Страница 83 от 96 ПърваПърва ... 3373818283848593 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,231 до 1,245 от общо 1430

LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    10
    #1231

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от dkdimitrov
    и с предишните версии си беше така
    Виш това : https://forum.setcombg.com/index.php...html#msg538887

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #1232

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от koko_k
    Ако нещо съм забравил в разликите, моля кажете...
    LM760 не е с двуядрен процесор, с какъвто разполага LM860. При LM860 имаме добавен и Spot Control, нещо като advanced micro dimming-a при Samsung. Добавен е и Mobile HD link (MHL) за мобилни устройства.

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,598
    #1233

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от koko_k
    Много добри линкове! От една седмица се опитвам да намеря точните разлики между 47LM860V и 47LM760S. 800лв разлика между двата модела ми се струва доста голяма при положение че при 760 липсват само две неща: Smart Share Plus и Magic Remote Voice (интересно е че в немския сайт 760 върви със Magic Remote?, липсват само Voice функциите). Друго интересно е че не намирам с какъв процесор е 760 същия като 860 или е едноядрен?
    Друг много интересен въпрос който много ме гложди винаги когато се предлагат две уж еднакви неща (дисплеите) е качеството им (Samsung имат подобни серии 7000 и 8000). Излизат от една поточна линия но предполагам че едните са първо качество а другите второ, това дали е първо или второ качество може да не се забелязва с просто око но понякога има значение...

    Ако нещо съм забравил в разликите, моля кажете...
    Сравнение
    http://admin.pis.lge.com/PDFServlet....&localeCode=de

    LM860, LM960 - процесор LG L9, CPU-Dual-core ARM Cortex-A9 1Ghz, GPU-Mali-400 MP4
    LM760, LM6** - процесор MediaTek MT5369

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    26
    #1234

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от motoman7
    и все пак си спомням,че някъде се коментираше за регистрация в DivX....може би не е било свързано с тази тема

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,598
    #1235

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/


  7. Novice
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    5
    #1236

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Здравейте! Имам Lg47 Lw4500. Имам няколко въпроса. Ако направя ъпдейт на firmaware дали ще може да разчита повече файлове. Без да искам бях натиснал някакво копче и ми изписа , че за да използвам DivX трябва да направя регистрация на един сайт. Сега не мога да открия какво съм направил за да ми покаже този надпис. Телевизорът ми също не може да чете субтитри и филми 3д от флашка. Дайте ми съвет!

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    9
    #1237

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Здравейте,
    купих си преди 1 седмица LG lm620s и всичко беше ток и жица,НО днес се появи някакъв много гаден проблем.Пускам си филм и картината насичаше.Смених всички настройки на картината и само на режим "игра" няма насичания.До вчера гледах абсолютно на всички режими и не е правило такъв проблем?На монитора ми Samsung също няма проблеми.Ако някой има някакви идеи моля да помага.

  10. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,593
    #1238

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    5 годишна гаранция за CINEMA SCREEN моделите на ЛГ закупени от 5 май до 30 юни - http://www.lg.com/bg/televizor-audio...a-maj-2012.jsp .

  11. Novice
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    8
    #1239

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1
    5 годишна гаранция за CINEMA SCREEN моделите на ЛГ закупени от 5 май до 30 юни - http://www.lg.com/bg/televizor-audio...a-maj-2012.jsp .
    Нещо такова чаках за да се реша при избора си. 5 години са си 5 години.
    Имам въпрос обаче към по-знаещите: Колко е съществена разликата между LM660 / 669 и LM670 - общо взето нищо не видях освен някаква функция DVR ready ?? Пък Христослав ги е дал като различен клас в таблицата.
    А също така и дали се очакват по-малките модели (42 инча) да се появят в магазините след като са обявени. Т.е. дали ще ги има и дали ще ги "хване" промоцията?

  12. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,593
    #1240

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Като гледам само в дизайна е разликата - http://www.lg.com/bg/common/compare/...or%2Findex.jsp

  13. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,598
    #1241

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от zlobil007
    Здравейте! Имам Lg47 Lw4500. Имам няколко въпроса. Ако направя ъпдейт на firmaware дали ще може да разчита повече файлове.
    Отговора е НЕ.

    Цитат Първоначално публикувано от zlobil007
    Без да искам бях натиснал някакво копче и ми изписа , че за да използвам DivX трябва да направя регистрация на един сайт. Сега не мога да открия какво съм направил за да ми покаже този надпис. Телевизорът ми също не може да чете субтитри и филми 3д от флашка. Дайте ми съвет!
    За DivX регистрацията прочети в книжката с инструкциите.
    Телевизора ти чете субтитири от флашка. /но не и 3Д субтитри/


    Цитат Първоначално публикувано от velapet
    Колко е съществена разликата между LM660 / 669 и LM670 - общо взето нищо не видях освен някаква функция DVR ready ??
    http://admin.pis.lge.com/PDFServlet....&localeCode=bg

    Разликата е в
    - DVR
    - броя очила в комплекта
    - дистанционните

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    50
    #1242

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Между другото за информация , относно активацията на PVR при 32LW4500 , няма функция в сервизното меню.

  16. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    19
    #1243

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1
    Като гледам само в дизайна е разликата - http://www.lg.com/bg/common/compare/...or%2Findex.jsp
    От линка, който Христослав е пуснал, личи и още една разлика, макар и минимална: LM670 е "DVR Ready", a LM660 и LM669 не са!
    Аз също ги следя LM сериите и искам да попитам нещо: За LM670 съм чел, че не може да се включва и изключва или да се регулира функцията за 100те херца и мигащата подсветка, а при LM760 може. Какво е положението при LM620, някой знае ли? И още нещо е чудя, на първа страница е обяснен негативния ефект "local bleeding" или нещо подобно, и си мисля за тези серии LM660 и LM670, които имат "local dimming"(horizontal), при тях няма ли да се прояви същия ефект? За LM760 не ми е ясно има ли истински local dimming или не?

  17. Novice
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    5
    #1244

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Благодаря Ви много за отговорите, но не ми стана ясно как да отключа DivX. Как да намеря код за активация на телевизора. И този код за активация на плеара на самия телевизор ли е? Не мога да разбера
    За DivX регистрацията прочети в книжката с инструкциите.
    Телевизора ти чете субтитири от флашка. /но не и 3Д субтитри/


  18. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,598
    #1245

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от antracit
    И още нещо е чудя, на първа страница е обяснен негативния ефект "local bleeding" или нещо подобно, и си мисля за тези серии LM660 и LM670, които имат "local dimming"(horizontal), при тях няма ли да се прояви същия ефект?
    За LM760 не ми е ясно има ли истински local dimming или не?
    Съдейки по това че имат horizontal local dimming - вероятно ще имат същият ефект.

    Цитат Първоначално публикувано от zlobil007
    Благодаря Ви много за отговорите, но не ми стана ясно как да отключа DivX. Как да намеря код за активация на телевизора. И този код за активация на плеара на самия телевизор ли е? Не мога да разбера
    Кода за активация на DivX плейъра на телевизора се намира в менюто на телевизора.
    Поразрови се в менюто и си прочети инструкцията, освен ако все още не си я изпушил

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 83 от 96 ПърваПърва ... 3373818283848593 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 11:45
  5. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе