Страница 570 от 707 ПърваПърва ... 520560568569570571572580620 ... ПоследноПоследно
Резултати от 8,536 до 8,550 от общо 10591
Like Tree5865Одобрявам

2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,607
    #8536

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    ......
    Този пост е редактиран от VanDan; 31-08-21 в 14:45.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    688
    #8537

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Какви мерки,какви глупости.Уикенда бях на ергенско парти на един от братчедите на Съни.То си се получи "Последният ергенски запой".Никъде маски,никакви предпазни мерки,на Кики бийч,по ресторанти и дискотеки.Вакханалия навсякъде по римски.Особено в дискотеката 27/28.08.21.Над 2000 човека,Преслава,много принцове и принцеси,чек само за оръжие.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    2,658
    #8538

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от Kaar Виж публикацията
    Преболедувалите не са малко, но има и 1 100 000 ваксинирани - докато и техния ред мине с боледуването заедно с неваксинираните, ще се пълнят болници.
    Значи всичко е наред , спокойно моряци кораба потъва нормално ! Само не предприемайте нищо и всичко ще се оправи :D

    Изпратено от моят SM-M215F с помощта на Tapatalk
    bobivg одобрява това.

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,462
    #8539

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от Toncy Виж публикацията
    Демек, след ваксинация, имунитетът на млад и здрав човек, ще се справи много по-зле от имунитета на възрастен и болен човек, така ли?
    Не, след ваксинацията шансовете им за леко преболедуване се изравняват с тези на по възрастните ваксинирани, тъй като имунитетът на младите е по-добър.
    Цитат Първоначално публикувано от Dedo1975 Виж публикацията
    Защо? За да можеш после да обвиниш за смъртта съпътстващите им заболявания, нали?
    Ако са ваксинирани си умират от заболяванията, а ако не са - умират от Ковид? Колко удобно...
    1. Някои заболявания улесняват смъртоносният изход от заболяването
    2. Лекарствата за някои заболявания не само влияят на имунната система, но някои дори пречат в лечението на ковид заболяването..
    Нека докторите ти го обяснят

    Чакаме да видим какво ще стане след разпространението на варианта Епсилон...

    https://jamanetwork.com/journals/jam...rticle/2783797
    https://www.nature.com/articles/s41598-021-96879-3
    https://www.medrxiv.org/content/10.1....22.21262168v1
    https://jamanetwork.com/journals/jam...rticle/2783618

    https://outbreak.info/
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 31-08-21 в 00:07.

  6. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #8540

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от Tommorow Виж публикацията
    Хубу де, ваксни са и ти и да си дифузваме на воля тогава Да видим на кой му е по-пекана имунната ... последния си тръгва с "масата"....Апропо, нали това маските бяха най-големия шит, ако си ти спомням писанията добре....?! Що ме караш да я нося тогаз? Ако не си си променил мнението ще го приема, че искаш всички "в казана"....
    никакво мнение не съм си променил, макар и да не помня да съм казвал, че маските са шит
    ако съм го казал, продължавам да го твърдя
    (обикновено не казвам неща, които не съм проверил N-кратно и съм се убедил дълбоко в правотата си, но винаги с огромна готовност да си променя становищито при достатъчно факти, които да ме оборят
    за първи път ми се случи по повод събитията в Ирак, допреди и по време на които бях убеден, че Близкият изток трябва да се изреже с ядрена ножица
    после разбрах как гнусно медиите са се възползвали от наивитета+липсата ми на коректно инфо...)

    та, значи за масата, казана и "нашето море е най-черно"

    преди седмица, две или там колкото беше, моя милост лепна дрискащия вирус, който бг-мамите се бяха опитали да изтипосат с етикет "ковид-21 short version"
    от началото на лятото живеем семейно на вилата, като

    1. моя милост си бачка на компа, далеч от всякакви бабички, обикалящи по автобусите в търсене на кисело мляко "2 кофички за левче" (веднъж сецмично пазаря в лидъл, съвестно носейки маска )
    2. синковците си прекарват лятната ваканция в щастливо беснеене по поляната, джиткане на комповете и късане на нервите ми
    3. по-лошата ми половинка работи в офис заедно 2-3 човека (всички от които карали деветнайската) на 5-6 часово работно време

    внезапно посред нощта въпросният вирус (дефекационният) ми се обажда по телефона и ми съобщава, че спешно ме търсят във "водната стаичка"
    long story short, откъде, дъ фак, съм лепнал вирус, па какъвто и да бил?!
    спокойно можеше да е и деветнайската, въпреки асимптотните ми към 0 контакти, стриктното спазване на ония 3 ли бяха, 4 ли бяха, Д-та ли бяха, Щ-та ли бяха, и т.н.!

    та, не те карам да я носиш, щото ползата от нея очевидно е джак шит. ВСЕКИ е преносител, независимо дали е ръгнат или си е още девственик.
    само дето девствениците, поне които познавам, все още му имат респекта на вируса и се пазят от другите, респективно и другите от себе си, докато много от ръгнатите "Е нали затова се ваксинирах бе!!!"

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,462
    #8541

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe Виж публикацията
    преди седмица, две или там колкото беше, моя милост лепна дрискащия вирус, който бг-мамите се бяха опитали да изтипосат с етикет "ковид-21 short version"
    long story short, откъде, дъ фак, съм лепнал вирус, па какъвто и да бил?!
    спокойно можеше да е и деветнайската, въпреки асимптотните ми към 0 контакти, стриктното спазване на ония 3 ли бяха, 4 ли бяха, Д-та ли бяха, Щ-та ли бяха, и т.н.!
    не е нужно, да имаш контакт с човек, а продуктите които си донесъл от магазина..пипали са ги куп хора.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    203
    #8542

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Христославе, предвид твоите писания:
    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    При тези над 60 години ваксината намалява 5-6 пъти шанса им, да се разболеят в тежка форма, докато при младите е само 2 пъти.
    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    ...след ваксинацията шансовете им за леко преболедуване се изравняват с тези на по възрастните ваксинирани, тъй като имунитетът на младите е по-добър.
    смислово перифразирам:
    Имунитетът на младите е по-добър и точно заради това, че имат по-добър имунитет, след като се ваксинират, ще имат равни шансове за леко преболедуване. А пък при възрастните, с техния отслабнал имунитет, само ваксините биха им изравнили шансовете с тези на младите. Ама само спрямо ваксинираните младежи. Щото при неваксинираните млади хора, чийто имунитет е по-добър, шансовете ще са изцяло на страната на възрастните.
    ---
    Значи, според написаното от теб, имунната система на здрав млад човек, е несравнимо по-ненадеждна от слабия имунитет на ваксиниран възрастен човек. И единствено ВАКСИНИТЕ биха изравнили шансовете на двете групи млади и възрастни хора. Нищо, че младите са имунно по-здрави и физически по-силни, а възрастните - имунно по-болнави и физически по-слаби. ВАКСИНИТЕ ще изравнят силите - ще отслабят имунитета на младите и ще подсилят имунитета на възрастните. Чудо ВАКСИНИ, бреййй...

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    не е нужно, да имаш контакт с човек, а продуктите които си донесъл от магазина..пипали са ги куп хора.
    Е, и? Какво като са ги пипали? Заразяването така или иначе ТРЯБВА да се случва, за да има повод да се продължава започнатото.
    Нали от СЗО все предупреждават, че държавите ТРЯБВА да се съобразяват с указанията, относно мерките... Маските нали ЗАДЪЛЖИТЕЛНО се носят... И се спазва ЗАДЪЛЖИТЕЛНА дистанция... И ваксинирането е на етап да стане и то ЗАДЪЛЖИТЕЛНО... И се подготвя масова дискриминация по "нов" модел - вместо жълта шестоъгълна звезда, ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ще се ползва зелен сертификат... А междувременно, едни десетки милиарди неспирно се вливат в нечии джобове... И икономиките на държавите стават все по-зависими, а контролът над хората - все по-рестриктивен... А е едва началото...
    ако ме разбираш какво искам да ти кажа, де! Ама... едва ли...
    Този пост е редактиран от Toncy; 31-08-21 в 03:31.
    TRENDS и tanatos харесват това.

  10. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #8543

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Контрол ли.Пълна анархия си е.Ако имаше контрол, до сега всичко да беше свършило по един или друг начин..
    ccankov73 одобрява това.

  11. Senior Member Аватара на ccankov73
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Разград
    Мнения
    4,872
    #8544

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Щот горе нямат топки edi1....
    Аха да направят нещо - някой писне и айде омекваме да му угодим....А на всички не мож угоди.
    Лашкаме се точно като кораб без работещ двигател в буря - ха наляво - ха надясно, докато не се обърне.
    Този пост е редактиран от ccankov73; 31-08-21 в 08:58.
    Kx одобрява това.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,170
    #8545

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    По-скоро идват избори. Необходимите мерки се възприемат като "ограничаване на свободата".

  13. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #8546

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    само да направим едно бързо историческо уточнение: Ренесансът идва ЗАРАДИ Черната смърт, а не въпреки нея...
    така че горе главата, все една полза ще има: или ще умрат по-малко хора, но Ренесанс v.2 няма да има, или "яко ще се мре", обаче ще си имаме Ренесанс Pro с М2 процесор

  14.  
     
  15. Moderator
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    7,189
    #8547

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    "В Нова Зеландия броят на заразените през последното денонощие е 49"

    ... А там уж имаше контрол ... и продължава да го има в смисъл, че са се локнали в момента
    И уж бяха държава-отличник с нула заразени

    ... Още миналата година, поне няколко доктора изразиха мнение, че всички ще го минем вируса рано или късно, но поне да е по-леко и да не се препълват болниците.
    ("всички" в смисъла на "глобално всички")

    ПП.
    Личното ми мнение е, че това което се случи на Tommorow е перфектния вариант - доста рисков предварително, ваксинира се, зарази се, изкара го съвсем леко, крайния резултат е безпроблемно постигнат идеален имунитет без хронични усложнения и без трайни увреждания от вируса
    (пиша само вече известни неща писани от самия Tommorow, като единствено давам собствена оценка)
    Този пост е редактиран от MitkoS; 31-08-21 в 13:22.

  16. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #8548

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    Ами той туморуту си е достатъчно увреден...вируса като влезе, взе да се чуди какво да увреди и като видя, че няма какво си отиде....

  17. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #8549

    Отговор: 2019-nCoV (нов коронавирус 2019[SARS-Cov-2])

    С най-много болници на глава от населението на ЕС сме и с най-много умрели на милион/глава от населението сме и преди и по време на Ковид пандемията...

    Е'га ти "здравната система", е'га ти държавата...



    Цитат Първоначално публикувано от ccankov73 Виж публикацията
    Щот горе нямат топки edi1....
    Аха да направят нещо - някой писне и айде омекваме да му угодим....А на всички не мож угоди.
    Лашкаме се точно като кораб без работещ двигател в буря - ха наляво - ха надясно, докато не се обърне.
    Грешка.Щот нямаме добре разписан закон, който да казва предварително какви здравни, икономически, социални, административни, мерки се предприемат в подробности, а имаме един набързо "списан на коляно" парцал наречен "закон" ...

    Затова е хаосът...

    Но както писах --> тоя народ ще мре от собствената си глупост.Тоест ще продължава да мре, щот и преди пандемията пак си мреше - първи по смъртност тогава и сега...

  18. Member
    Тук е от
    Sep 2016
    Мнения
    666

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Philips телевизори (инфо на първа страница)
    От kod във форум Philips телевизори
    Отговори: 986
    Последно: Вчера, 22:25
  2. SONY телевизори 2019
    От kod във форум Sony телевизори
    Отговори: 1118
    Последно: 17-03-20, 08:52
  3. LG телевизори 2019
    От kod във форум LG телевизори
    Отговори: 500
    Последно: 09-03-20, 11:33
  4. Samsung телевизори 2019
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 493
    Последно: 29-01-20, 07:06
  5. Избор на климатик '2019
    От avenger във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 3063
    Последно: 04-01-20, 10:11

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе