ползвам за справка и проучване на търсенето на интересуващи ме стоки .

  16. igt
    igt е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    176
    #28

    Отговор: OLX - Бойкот !

    Наистина, след последния опит да подновя една обява и след като ми бе отказано и предложено да заплатя ме изгубиха и като потребител.
    Продавам детски дрехи играчки ботуши, неразличими от нови на цени до 10 лв. /ботуши на колев, якета, спални чували купувани за 100 лв и др./ и дай 5 лв. за това, 2.40 за онова и пр.
    Стана наистина много тъпо, пък и липсата на коментари се отрази много лошо за бъдещи клиенти.
    Ял съм дървото, като потребител, но си и купих великолепни неща.

  17. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #29

    Отговор: OLX - Бойкот !

    OLX винаги е бил изключително неблагонадеждна платформа за мен.
    Не съм ги ползвал нито за покупки, нито за продажби.
    Swon и competition харесват това.

  18. Member Аватара на competition
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    393
    #30

    Отговор: OLX - Бойкот !

    Споделям мнението на Kod.От този така наречен сайт за споделена търговия файда никаква, само като им видя сайта как е направен и как няма и модераторска намеса за правописа на обявите и ми мирише на схема
    За толкова години вътрешното ми чувство ме е държало далеч от този битак.Така и не мога да го възприема като сайт за търговия, а точно обратното - рай за измамниците.А и от време на време в интернет пространството засичам някое друго негативно мнение за ОЛХ-са.И особено някой ако се оплаче от даден продукт втора ръка и е станало нарицателен дежурният въпрос от ОЛХ-са ли го/я закупи.
    Но живеем в псевдо-демократична държава и всеки сам за себе си решава от къде да купува или къде да продава.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 63
    Последно: 22-02-06, 13:52
  2. кабеларките - и те плачат за бойкот
    От Zaphod B във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 23
    Последно: 21-09-04, 19:23
  3. Клиентски бойкот
    От D3BEP във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 88
    Последно: 09-09-04, 08:38

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе