Резултати от 1 до 3 от общо 3

Съвет при избора на домашно кино Samsung

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    May 2015
    Мнения
    5
    #1

    Съвет при избора на домашно кино Samsung

    Здравейте,
    Преди няколко часа получих този телевизор - Samsung и реших да поразгледам опциите за домашно кино ,което да е горе/долу в класа на телевизора.
    Спрял съм се на този вариант ,тъй като цената му падна примамливо през изминалата седмица.
    Това за което моля е да ми дадете някакъв съвет ,мнение или коментар относно това устройство.
    Като цяло самият Player не е от огромно значение ,защото не знам дали ще го използвам пълноценно. Интересува ме качеството на звука ,който произвеждат говорителите ,както и възможностите за свързване с телевизора с PS3-то ми ,използвайки възможно най-добър звук.
    Благодаря предварително !

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #2

    Отговор: Съвет при избора на домашно кино Samsung

    Общо взето всички са "един дол дренки" с малко разлики в звука - вземай най-евтиното ,на което ти хареса звука , да не те яд после , но поне гледай да е добре оборудвано от към входове и формати - има модели с HDMI вход (даже с по 2бр) , добре е също да има и оптичен и/или коаксиален цифров вход и добър USB плеър (те в Самсунг по принцип биват) .

  4. Novice
    Тук е от
    May 2015
    Мнения
    5
    #3

    Отговор: Съвет при избора на домашно кино Samsung

    Здравейте,
    Поръчах горе-посоченият продукт ,който трябва да пристигне следващата седмица.

    Въпросът ми е :
    Мога ли да свалям Blu-Ray торенти от Zamunda ,да ги копирам на FlashDrive или външен хард-диск и да ги гледам с качествен DTS звук ,без така наречената Cinavia да се включва след 20 минути ?
    Т.е. тези торенти ,дали са оригинални Blu-Ray файлове (не mkv. и прочее), защото както разбрах тези орязани формати са проблемните зa Cinavia.
    С други думи : Ще засича ли Cinavia-та това ,че филмите не са от оригинален Blu-Ray диск ? Както и дали ако запиша диск със съответния торент ,той отново ще бъде засечен ?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Съвет за домашно кино
    От Plam3n във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 2
    Последно: 07-10-15, 17:39
  2. Избора на компоненти за домашно кино -pappi
    От pappi във форум Аудиотехника
    Отговори: 21
    Последно: 01-11-13, 15:13
  3. Съвет за домашно кино и стерео
    От philips_fan във форум Аудиотехника
    Отговори: 50
    Последно: 11-01-10, 18:08
  4. Отговори: 3
    Последно: 12-02-09, 09:14
  5. Съвет за домашно кино | SAMSUNG HT-P10 или LG LH-T255SD ?
    От RemonstrancE във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 22
    Последно: 13-01-06, 07:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе