Страница 4 от 7 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследноПоследно
Резултати от 46 до 60 от общо 105
Like Tree1Одобрявам

Blu-Ray Player LG / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #46

    Re:Blu-Ray Player LG / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Трябва ти рутер "n "стандарт-аз съм с такъв и съвсем леко насичане забелязах само веднъж на сцената с птиците на "Планетата Земя"1080р, но от друга страна има някой файлове ,които не са ми вървели по мрежа ,а от хард си тръгват и предпочитам така да гледам /а и компютъра е в същата стая и ми бръмчи /.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    7
    #47

    Re:Blu-Ray Player LG / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Харда само от usb ли се захранва или има външно захранване, щото нали пише на плеара 5v 500ma стига ли му тока?

  4. Member Аватара на vencifcl
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    868
    #48

    Re:Blu-Ray Player LG / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Харда само от usb ли се захранва или има външно захранване, щото нали пише на плеара 5v 500ma стига ли му тока?
    Хардовете без външно захранване си работя без проблем, моят е 640GB и нямам никакъв проблем на BD560

  5. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #49

    Re:Blu-Ray Player LG / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Моят е с външно ,но предполагам ,че с 2,5" -те ,повечето от които са без ,няма да имаш проблем.

  6. Novice
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    7
    #50

    Re:Blu-Ray Player LG / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Ще си купя един да пробвам

  7. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #51

    Re:Blu-Ray Player LG / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Някой има ли наблюдения в/у 550 модела ?Един познат иска да си взема някакъв мултимедиен плеър /на Вие е с компютрите и иска да натисне копчето и филма да тръгне / ,но ако тоя се справя c mkv-тата толкова добре колкото 560/570 моделите ,а в момента е 220лв, то май няма смисъл от разни Дива, Зинвел и тем подобни от ниския клас.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    7
    #52

    Re:Blu-Ray Player LG / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Аз бях взел бд550, мукавета чете няма проблем обаче продавача в техномаркет ме излъга че бачкал и през мрежата имал неткаст и тн. ама няма нищо такова, и на другия ден го върнах и взех бд570, после като се разрових то имало разлика в американската 550 и е европейската версия, та ако е за филми вървят си през усб няма проблем.

    P.S. субтитрите са малко по дребни от на бд570

  10. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #53

    Re:Blu-Ray Player LG / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Благодаря ,то и аз това гледам в рекламата http://www.technomarket.bg/products/09084354/lg-bd-550 .Това със размера на субтитрите е голям проблем, а и някои други опции /че и информация за файла/ са силно ограничени - имам стар DVD плеър Панасоник с много повече опции /местене на суб./ и пълно инфо за файла. Явно няма да ми свърши работа за моя познат и ще огледам мрежовите плеъри /проблема му е лесно разрешим ,разполага с ПС3 ,но от Сони още се опъват и не пускат фирм с поддръжка на mkv и NTFS хардове /

  11. Member Аватара на vencifcl
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    868
    #54

    Re:Blu-Ray Player LG / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Здравейте.
    Излезе нов:[size=10pt]Firmware update for BD550/ BD560/ BD570/ BD590 (Ver: BD.8.31.332.C[/size]
    http://www.lg.com/bg/support/product...roduct-profile

    Някой знае ли какви са точно промените?
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1299595020[/time]_________________________________________________

    Това което ми направи впечатление на мен е: Вече при стоп,пауза,меню и т.н. го няма това голямо забавяне, вече веднага реагира на командите .Ако някой е открил други промени по новия Firmware да каже.

  12. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #55

    Re:Blu-Ray Player LG / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Да ,вече реагира веднага ,друго ,което забелязах е ,че при мен го бях вързал през компонент към 32" CTR Самсунг ,който поддържа само 1080i 50hz и преди на някои файлове 720р явно не успяваше да ги пусне на тая резолюция и картината ставаше на прескачащи ленти ,а вчера един от тези файлове го пробвах и нямаше проблеми.

  13. Novice
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    4
    #56

    Re:Blu-Ray Player LG / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от vencifcl
    Здравейте.
    Излезе нов:[size=10pt]Firmware update for BD550/ BD560/ BD570/ BD590 (Ver: BD.8.31.332.C[/size]
    http://www.lg.com/bg/support/product...roduct-profile

    Някой знае ли какви са точно промените?
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1299595020[/time]_________________________________________________

    Това което ми направи впечатление на мен е: Вече при стоп,пауза,меню и т.н. го няма това голямо забавяне, вече веднага реагира на командите .Ако някой е открил други промени по новия Firmware да каже.
    Здравейте,

    С последния Firmware за BD 560 могат ли да се гледат VOB файлове през USB порта?

  14.  
     
  15. Member Аватара на vencifcl
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    868
    #57

    Re:Blu-Ray Player LG / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    С последния Firmware за BD 560 могат ли да се гледат VOB файлове през USB порта? grin
    Ами когато си купих BD560 четеше VOB файлове през USB порта но когато инсталирах предният Firmware тази функция изчезна, за съжаление и с този Firmware пак не чете VOB файлове през USB порта.
    Предполагам че повече няма да се появи като опция във Firmware на LG.За мен лично не е болка за умиране, от както си купих BD560 спрях да тегля изобщо DVD, а и фотото ми прави клипове в HD така че не ми е мъчно за тази функция.

    ПП: Но освен по-бързото реагиране на командите все още не мога да открия други промени, иска ми се и субтитрите малко да увеличат ама и това няма да стане сигурно

  16. Novice
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    7
    #58

    Re:Blu-Ray Player LG / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Излезе нов Firmware, някой пробвал ли го е

  17. Member Аватара на vencifcl
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    868
    #59

    Re:Blu-Ray Player LG / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Излезе нов Firmware, някой пробвал ли го е
    Ами аз го инсталирах ама не мога да разбера за сега какви са промените, ако някой е разбрал да сподели.

  18. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #60

    Re:Blu-Ray Player LG / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Не е фирм а обновление на драйвери -търсете разлики в четенето от оптични носители.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 7 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Blu-Ray Player Panasonic / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 16
    Последно: 17-09-22, 22:36
  2. Blu-Ray Player Pioneer / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 24
    Последно: 16-04-19, 20:54
  3. Blu-Ray Player Samsung / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 19
    Последно: 26-03-15, 23:10
  4. Blu-Ray Player Sony / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 16
    Последно: 07-01-15, 08:01
  5. Blu-Ray Player Philips / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 6
    Последно: 14-09-12, 19:01

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе