Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 36 от общо 36

Избор на DVD player

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #31

    Re:Избор на DVD player

    Отзад на колонките трябва да пише колко ома са ,но имаи в предвид,че ще трябва да закупиш отделен събуфер този няма да ти свърши работа.Жалко понеже беше добър наистина.Другото което ще ти кажа е,че се оскъпява много системата така ще отидеш на около 400лв а качеството ще бъде незадоволително.За тези пари аз бих взел едно домашно кино с цифров вход примерно SONY DAV DZ 230 /260/280 ...Няма да останеш очарован от звука на ресивърите на Панасоник.И аз им бях голям фен на времето и имах възможноста да чуя някои модели Panasonic SA-XR55 /HR 45/ SA-XR700 и още един на които не помня серията с различни ОТ имах възможност да си поиграя и с различни други марки ресивъри и така разбрах ,че няма смисъл да държа на марката.Точно на модела посочен от теб не съм попадал ,но предполагам няма да е по различен.Видях,че дистанционото е само опция.Другото което е тези модели са морално остарели вече 5-6 годишни са а трудно се продаваха и като нови-само на заклети фенове.Така че моето мнение е по- добре недей.Старата система звучи добре ,не я разпилявай по добре я продай на някой и добави още малко пари и си вземи нова.Ако пък си решил да е с ресиивър събери още някой лев.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    76
    #32

    Re:Избор на DVD player

    Благодаря за подробния отговор.Май наистина ще трябва да купувам нещо ново,а никак не ми се разделя с този панасоник...Тези модели на СОНИ свирят ли поне толкова добре ,като моя?Имаш ли лични впечатления?

  4. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #33

    Re:Избор на DVD player

    Няма нещо от сегашните модели което да свири като твоя Сони-тата най се доближават според мен.Вземи си един диск любима музика и отиди в някое от технотата може да чуеш други марки.На мен няколко пъти ми се е налагало да избирам подобна система за познати и винаги сме се спирали на тези модели на сони минавайки през лг ,филипс,самсунг и т.н.За тези пари няма по добро.Нямам спомен твоя модел през аналоговия вход или скарт работеше ли пролоджик-а.При 335 модела не работеше ,ако при теб работи аз не бих го сменил скоро

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    76
    #34

    Re:Избор на DVD player

    Имаш предвид дали през скарт или камбанките разделя на 5.1 ли?То си го разделя,ама изкуственно...има го като функция на плеъра в два режима:музика или филми.В момента аудиото го подавам през скарт от цифровия приемник на кабелната-тук изхода го взимам с чинчове,т.е. кабела от страна тв.декодер е чинчове,а страна ДВД -скарт(такъв кабел съм имал под ръка преди време).Не знам как мога да тествам дали пролоджика работи през аналоговите входове,нямам идея.

  6. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #35

    Re:Избор на DVD player

    Да точно това имах в предвид,значи си работи.А като гледам как напредваме с цифровизацията не знам на кой оператор си но едва ли ако имаш цифров вход всичко ще е 6.Съдеики по моя на които дори не са му стерео всички програми не знам ти какво очакваш ,но 5.1 канален звук от тв едва ли ще чуеш в скоро време.Затова си задай въпроса заслужава ли си цялата операция ако е само за тв програмите.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    76
    #36

    Re:Избор на DVD player

    Там е работата ,че не става въпрос само за телевизия.Телевизора,който мисля да взема има вграден HD player и много ми се иска и аудиото ,което ще изкарам от телевизора да бъде качаственно....там е проблема,че ми трябва цифров вход за киното.Иначе за телевизията си прав-скоро няма да чуем 5.1 звук.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. Помощ за избор на Blu-Ray & DVD player,recorder / FAQ
    От rumen43 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 445
    Последно: 23-12-19, 15:18
  2. Избор на Media Player за музика
    От DigitriX във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 11
    Последно: 31-08-11, 14:24
  3. Избор на mp3 player
    От Lach във форум Mp3 плеъри, слушалки
    Отговори: 11
    Последно: 06-12-07, 16:54
  4. Помощ при избор на DVD player
    От maddog3 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 1
    Последно: 02-05-07, 00:32
  5. Избор на DVD/DivX player ?
    От Nistel във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 2
    Последно: 23-02-05, 15:22

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе