Страница 6 от 6 ПърваПърва ... 456
Резултати от 76 до 83 от общо 83

ELITE DIVX/DVD плейъри

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    3
    #76

    ELITE DIVX/DVD плейъри

    Имам проблеми с DivX и Xvid на CD-R на новият ELITE 373X. Спират на различни места и трябва да се прескочат тези места за да продължи. При някои дори не се разпознава пълната дължина на филма и не може да се гледа целият филм по никакъв начин.

    Някой може ли да даде съвет от какво е или просто вероятно всичко да е от Firmware-ът. Ако е той ELITE support да помага...

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    May 2005
    Мнения
    3
    #77

    ELITE DIVX/DVD плейъри

    Здравейте

    наскоро си закупих DVD Elite PV-399x DivX Player. За съжаление се оказа, че не възпроизвежда DivX формат. Занесох го в сервиз, заредиха му софта наново, но резултат няма. Един приятел има същия модел и при него тези дискове вървят. Писъх на съпорта на Елит но отговор няма. Имал ли е някой друг подобен проблем и има ли разрешение.

  4. Novice
    Тук е от
    Jul 2005
    Мнения
    7
    #78

    Re: ELITE DIVX/DVD плейъри

    Искам да питам освен за плейъри "Elite" намират ли се обновления и къде? 10Х!

  5. Junior Member Аватара на babayaga
    Тук е от
    Feb 2006
    Живее в
    София
    Мнения
    23
    #79

    Re: ELITE DIVX/DVD плейъри

    Днес си взех 371Х на промоция за 83 лв
    Общо взето на пръв поглед и опит ми харесва, прочете почти всичко каквото му мушнах. Само че шрифта на субтитрите е някакъв странен и не ме кефи, а и ако бяха с една идея по-големи щеше да е супер. Та сега ще пробвам да си поиграя малко ако мога да ги оправя.

  6. Novice
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    4
    #80

    Re: ELITE DIVX/DVD плейъри

    Цитат Първоначално публикувано от babayaga
    Днес си взех 371Х на промоция за 83 лв
    Общо взето на пръв поглед и опит ми харесва, прочете почти всичко каквото му мушнах. Само че шрифта на субтитрите е някакъв странен и не ме кефи, а и ако бяха с една идея по-големи щеше да е супер. Та сега ще пробвам да си поиграя малко ако мога да ги оправя.
    Дано не си го купил от магазина на Elite в Люлин защото ако е така бегай да го връщаш, до три дена са задължени по закон при проблем да ти го сменят с друго, да ти върнат парите или да си купиш друг модел. Аз лично го замених защото оня ден се набих с такъв плеър и всичко бе ОК ама :term:

    Ако му натиснеш бързо бутона за менюто - забива ако бързо се ровиш из папките забива да не говорим че не отваряше снимки и най важното последните 5-10 минути от диска на Div-X -филмите забива и почва да насича и не ти говоря наизуст защото пробвахме към 5 плеара в магазина и всичките беа издухани да не говорим и за гадните субтитри които са с отвратителен шрифт и ако е дълъг реда пренася на долния и долния ред изчезва защото повече от два реда субтитри не показва а имаше един 371 който неблаголи дори и да се включи и още една гадосийка когато плеара е "Станд бай" остава да свети вратичката и е яко дразнещо след филма да ставам и да го гася от щепсела.

    Тъй че ако показва горните проблеми ходи го връщай веднага аз лично го смених с 399 и съм мноо доволка за сега отличен му пиша за:
    дизайн (светлини - изгасват и остава една червена + цялостно оформление)
    субтитри (шрифт - голям+супер шрифт+ пуска три реда субтитри)



  7. Junior Member Аватара на babayaga
    Тук е от
    Feb 2006
    Живее в
    София
    Мнения
    23
    #81

    Re: ELITE DIVX/DVD плейъри

    Ами от там го взе, да. Снимки отваря само jpeg (то аз и други нямам и намерения да гледам); това че му свети вратичката не ми дреме щото не го гледам ; по менютата не ми е забивал, само веднъж като му пуснах някакъв странен mpeg дето не го поддържа :D. А тоя 399 не ми се дават 26 лв от горе, а и няма да мога да си вържа колонките.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    4
    #82

    Re: ELITE DIVX/DVD плейъри

    [size=14px]99 лева срува и отзад е едно към едно с 371 а най малко скивай дали ти прави проблем с края на диска защото ако филма ти е от два или три диска забрави за 5-10 минути от филма айй и със здраве [/size]

  10. Novice
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    1
    #83

    Re: ELITE DIVX/DVD плейъри

    Да се включа и аз в темата имам елитка PV-372X някои знае ли дали за моя модел или за друг досега е излизал ъпдейт който да оправя тая работа че като пусна двд медия да ми чете субтитрите.Иначе има 3-правила за субтитрите за да тръгнат 1-во да са читави да съвпадат с филма ако филма е 25кадъра и суб. да са на 25кадъра да не са бъгави да са наред принципно повечето са хубави 2-ро имената на филма и суб да са напълно и абсолютно еднакви и не толкова маловажното да са в srt. формат на суб. формата му нямам доверие конверторам ги с Subtitle workshop но отивам на инструменти и от там на групове конвертиране нагласям кадрите и досега не съм имал проблема 100% всичко работи

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 6 от 6 ПърваПърва ... 456

Подобни теми

  1. Elite DVD/DivX плеър PV-370X
    От yavor3344 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 0
    Последно: 29-01-09, 22:25
  2. Качествен сервиз за DivX Elite PV366 ??
    От adgj във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 2
    Последно: 02-04-07, 16:35
  3. Тестове за DVD DivX плейъри
    От IKKbg във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 14
    Последно: 06-01-06, 07:28
  4. Новите ELITE DivX плеъри 374
    От LUDIA във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 33
    Последно: 12-12-05, 19:11
  5. NEO DVD-PX77 DIVX vs. Elite PV- 370X
    От crow във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 1
    Последно: 19-10-04, 09:14

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе