Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 34 от общо 34
Like Tree3Одобрявам

Покажете своята HTPC - система

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    691
    #31

    Отговор: Покажете своята HTPC - система

    Признавам, опита ми е главно с активно 3D, доколкото това има някакво значение. За мен е от съществено не само заради манията ми за гейминг в стереоскопично 3D, а и заради личната ми убеденост в преимуществата на активната, поне що се отнася до качествена и зрелищна визия в 3D. И ТВ-то и монитора ми работят с тази технология, свързани чрез HDMI 1.4 портовете си към съответните плеъри. Първия към мултимедийния плеър през ресивър. Втория към лаптопа. Не мога да твърдя същото за твоя избор, наистина, просто ти предложих да пробваш.
    Не е логично да има разлики дали от Блу рей е филма или рип. Ако има такова, при един и същ филм, значи рипа не струва. Не е да ги няма такива.
    За допирната точка с HTPC! От името си следва, че е мултимедийна конфигурация. Каква мултимедия ще възпроизвежда зависи само от нашите лични предпочитания.
    Последно - за софтуера. За феновете на филми на блу-рей, омразната защита на HD-MA потока, мисля е добре позната. Заобикалянето й до голяма степен зависи пак от избрания плеър - бил той хардуерен или софтуерен.

  2.  
     
  3. Junior Member Аватара на axil10
    Тук е от
    Oct 2012
    Живее в
    София
    Мнения
    51
    #32

    Отговор: Покажете своята HTPC - система

    Здравейте
    Скоро пълен набор от тестове с и без овърклок на системата . Който иска може да се включи със ''стационарната '' машина .

  4. Junior Member Аватара на axil10
    Тук е от
    Oct 2012
    Живее в
    София
    Мнения
    51
    #33

    Отговор: Покажете своята HTPC - система

    Да освежим малко темата пуснах един бърз PCMark7 Basic Edition v.1.4.0 : Intel HD Graphics 4000 video card benchmark result - Intel Core i7-3770T Processor,ASUSTeK COMPUTER INC. P8Z77-I DELUXE


    и един 3DMARK11 basic edition : Intel HD Graphics 4000 video card benchmark result - Intel Core i7-3770T Processor,ASUSTeK COMPUTER INC. P8Z77-I DELUXE


    Oще едно бързо шот4е с включен и Fritz Chess Benchmark test 2.jpg

    Скоро очаквам и да опитомя най мощната mini low profile видео карта - Аfox HD7850 2048MB , тогаво по задълбочени тестове .

    п.п.....който има сходни компоненти нека постне некое шотче .
    Този пост е редактиран от axil10; 31-08-13 в 09:58.

  5. Novice
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    1
    #34

    Отговор: Покажете своята HTPC - система

    Страхотна машинка сте сглобили колега скоро и аз очаквам да направя нещо подобно

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. Полезни линкове - HTPC
    От hristoslav2 във форум HTPC - мултимедийни компютри
    Отговори: 10
    Последно: 04-10-14, 13:10
  2. Как да си сглобя HTPC
    От ivodivo във форум HTPC - мултимедийни компютри
    Отговори: 15
    Последно: 07-06-13, 15:52
  3. Съвет за HTPC
    От rockman във форум HTPC - мултимедийни компютри
    Отговори: 13
    Последно: 08-01-13, 15:23
  4. HTPC Arctic MC 101
    От dodolan във форум HTPC - мултимедийни компютри
    Отговори: 2
    Последно: 18-05-12, 11:12
  5. Продавам HTPC
    От gfour във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 24-06-10, 17:24

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе