Резултати от 1 до 3 от общо 3

Проблем със Blu-ray Samsung HT-J4500 5.1

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на stoqng76
    Тук е от
    Apr 2012
    Живее в
    Асеновград
    Мнения
    205
    #1

    Проблем със Blu-ray Samsung HT-J4500 5.1

    Здравейте,имам проблем със домашното кино от заглавието.Киното е вързано със телевизор samsung и когато се гледа телевизия звука минава през колоните.Връзката е hdmi за контрол и оптичен кабел за звука.Пускаш телевизора ,тръгва киното,спираш телевизора и спира всичко.Вчера за моя изненада събуфера спря да работи .Не се чува никакъв звук от него.Другите колонки като е пуснат телевизора се чуват всичките,но звука е крайно незадоволителен,няма никакъв бас.Пробвах и с филм на диск оригинален,пак същото.На тест за колоните на плеара,никакъв звук от събуфера,а другите шумят.Пробвах всякакви настройки,кабели,връзки всичко е наред
    Незнам къде да мога да го занеса да го погледнат.Възможно ли е да е изгоряло нещо по усилвателчето на плеара?Само баса спря

  2.  
     
  3. tek
    tek е офлайн
    Member Аватара на tek
    Тук е от
    Jan 2019
    Живее в
    Пазарджик
    Мнения
    977
    #2

    Отговор: Проблем със Blu-ray Samsung HT-J4500 5.1

    Има вероятност да е дефектирал. Например, ако volume-то е било дълго време "усилено".
    Провери за кабела който го захранва субуфера. Ако трябва го смени със един от сателитите.
    Погледни и настройките на устройството, да не е изключен bass канала.
    Изключи го от контакта и го включи след половин час за проба.

  4. Member Аватара на stoqng76
    Тук е от
    Apr 2012
    Живее в
    Асеновград
    Мнения
    205
    #3

    Отговор: Проблем със Blu-ray Samsung HT-J4500 5.1

    Не е проблема във "волумето" ,а и мисля бас канала не се изключва от настройките.Не може да се сменят канали за проба, буксите са различни по форма и цвят.
    Бях го изключил от контакта цяла нощ,но нямаше ефект
    Проблема се реши след връщане на заводски настройки Преди около месец му вързах лан кабел и бях го вързал с интернет за около 2 часа.Тогава намери и инсталира нова версия на софтуера.Не бях му бръщал заводски настройки тогава,а може би е трябвало Хубавото е ,че сега всичко си тръгна както си трябва.Теста на колоните,калибрацията ,всичко е ок

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 18
    Последно: 23-02-18, 14:40
  2. Проблем със LCD Samsung
    От just_a_fil във форум Ремонт, сервиз и калибрация на телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 14-10-16, 14:46
  3. Проблем със SAMSUNG LCD
    От nafplio във форум Samsung телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 10-12-13, 17:10
  4. Отговори: 11
    Последно: 05-02-11, 23:57
  5. Проблем със samsung U 600
    От helios1 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 0
    Последно: 12-02-09, 21:14

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе