Страница 95 от 96 ПърваПърва ... 458593949596 ПоследноПоследно
Резултати от 1,411 до 1,425 от общо 1430

LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,597
    #1411

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от pilot

    Ако имаш възможност, пусни малко снимки на черен екран, гледан фронтално и под ъгъл.
    Ще направя .

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    43
    #1412

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Купих USB клавиатура на A4Tech, но дори не разпознава, че има включено устройство. Ще я върна утре и ще пробвам с друга марка.

  4. Novice
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    2
    #1413

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Здравейте колеги не съм много в час с телевизорите и бих желал за малко помощ и информация.Предстой ми закупуването на телевизор който да е 3д и смарт естествено.В момента техномаркет имат промоция за едно lg 42lw5590 знам че моделчето не е ново но за цена от 1200 лева мисля че си заслужава а и дават 7 броя 3д очила.Инетересува ме как е 3д-то има ли разлика като сложиш очилата (тъй като ми казаха че са пасивни мисля ако не се лъжа без батерий) или е се тая дали си с тях или без тях.И всичко останало от към интернет и картина.И накрая заслужава ли си или може да се намери нещо по добро за тези пари????Благодаря предварително. :rolleyes:

  5. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    34
    #1414

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    LG 47LM615S Не знам дали се подведох от коментар във форума,но май прочетох че може да чете DTS аудио от USB-то ? А при мен това не се случи ?

  6. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    45
    #1415

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    На българската версия на сайта на LG в спецификациите пише :

    Аудио кодек - AC3 (Dolby Digital), EAC3, HAAC, AAC, Mpeg, MP3, LPCM

    Явно наистина не поддържа DTS.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    34
    #1416

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Отново съм се подвел...карай телевизора си е супер Ама знаех че тези 2012 вече нямат проблем с DTS

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,626
    #1417

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от evgenito
    LG 47LM615S Не знам дали се подведох от коментар във форума,но май прочетох че може да чете DTS аудио от USB-то ? А при мен това не се случи ?

    Отново съм се подвел...карай телевизора си е супер Ама знаех че тези 2012 вече нямат проблем с DTS
    Пробвай с други два филма и пак пиши. По инфо от техник, е на същото шаси като по-горните...Дали пък заводски не са го изключили от сервизното меню?

  10. MXM
    MXM е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    23
    #1418

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Колеги наистина не подържа DTS аз съм с LG 42LM615S свалих доста филми и не тръгва и това е,иначе в повечето тракери с 3д филми има доста с АС3.А някой да знае кода за сервизното меню

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,626
    #1419

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от MXM
    Колеги наистина не подържа DTS аз съм с LG 42LM615S свалих доста филми и не тръгва и това е,иначе в повечето тракери с 3д филми има доста с АС3.А някой да знае кода за сервизното меню
    Благодаря..ще поправя инфото на първа страница..
    Извинявам се на всички, които съм подвел с информацията във FAQ

  12. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    28
    #1420

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от darkshadowzz
    Здравейте, преди малко ми изникна проблем с телевизора (LW5590) - както си цъках менютата на сателитния тунер и изведнъж даде съобщение, че няма сигнал. Смених HDMI входа в който беше включен, рестартирах телевизора и приемника, но нищо. Показва че има включено към HDMI входа който ползвам, но като отида на него ми излиза съобщението, че няма сигнал... Проверих всички кабели са си по местата и не е от тях.
    Моят тв е същият, и аз имах подобен проблем. Реши се по най-глупавият възможен начин. При мен проблема беше с мултимедийният плеар. Вървеше си нормално, но го преместихме временно на другото тв за един филм (другото е 50 инчово, за сметка на 42 инчовия LG). Но, когато го върнах обратно на LG заедно с харда ми изписа, че няма сигнал и се почна изключвай, мести на друго USB, проверка на кабели, връзки, рестартиране и т.н. - навсякъде "Няма сигнал" и изобщо не намира устройството. Реших, че са ни изгорели входовете... В крайна сметка, последният опит, в който няма никаква логика, се получи - не само ги изключих от дистанционните, но и от захранването (дръпнах щепсела) и като включих всичко си тръгна.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    43
    #1421

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Колеги да се похваля, смених клавиатурата за една Delux DL-KI500 и приятна изненада - тръгна, сега пиша от нея Не е като на компютър бързо и адекватно, но като за телевизор мисля че е повече от добре.
    Забелязвам, че докато курсора на мишката се вижда клавиатурата не е активна. Натиска се произволен клавиш, мишката изчезва и вече може да се набира.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    34
    #1422

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    @hristoslav2
    Еми малко се подведох и не допроверих, но имайки предвид че LM620S е с 250лв. по-скъп, едва ли щях да ги дам само заради DTS-a....Просто ме е яд на тея глупаци

  16. Novice
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    2
    #1423

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    някой ще бъде ли така добър да ми даде малко информация за тележизор lg lw5590 става въпрос за интернета може ли да се влиза навсякъде скайп има ли вариант да се инсталира,има ли лайфи и как е самото 3д

  17. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    18
    #1424

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Цитат Първоначално публикувано от didkapan
    Моят тв е същият, и аз имах подобен проблем. Реши се по най-глупавият възможен начин. При мен проблема беше с мултимедийният плеар. Вървеше си нормално, но го преместихме временно на другото тв за един филм (другото е 50 инчово, за сметка на 42 инчовия LG). Но, когато го върнах обратно на LG заедно с харда ми изписа, че няма сигнал и се почна изключвай, мести на друго USB, проверка на кабели, връзки, рестартиране и т.н. - навсякъде "Няма сигнал" и изобщо не намира устройството. Реших, че са ни изгорели входовете... В крайна сметка, последният опит, в който няма никаква логика, се получи - не само ги изключих от дистанционните, но и от захранването (дръпнах щепсела) и като включих всичко си тръгна.
    И при мене се оказа, че проблема е от приемника. Не знам как но съм променил настройката на картината на аналогова и не минаваше картина през HDMI кабела. Трябваше да слагам преходника за scart кабела и да пусна през scart приемника. От там оправих настройката и всичко е точно вече. И аз доста се притесних от началото, че не излизаше картина през нито 1 от HDMI входовете.
    Цитат Първоначално публикувано от Th3_Storm
    Здравейте колеги не съм много в час с телевизорите и бих желал за малко помощ и информация.Предстой ми закупуването на телевизор който да е 3д и смарт естествено.В момента техномаркет имат промоция за едно lg 42lw5590 знам че моделчето не е ново но за цена от 1200 лева мисля че си заслужава а и дават 7 броя 3д очила.Инетересува ме как е 3д-то има ли разлика като сложиш очилата (тъй като ми казаха че са пасивни мисля ако не се лъжа без батерий) или е се тая дали си с тях или без тях.И всичко останало от към интернет и картина.И накрая заслужава ли си или може да се намери нещо по добро за тези пари????Благодаря предварително. :rolleyes:
    Взех си 47" същия модел преди месец. Доста съм доволен. Естествено трябва да се ползват 3D очилата, технологията на LG е същата която се използва в кината. Въпреки че по очилата няма електроника в стъклата са вградени филтри, които са различни за 2те очи и чрез тях се получава 3D ефекта. Без очилата картината е размазана (така трябва да е). Искай да ти направят демонстрация в магазина, може да си носиш на флашка някое 3D клипче или да искаш да ти пуснат нещо от youtube. Като търсиш SBS в youtube излизат доста 3D клипове. 3D ефекта е доста добър, като плюс на технологията на LG може да се каже че не натоварва толкова очите колкото, тази с активните очила на другите производители.
    LG-тата не поддържат DTS звук, а повечето blu-ray филми в момента са с такъв звук (многоканален ако не се лъжа) и трябва филмите да се конвертират с една програма към друг формат, но това става за 30-40 минути.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    34
    #1425

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 3/

    Да те поправя само LG-тата подържат DTS само някой от таз годишните модели

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 11:45
  5. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе