Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 34

Новите ELITE DivX плеъри 374

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    3
    #16

    Re: Новите ELITE DivX плеъри 374

    bih iskal da 4uia mneniia za ELITE 371 koeto mi predlagat. :coolsmiley: blagodaria vi predvaritelno

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #17

    Re: Новите ELITE DivX плеъри 374

    axel, 371 няма в БЪЛГАРИЯ от 3-4 месеца!!! Или си намерил някакви залежали бройки или нещо втора ръка ти дават. Ако е първото взимай без страх, ако е второто съм много резервиран.
    Пичове НЕ СИ КОПУВАЙТЕ ROADSTAR ДВД-то дето е в МЕТРО, нищо че пише в рекламните книжки, че чете СЪБТИТРИ на БГ. ЯДЕЦ!!! Пак като старият модел, НЕ ЧЕТЕ. Значи, прегледах онова ДВД със ШОГУН, както писах и се оказа, че колегата го е направил с вкарани субтитри към филма, а не на отделни файлове!!! ТАКА че не КОПУВАЙТЕ ще се набутате "като пиле в калчища"!!!

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    11
    #18

    Re: Новите ELITE DivX плеъри 374

    И аз си купих вчера един елит PV-374EX от Технолукс. Направи ми впечатление че е малко по различен от тези в Метро. Тези в Метро се водят* *PV-374X (без Е), тавата за диска при мен е прозрачна и цялата свети в жълто, лампичката под кръглия дисплей свети жълто а не синьо. Гледах на сайта на елит , че има един упдейт за 374, но като че ли при моя тези проблеми са решени. Друго интерсно което забелязах е че чете и дискове записани InCD на DVD+RW.
    Като цяло след един ден ползване съм приятно изненадан от възможностите на този плеър.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #19

    Re: Новите ELITE DivX плеъри 374

    В петък получих 374ЕХ. Като външен вид е еднакъв с 374Х, но самата вратичка е осветена в жълто-оранжевият цвят на дисплея. Като го пуснах се окажа с меню като НЕО М51. Сложих му KUNG FU HUSTLE, не ми показа никакви субтитри, пробвах в настройките, там нямаше даже РУСКИ ЕЗИК . Сложих ДВД филм и там нещо се сбози и нещеше да показва субтитри. Опкавката е друга на едни цветенца, а не отигинланта черна на ЕЛИТ. Ще го тествам УТРЕ да видя дали не е от бройката. Така че който си копува ЕЛИТ да внимава за сега да не вземате 374ЕХ!!!

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    11
    #20

    Re: Новите ELITE DivX плеъри 374

    Определено съм много доволен от моя 374EX. Чете всичко, има хубав едър шрифт кирилица както за DivX така и за DVD, картината и звука(има и DTS) са без проблеми. Вярно обаче че менюто няма български език. Има две години гаранция.

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    508
    #21

    Re: Новите ELITE DivX плеъри 374

    Вчера си купих Elite 374EX, малко по различен е от 374Х, но нямам забележки за сега. Само малко дребен ми се вижда шрифта на субтитрите. НЕ открих опция за контрол на субтитрите.
    Освен това ми направи печатление, че в книжката (на която пише изрично модел 374ЕХ) има един куп бутони и функции на дистанционното, които просто ги няма на панела....

    Някой знае ли дали ъпдейта на саита на Еlite за модел 374Х ще стане за ЕХ ?
    Да не се оплескат нещата?

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #22

    Re: Новите ELITE DivX плеъри 374

    Мдам от бройката беше, сега съм с друга мостра и бих казал, че е по-добре от 374Х. Като изобразяване на субтитрите на екрана бели букви с черен кант, докато на 374Х е с полупрозрачен outline. При 374ЕХ май водях 3 реда субтитри или се лъжа??? Като цяло най-много ме дразни менюто в това синьо и как гадно изглежда на LCD или Плазмен ТВ.
    boishin, ами със сигурност няма да ти бачка най-малкото дистанционното.* Изчакай да изкарат за модела!!!

  10. Novice
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    6
    #23

    Re: Новите ELITE DivX плеъри 374

    От няколко дена и аз съм с 374-ЕХ и засега съм доволен. Чете всички дискове, поне които съм му слагал. Малко му е бедно менюто за ДВД и е малко дребен шрифта за ДВД филмите, но затова имам друг плейър. Но за такава цена е много добър. Ако някой е пробвал ъпдейта за 374 Х дали става за ЕХ да свирка.

  11. Ivo
    Ivo е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    2
    #24

    Re: Новите ELITE DivX плеъри 374

    И аз имам от няколко дена ELITE PV-374EX - доволен съм. От Аладин твърдят, че това е усьвьршенстван модел на 374X и има в повече Пролоджик. Днес за пръв път имах проблем с един филм - особеното е, че е записан на диск от 800MB, записан с overburn, понеже файлът е по-голям. Излезе ми черен екран и накъсан звук - помощ ???

  12. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    91
    #25

    Re: Новите ELITE DivX плеъри 374

    Здравейте! Една молба - който може да провери със СИГУРНОСТ колко реда субтитри показва 374ЕХ! И още нещо - ако е с процесора на Зоран е странно да показва субтитрите с черен кант...Някой да има информация за процесора? Благодаря предварително!

  13. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    25
    #26

    Re: Новите ELITE DivX плеъри 374

    Здравейте
    не знам дали му е тука мястото, но искам да попитам:
    371Х поддържа ли DTS защото вчера пуснах един dvd филм с DTS и не изкара никакъв звук, къде може да е проблема?
    и още нещо дали се появи новия плеър с USB на пазара PV-400USB. Някой пробвал ли го е и какви са му впечатленията?
    Кой от плеърите на Елит е най добър и бихте ми препоръчали /има ли смисъл да си сменям моя 371Х/
    Мерси

  14.  
     
  15. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #27

    Re: Новите ELITE DivX плеъри 374

    Цитат Първоначално публикувано от yotebote
    Здравейте
    не знам дали му е тука мястото, но искам да попитам:
    371Х поддържа ли DTS защото вчера пуснах един* dvd филм с DTS и не изкара никакъв звук, къде може да е проблема?
    и още нещо дали се появи новия плеър с USB на пазара PV-400USB. Някой пробвал ли го е и какви са му впечатленията?
    Кой от плеърите на Елит е най добър и бихте ми препоръчали /има ли смисъл да си сменям моя 371Х/
    Мерси
    Проблема е, че няма вграден DTS декодер. Ако искаш да слушаш DTS трябва да ползваш външен декодер (ресийвър примерно който има такъв), като сигнала го вземаш от някой от цифровите изходи (коаксиален или оптичен). Друг вариянт е, ако на диска има освен DTS и долби диджитал да избереш него (за да чуваш нещо)

  16. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    25
    #28

    Re: Новите ELITE DivX плеъри 374

    Това е от страницата на Елит:
    "DivX/XviD/DVD/DVD-R/DVD+R/DVD-RW/DVD+RW SVCD/VCD/MP3/WMA/CD/CD-R/CD-RW съвместим
    DivX 3.XX/4.XX/5.XX
    XviD 1.XX
    DOLBY AC-3, DTS
    5.1 Канала"
    Не означава ли че декодира DTS.
    освен това как слушам музика в DTS формат на него?

  17. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #29

    Re: Новите ELITE DivX плеъри 374

    DOLBY AC-3, DTS
    - така както е написано може и да означава че има ДТС декодер, но не е видно. ЗАщото всичи дедт-а възпроизвждат и DOLBY AC-3 и DTS, но разликата е в това , че някой нямат собствени декодери.
    А щом казваш, че си слушаш "музика в DTS формат" - тогава не виждам причина да не ти тръгват и филмите - принципно няма никаква разлика във формата (дали е филм или музика).

  18. nnn
    nnn е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    3
    #30

    Re: Новите ELITE DivX плеъри 374

    Взех си модел 374Х от Метро и като цяло съм доволен. Не ми харесва обаче че субтитрите излизат на полупрозрачен фон. Има ли начин да се избегне този фон на субтитрите?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Нов чипсет на Realtek RTD1055-мнения за новите HD мултимедийни плеъри
    От nestorbg55 във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 100
    Последно: 06-10-12, 21:17
  2. Elite DVD/DivX плеър PV-370X
    От yavor3344 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 0
    Последно: 29-01-09, 22:25
  3. ELITE DIVX/DVD плейъри
    От vladi@setcom във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 82
    Последно: 02-06-07, 00:01
  4. Качествен сервиз за DivX Elite PV366 ??
    От adgj във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 2
    Последно: 02-04-07, 16:35
  5. NEO DVD-PX77 DIVX vs. Elite PV- 370X
    От crow във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 1
    Последно: 19-10-04, 09:14

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе