Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 36

Избор на DVD player

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    63
    #1

    Избор на DVD player

    Здравейте. Изправен съм пред дилема, дали да си купя домашно кино или поотделно ДВД и отделно колони. За момента ми трябва само ДВД, а и искам като си вземам колони да са с безжична връзка, но такива в момента са скъпи и затова търся алтернатива, като примерно да си взема сега един ДВД плейър ( само ), а по- нататък, като намалят цените на безжичните колони да си взема едни , дали това е възможно. Какво ДВД бихте ми препоръчали. Искам само да чете всичко, да има USB и да се четата българските субтитри от сериалите . Също да е хубава марка и да изглежда добре. Да кажем до 120 лв кой ми е оптималния вариант. Благодаря Ви.

    П.С. Какво ще кажете за тези които са със HDD декодери ( мисля, че така се казваха), където могат да записват от летевизора ( казано по- просто ).

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    63
    #2

    Re: Избор на DVD player

    какво ще кажете за тези:
    http://www.technomarket.bg/product_d...09036817  на това пише следното FULL HD/1080/ UP-CONVERSION какво означава това
    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09035876
    Ако иамте други предложения.

    А тези системи стават ли http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09027441
    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09030181
    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09013597

    Струва ли си да давам толкова пари или по- добре да изчакам и да си купя отделно колони.

  4. Moderator
    Тук е от
    Dec 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    838
    #3

    Re: Избор на DVD player

    По добре вземи за 120 лева - PIONEER DV-300 .
    Или отиди на евтино решение от рода на:
    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09038575
    Аз взех за малкото дете (4 годишно) такова ДВД и съм очарован как издържа на вандализма до сега и работи

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    134
    #4

    Re: Избор на DVD player

    Погледни и Филипс 5960, ако е останал... Бяха му намалили цената на 90-100 лв, тук из форума има хубав фърмуер с големи субтитри, през USB е почти всеяден...

  6. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    63
    #5

    Re: Избор на DVD player

    Извинявай, това "тук из форума има хубав фърмуер с големи субтитри" какво ще рече.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    134
    #6

    Re: Избор на DVD player


  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    63
    #7

    Re: Избор на DVD player

    Благодаря. Исакм да попитам зсамо. Има ли такижа програми с които можеш да си наместиш шрифта на субтитрите и къде да стоят преди да сложиш филма на флашка примерно и да го пуснеш през ДВД- то. И за всички модели ДВД плейъти ли става. Мерси.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    134
    #8

    Re: Избор на DVD player

    Има програми, които вграждат субтитрите, а ако не се лъжа - DivX 6 като стандарт /поддържа се и от 5960, а напоследък - от почти всички плеъри/ позволява всички "екстри" на субтитрите при ДВД /плюс цвят, размер, позициониране по екрана и т.н./ да се ползват при филми с *.avi разширение, след "вграждане" на субтитрите в общ контейнер с видеото чрез подходящ подобен софт. Доколко всичко това работи и през USB-то на плеърите - нямам представа, не съм експериментирал с такива програми...

  11. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    63
    #9

    Re: Избор на DVD player

    Благодаря ти за отговора.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    17
    #10

    Re:Избор на DVD player

    Реших да не отварям тема и пиша в тази
    Интересувам се дали има фирми, които пускат редовно обновен firmware на сайта си. Като цяло имам желание да си взема dvd с usb вход да използвам flash памет или външно hdd, което няма проблем със субтитри, кодеци и т.н. и си обновяват на сайта кодеците на DivX и Xvid при излизане на нова версия на съответния.
    Дано не съм много нагъл с изискванията си Просто търся с какво да си гледам сериалите, които съм си дръпнал от нета по тв-то без да си създавам главоболия да вържа компютъра към тв-то. Гледах, че има разни медийни плейъри обаче те са за HD и не поддържат DivX и Xvid и не ме устройва.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    20
    #11

    Re:Избор на DVD player

    Цитат Първоначално публикувано от Dante
    Реших да не отварям тема и пиша в тази
    Интересувам се дали има фирми, които пускат редовно обновен firmware на сайта си. Като цяло имам желание да си взема dvd с usb вход да използвам flash памет или външно hdd, което няма проблем със субтитри, кодеци и т.н. и си обновяват на сайта кодеците на DivX и Xvid при излизане на нова версия на съответния.
    Дано не съм много нагъл с изискванията си Просто търся с какво да си гледам сериалите, които съм си дръпнал от нета по тв-то без да си създавам главоболия да вържа компютъра към тв-то. Гледах, че има разни медийни плейъри обаче те са за HD и не поддържат DivX и Xvid и не ме устройва.
    HD плеарите четът и DivX и Xvid тъй че е по-разумният избор от това да вземеш само ДВД плеар. Разгледай темите за пуканката и WDTV.

  14.  
     
  15. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #12

    Re:Избор на DVD player

    Цитат Първоначално публикувано от Dante
    Дано не съм много нагъл с изискванията си Просто търся с какво да си гледам сериалите, които съм си дръпнал от нета по тв-то без да си създавам главоболия да вържа компютъра към тв-то. Гледах, че има разни медийни плейъри обаче те са за HD и не поддържат DivX и Xvid и не ме устройва.
    Купването на HD плеър си заслужава само ако притежаваш HD Ready телевизор или планираш скоро да си купиш. Тогава и без това ще забравиш за всякакви Divx/Xvid филми/сериали.
    Иначе както са ти написали и те поддържат Divx/Xvid и то по-добре от който и да е DVD плеър.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    17
    #13

    Re:Избор на DVD player

    Цитат Първоначално публикувано от lazarus18
    Купването на HD плеър си заслужава само ако притежаваш HD Ready телевизор или планираш скоро да си купиш. Тогава и без това ще забравиш за всякакви Divx/Xvid филми/сериали.
    Иначе както са ти написали и те поддържат Divx/Xvid и то по-добре от който и да е DVD плеър.
    Телевизор засега нямам планове да купувам може би след година, когато пуснат ефирната цифрова ще видим. Значи искам да питам с нормален телевизор (http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09021464 - това е моят) работят ли HD плеърите. И 2-рото нещо е как стои върпоса с ъпдейта на кодеците им за DivX и Xvid, когато има нова версия?

  17. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #14

    Re:Избор на DVD player

    Цитат Първоначално публикувано от Dante
    Телевизор засега нямам планове да купувам може би след година, когато пуснат ефирната цифрова ще видим. Значи искам да питам с нормален телевизор (http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09021464 - това е моят) работят ли HD плеърите. И 2-рото нещо е как стои върпоса с ъпдейта на кодеците им за DivX и Xvid, когато има нова версия?
    Споциално този, който ползвам няма проблем със свързването към кинескоп. Има си S-Video изход, а виждам, че и твоя си има S-Video вход. Плеъра сам ще прави резолюцията ниска за да може да се вижда на твоя телевизор. Така че и нещо HD да пуснеш пак ще имаш картина.
    Може да го свържеш с и кабел S-Video - SCART.
    Също така може и с композитен качен - чинч, но той е по-некачествен като сигнал.
    Ъпдейти излизат редовно и се инасталират много лесно от менюто на плеъра.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    45
    #15

    Re:Избор на DVD player

    Здравейте
    ще попитам в тази тема
    поради изчерпването на Philips DVP 59.... - които са много хвалени в форума не мога да взема решение кой от наследниците на модела да купя
    идеята е да има HDMI + USB - и да е възможно по-всеяден на DIVx
    предпочитам Philips i Pioneer с надеждата да спестя едно дистанционно

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Помощ за избор на Blu-Ray & DVD player,recorder / FAQ
    От rumen43 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 445
    Последно: 23-12-19, 15:18
  2. Избор на Media Player за музика
    От DigitriX във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 11
    Последно: 31-08-11, 14:24
  3. Избор на mp3 player
    От Lach във форум Mp3 плеъри, слушалки
    Отговори: 11
    Последно: 06-12-07, 16:54
  4. Помощ при избор на DVD player
    От maddog3 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 1
    Последно: 02-05-07, 00:32
  5. Избор на DVD/DivX player ?
    От Nistel във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 2
    Последно: 23-02-05, 15:22

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе