Страница 22 от 30 ПърваПърва ... 122021222324 ... ПоследноПоследно
Резултати от 316 до 330 от общо 446
Like Tree1Одобрявам

Помощ за избор на Blu-Ray & DVD player,recorder / FAQ

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #316

    Re:Помощ за избор на Blu-Ray & DVD player,recorder / FAQ

    Чудесно си се ориентирал и аз предпочитам Панасоник за сваляне от камера с miniDV касети.Дори човек без опит с тези неща ще се справи много лесно и доколкото помня имаше опция за редактиране и надписване на двд-то после.Само ще добавя че моделът го има и в черно по принцип и завършва с буква K накрая вместо S

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    67
    #317

    Re:Помощ за избор на Blu-Ray & DVD player,recorder / FAQ

    Реших какво ще е за подарък,а сега искам за мен един Blu-Ray Recorder.Разглеждах и се спрях на Panasonic DMR-BW880EBK 500GB HDD Blu-Ray Recorder with Twin Freeview HD Tuners.Моля за мнения дали си струва тази машина.Ще го ползвам за запис от камерата си която е Full HD на Canon.

  4. Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    527
    #318

    Re:Помощ за избор на Blu-Ray & DVD player,recorder / FAQ

    мале мале какви простотии се пишат за двд рекордерите ... за надписите, дисковете, субдитрите....
    при видеокамера какви субдитри има? А никой не пише за автоматичната пауза! За 1394, usb за резолюцията - р или i пак нищо. За охлаждането на рекордера също нищо.
    Е щом хвалите определена марка и аз да похваля един филипс ddr 3480 от три години го ползвам и на месец записвам средно 50 до 500 диска/все пак това ми е бизнес/ и работи с абсолютно всички/без двд рам/ включително минус DL, а от вадене и вкарване чекмежето му вече се поизкривило.
    преди имах тайвански мустек от 2001 година и този рекордер кодираше дисковете против презапис и преди 3 години един колега го купи заради тази екстра. При мустека куцаше охлаждането и лятно време винаги трябваше да се охлажда с климатик и тая машинка все още работи добре че няма брояч .
    И към знаещите, дайте мнение за външен блу рей рекордер /не за компютър/ защото това ми предстои за закупуване?

  5. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #319

    Re:Помощ за избор на Blu-Ray & DVD player,recorder / FAQ

    GMIR ,нещо не си разбрал за субтитрите -говоря за субтитри при възпроизвеждане на DIVX защото колкото и странно да ти се струва много хора си ползват рекордера като плеър за гледане на филми в този формат все още.Написал съм го за да няма недоразумения и извинения от страна на продавачите че не ги подържа рекордера-просто се кирилизира малко по сложно.Всички рекордери които съм споменал имат 1394,I-link,firewire или както там още са си го кръстили различните фирми.Автоматична пауза също имат.Ако мустек и разните други кучи марки имат проблеми с охлаждането то при тези не съм забелязал никога,дори при Деу , а съм драснал стотици дискове и аз и то на всички налични рекордери в ТМ. Филипс не ги похвалих защото менюто е доста по непрегледно и трудно за работа в сравнение с изброените от мен.Писал съм и преди години в тази тема и сега гледах да нахвърлям набързо насоки за избора на рекордера без да знам за какво ще се използва ,обикновено клиентите го купуват за запис на тв предавания и много рядко за прехвърляне на касети от камера.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    67
    #320

    Re:Помощ за избор на Blu-Ray & DVD player,recorder / FAQ

    granity,да кажеш мнение за този модел Panasonic DMR-BW880EBK 500GB HDD Blu-Ray Recorder

  7. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #321

    Re:Помощ за избор на Blu-Ray & DVD player,recorder / FAQ

    Цитат Първоначално публикувано от svile12
    granity,да кажеш мнение за този модел Panasonic DMR-BW880EBK 500GB HDD Blu-Ray Recorder
    За съжеление нищо не мога да ти кажа за тази машина понеже не съм я виждал на живо,още по малко пък да я разцъкам.Само мога да предположа ,че ще е добре понеже недомислиците при тези устроиства като, че ли са най малко при Панасоник.Съвета ми е обаче без да я видиш на живо и да тестваш запис да не купуваш.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    67
    #322

    Re:Помощ за избор на Blu-Ray & DVD player,recorder / FAQ

    Някой да ми каже дали тази машина си заслужава да се вземе. LG HR-500 http://www.technomarket.bg/products/09077267/lg-hr-500 Трябва ми за запис от камерата ми която е ХД формат.В магазина ми казаха че записва Блу-Рей дискове,дали е възможно.На тази цена от 800 Лева ми се вижда невъзможно.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    20
    #323

    Re:Помощ за избор на Blu-Ray & DVD player,recorder / FAQ

    Извинявам се за своето невежество в тази област, но си търся Blu-ray player! Телевизорът ми е с марка LG и бих желал, ако е удачно да се възползвам от Simplink опцията. Имам намерение да изградя следната "система": да свържа външен хард-диск с търсения плеър, така че да мога да гледам филми с HD качество, а не рипове. Искам да попитам дали идеята ми има възможна осъществимост и има ли BluRay плеър с марката LG, който да се справя със съответната задача? Благодаря предварително!

  11. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #324

    Re:Помощ за избор на Blu-Ray & DVD player,recorder / FAQ

    Колега , ти добра идея имаш , но тогава защо ти е блу-рей плеър като няма да гледаш фабрични дискове ? Все пак на този плеър това му е основната функция !

  12. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    20
    #325

    Re:Помощ за избор на Blu-Ray & DVD player,recorder / FAQ

    Това също ще влиза в употреба, при това все по-често с напредването на времето и интегрирането на bluray технологията. Вярвам ще се съгласиш, че сега въпросните дискове са на висока цена, но това ще се промени с годините...

  13. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,830
    #326

    Re:Помощ за избор на Blu-Ray & DVD player,recorder / FAQ

    И ще седнеш да записваш дискове за да гледаш? Пълна загуба на време, остави парите.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    20
    #327

    Re:Помощ за избор на Blu-Ray & DVD player,recorder / FAQ

    Както изтъкнах по-горе, на първо време искам да се възползвам от възможността на тези плеъри да възпроизвеждат файлове от USB. В момента нямам дори DVD плеър и искам да съчетая всички бъдещи изгоди с покупката на един единствен уред. А че няма да седна да записвам дискове, мисля че на всеки му е ясно. Имах предвид, че bluray дисковете с филми и музика ще стават все разпространени и на по-достъпни цени, така както стана със CD-тата и DVD-тата.

  16. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,830
    #328

    Re:Помощ за избор на Blu-Ray & DVD player,recorder / FAQ

    Не бих заложил на това, че ще стават все по-разпространени. Видиотеките са мъртви - вече са архаизъм. Да си купуваш всички филми е похвално, но едва ли това ти е идеята.
    Щом нямаш никакъв оптичен четец у вас в момента има някаква идея да вземеш нещо с такова, но не разчитай на много добри мултимедийни възможности. Все пак зависи и какво искаш от плеъра. Ако ще мяткаш нещо на флашката 1-2 пъти седмично, може и да ти свърши работа.

  17. Novice
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    3
    #329

    Re:Помощ за избор на Blu-Ray & DVD player,recorder / FAQ

    Здравейте! Предстои ми покупката на блу-рей плеър, като се двоумя между следните модели - http://technomarket.bg/products/0909...ps-bdp-8000-12 и http://technomarket.bg/products/09079747/lg-bx-580. Имам 42 инчово LCD, плеъра ще ми трябва главно за плейване на блу-рей дискове, като задължителната екстра е да има вграден Wi-Fi. Възпроизвеждането от външен диск или usb не е много задължително. Някой има ли преки наблюдения от тези два модела? Благодаря предварително за отговорите!

  18. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,455
    #330

    Re:Помощ за избор на Blu-Ray & DVD player,recorder / FAQ

    Великобритания сваля забраната за копиране на дискове

    Британското правителство ще премахне ограниченията за копиране на музика и филми от физически носител в цифров формат. За това съобщава Sky News .

    Държавният секретар по бизнес и иновации, Vincent Cable , поддържа инициатива за това, че "архаичния закона за авторското право" трябва да бъде актуализиран.

    Според поддръжниците на реформата, хора, които отдавна са презаписали музика от CD и DVD-ROM устройства за възпроизвеждане на компютър или плейър, в действителност живеят в много различно време от правопритежателите, които се опитват да ограничат такива действия. В момента копиране на медийно съдържание от оригинален носител официално се счита за незаконно. Милиони хора редовно нарушават закона без да се опасяват от възмездие за това.

    The Daily Telegraph отбелязва, че чрез разрешението за копиране на музика и филми правителството се надява да внесе в бюджета милиони лири чрез въвеждане на британския пазар на легални мрежови медийни услуги. Подобни проекти отдавна са развиват от големи корпорации като Google и Amazon .

    Въпреки приемането на поправката свободното разпространение на музика и филми в интернет остава незаконно. Промените касаят само копиране на съдържанието за лична употреба.

    Критиците на реформата се делят на две основни групи: едните казват, че законопроектът нарушава и без това слабо защитени правата на творците, а другите изтъкват, че инициативата е закъсняла с няколко години и неубедителен опит за попълване на пропуските в законодателството.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 22 от 30 ПърваПърва ... 122021222324 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 11
    Последно: 16-11-12, 13:34
  2. Помощ при избор на bluray player с тонколони
    От tttsetso във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 1
    Последно: 07-06-12, 23:45
  3. Помощ при избор на DVD Recorder
    От mitak_94 във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 0
    Последно: 30-12-11, 21:25
  4. Помощ за избор на DVD Player-MP4, WMV и mkv.-H264 кодек.
    От ac28 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 1
    Последно: 02-03-09, 16:57
  5. Помощ при избор на DVD player
    От maddog3 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 1
    Последно: 02-05-07, 00:32

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе