Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 37 от общо 37

PC към ТV проблем (DVI -HDMI) ПОМОЩ

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    637
    #31

    Re: PC към ТV проблем (DVI -HDMI) ПОМОЩ

    Цитат Първоначално публикувано от hunter79
    Май ще се купува друг кабел директен DVI -HDMI 5 м. без преход. Взех другата комбинация защото ми трябваше 10 м. но сега ще направа пренареждане на компа и ТВ то.
    В Техномаркета има ДВИ-ХДМИ 10 метра за 59 лева/доколкото си спомням толкова ми взеха/ и работи супер, пробван е на 3 различни компа с 3 телевизора

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    12
    #32

    Re: PC към ТV проблем (DVI -HDMI) ПОМОЩ

    Вероятно е така. Сега преинсталирах драйвера и при почистени регистри се опитах да настроя DVI изхода: когато монитора ми е на 1024х768 LCD -то показва коректен размер но с две сиви ивици отстрани, когато си направя ммонитора на разделителната способност каквато искам (1152х864) веднага се променя и резолюцията на телевизора?Я!? а уж е на дуалвю?!? нищо не разбирам

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    637
    #33

    Re: PC към ТV проблем (DVI -HDMI) ПОМОЩ

    Не трябва да е на дуал вю, правиш го на клоун и първи монитор задължително да е тв-то

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    10
    #34

    Re: PC към ТV проблем (DVI -HDMI) ПОМОЩ

    Здравейте. Аз имам следния проблем: Образа излиза на HDMI1, a звука на EXT3.
    Видео кабела е DVI - HDMI 5м.
    Звуковия кабел е стерео жак - два чинча
    Телевизора е Philips PFL 7962

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    31
    #35

    Re: PC към ТV проблем (DVI -HDMI) ПОМОЩ

    А на мен ми прилича като на 8 битов цвят.
    Провери към телевизора настройката за цветовете на колко е пусната. Ако не можеш да включеш на повече цветове, значи картата ти е слаба. При мен е така.

    Сега видях и ВГА-ВГА как е. Аналогично като при мен, със смущения и в общи линии не става. Най-вероятно от кофти кабел 5м, който ползвам.

  7. Novice
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    2
    #36

    Re: PC към ТV проблем (DVI -HDMI) ПОМОЩ

    един съвет ще може ли?
    картата ми е radeon 2900pro и има изход за HDMI, DVI, VGA... телевизора е samsung le 32r81bx, разстоянието е ... абе между 8 и 10 метра кабел ще ми свърши работа, значи 10м.Кой кабел да си взема за най-добро качество..разстоянието не може да се промени...

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    16
    #37

    Re: PC към ТV проблем (DVI -HDMI) ПОМОЩ

    Цитат Първоначално публикувано от dilomski
    един съвет ще може ли?
    картата ми е radeon 2900pro и има изход за HDMI, DVI, VGA... телевизора е samsung le 32r81bx, разстоянието е ... абе между 8 и 10 метра кабел ще ми свърши работа, значи 10м.Кой кабел да си взема за най-добро качество..разстоянието не може да се промени...
    В тази тема http://forum.setcom.bg/index.php/topic,35398.0.html може би ще намериш отговор.Ще е полезна и за всички, които не са я чели.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. HDMI проблем
    От evgeny_79 във форум Мобилни устройства
    Отговори: 0
    Последно: 06-02-13, 14:38
  2. Помощ за HDMI Switch
    От danideli във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 20-07-10, 15:03
  3. Помощ - DVI/HDMI ПРОБЛЕМ
    От ceco7 във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 3
    Последно: 28-11-07, 21:26
  4. Помощ - DVI/HDMI ПРОБЛЕМ
    От ceco7 във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 27-11-07, 23:21
  5. Отговори: 9
    Последно: 22-08-07, 11:37

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе