Резултати от 1 до 4 от общо 4
Like Tree1Одобрявам
  • 1 Post By Ивайло Петров

NEO LED 39880 FHD SMART WI FI ( Интернет през рутер- лан )

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member Аватара на chippen
    Тук е от
    Aug 2014
    Живее в
    Стара Загора
    Мнения
    66
    #1

    NEO LED 39880 FHD SMART WI FI ( Интернет през рутер- лан )

    Здравейте доста почетох но нещо не мога да навържа схемата , имам следния тв взет е от приятел но няма Dongle-а за ви фи , в момента е пуснат към рутера с лан кабела и от там има интернет , когато си кача филм на ЮСБ и дам да го гледам ми показва още една връзка PC-PC на лаптопа ми също я имам тази папка , има ли вариант чрез нея някак рутера да предава към ТВ или ще ми трябва донгъл-а , отделно гледах едни който са по 2-5 $ в Али и не са от типа бисквитка ами по малки дали ще свършат работата и има ли вариант някак да се свържа така с телевизора по тази схема , лаптопа ми е с Ви Фи , рутера ми е до телевизора и го вързах на лан да видя за интерната дали му работи Просто най лесния вариант да не се занимавам да качвам на юсб и т.н. филмми и др а да е свързан като реша пускам и гледам на него ....

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,150
    #2

    Отговор: NEO LED 39880 FHD SMART WI FI ( Интернет през рутер- лан )

    Това беше най-дългото изречение което съм чел някога! Естествено нищо не се разбира. Към автора на темата, по-добре си формулирай някакви конкретни въпроси, отделени в отделни изречения.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    49
    #3

    Отговор: NEO LED 39880 FHD SMART WI FI ( Интернет през рутер- лан )

    Колега, трябво да си инсталираш на компютъра DLNA сървър, аз лично ползвам PS3, има го в раздела. В тази програма шерваш определени папки които после намираш през телевизора и си гледаш филма през лан кабела и не се занимаваш с флашки!
    chippen одобрява това.

  5. Junior Member Аватара на chippen
    Тук е от
    Aug 2014
    Живее в
    Стара Загора
    Мнения
    66
    #4

    Отговор: NEO LED 39880 FHD SMART WI FI ( Интернет през рутер- лан )

    Ивайло ме разбра , не мисля че проблема е една запетая една точка една голяма буква ....

    - - - - - - - - - -

    Благодарности на Ивайло !!!

    - - - - - - - - - -

    сега проблема е как да пусна субс.а Прочетох всичко из темите но нещо не мога да се справя с това направил съм всички настройки както трябва по описания но когато пусна филма ми пише неподдържан или невалиден файл и ми тръгва само един фаил от много-то Като тръгне не ми пуска субс.а с едно и също име са просто не може да ги засече ли не знам ...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. ТВ сигнал през рутер ?
    От jjf във форум Мрежи
    Отговори: 14
    Последно: 20-04-13, 23:42
  2. Как да подкарам през рутер DC++
    От meho във форум Мрежи
    Отговори: 6
    Последно: 26-02-10, 09:22
  3. Интернет през VPN
    От parazit във форум Мрежи
    Отговори: 2
    Последно: 30-07-09, 17:55
  4. FTP през рутер?
    От myrshavija във форум Мрежи
    Отговори: 6
    Последно: 12-05-08, 18:30
  5. ZyXEL P-335/WT Рутер + интернет през PPPoE
    От kobra във форум Мрежи
    Отговори: 10
    Последно: 04-04-06, 20:55

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе