Резултати от 1 до 5 от общо 5

Некачествен монтаж на 2 климатика от Виктор Електрик Русе

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Nov 2020
    Мнения
    2
    #1

    Некачествен монтаж на 2 климатика от Виктор Електрик Русе

    Ужасно съм разочарован от агресивното отношение на тази фирма и по специално техниците им!
    Единия техник наглец беше висок тъпанар към 2 метра с някакво неадекватно нагло говорене още в офиса!
    Не са монтирали климатиците там където исках, а преместването им вече било невъзможно! Договорихме се по 200лв монтаж!
    Грешката е тяхна, повече няма как да им платя допълнително, а те искат още по 150лв на климатик. Няма как да стане!
    При условие че съм им казал , показал и начертал мястото където трябваше да се поставят , наглеците си правят
    каквото искат! След като съм се договорил за 2 климатика Самсунг 12БТУ около 2900 излиза без инсталацията!
    Ужасно съм възмутен от агресията на тия хора! Повече не искам и да чувам за тази фирма!
    Докарах други 2 момчета които преместиха климатиците без много въпроси, нищо че ми костваше още 500лв.. няма значение!
    Писна ми от измислени фирми и техници всякакви неадекватни! Клиента е цар и господар, но в България още не знаят тази работа!

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,509
    #2

    Отговор: Некачествен монтаж на 2 климатика от Виктор Електрик Русе

    Има си раздел във форума за коректни и некоректни фирми. Начинът на писане и липсата на приложения към поста го препращат натам! По същия начин аз мога да допълня, че Самсунг и LG работят по един и същи начин, без значение как и от кого са монтирани. Звучи по абсолютно същия начин и не е по-малко неправдоподобно

    Изпратено от моят SM-G975F с помощта на Tapatalk

  4. Junior Member Аватара на cameo
    Тук е от
    Mar 2007
    Живее в
    Русе
    Мнения
    34
    #3

    Отговор: Некачествен монтаж на 2 климатика от Виктор Електрик Русе

    Писна ми от хейтъри! bglord , Вие защо след като имате специфични желания не наблюдавахте монтажниците какво правят.
    Сигурен съм, че ако бяхте уточнили всички подробности, щяхте да получите това, което сте искали.

  5. Banned
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    1,321
    #4

    Отговор: Некачествен монтаж на 2 климатика от Виктор Електрик Русе

    Човека каза че е уточнил, къде иска да се монтират.
    Все трябва да им се свети на монтажниците, за да станат нещата, както клиента желае.

  6. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,300
    #5

    Отговор: Некачествен монтаж на 2 климатика от Виктор Електрик Русе

    Ами такива са + все "трябва да им се свети", за да стане както клиента иска.

    При положение, че местоположението на монтажа на климатика в помещението е указан, клиента си е прав.

    Сега, че масово по тези фирми има назначени дебили и това е ясно...

    "Такъв е мат'ряла" - както обича да казва един политик...

    Такива фирми рано или късно "си заминават"...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Митсубиши Електрик MSZ/MUZ-FH50VE
    От ivchik във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 62
    Последно: 27-06-20, 20:30
  2. Монтаж на два климатика на една тераса
    От antoo във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 5
    Последно: 27-06-12, 13:37
  3. Избор между два климатика - Дайкин и Мицубиши Електрик
    От mbialkov във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 72
    Последно: 16-12-11, 02:59
  4. Въпрос за некачествен звук на вокала в МР3 плеар
    От dallaz във форум Mp3 плеъри, слушалки
    Отговори: 6
    Последно: 08-01-08, 15:08
  5. Отговори: 2
    Последно: 08-09-05, 12:22

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе