Вижте резултатите от анкетата: Колко инча е вашият телевизор LG ?

Гласували
317. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 26" и по-малко

    12 3.79%
  • 32"

    74 23.34%
  • 37"

    21 6.62%
  • 42''

    142 44.79%
  • 47"

    72 22.71%
  • 55"

    8 2.52%
  • 65''

    0 0%
  • 84''

    4 1.26%
Отговори на анкетата
Страница 94 от 108 ПърваПърва ... 44849293949596104 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,396 до 1,410 от общо 1608
Like Tree64Одобрявам

LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    89
    #1396

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Така и не разбрах,ако се пипа в сервизното меню и се променят стойности гаранцията отпада ли.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    707
    #1397

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от kar4o73 Виж публикацията
    Така и не разбрах,ако се пипа в сервизното меню и се променят стойности гаранцията отпада ли.
    Да отпада

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    89
    #1398

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Мислех,да си пусна локалното затъмняване на един лм620,ама в такъв случай ме е страх телевизора е 1 седмица.Ако има някой,който е по-смел от мен и го е пуснал да каже има ли някакво подобрение на картината.Какви ли настройки му не правих и не мога да го нагодя да ми хареса,мътнее и туй то.И друго гледам филми от един плеър -DIVA FULLHD PREMIUM 3D и не мога да настроя картината,ама кто пусна филм от компа филм по hdmi с един плеър-splash pro в него има едни настройки картината става убиец,а от дивата не може така да дава.

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    707
    #1399

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    това, че на 620 няма локално затъмняване, а го има в сервизното може да е по две причини:
    1) за да има 640 серия където тази екстра да струва съответно повече пари
    2) 620-ката да е "неуспяла" 640-ка, т.е. 640-ка, която се проваля на тестовете, я кръщават 620 и й забраняват провалилата се функционалност.

    Аз по-залагам на второто.
    Затова по-добре не си прави експерименти.

  6. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #1400

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от tweeg Виж публикацията
    това, че на 620 няма локално затъмняване, а го има в сервизното може да е по две причини:
    1) за да има 640 серия където тази екстра да струва съответно повече пари
    2) 620-ката да е "неуспяла" 640-ка, т.е. 640-ка, която се проваля на тестовете, я кръщават 620 и й забраняват провалилата се функционалност.

    Аз по-залагам на второто.
    Затова по-добре не си прави експерименти.
    По твоята логика на серията LD всички номера под 650 им беше заключен видеоплеъра от сервизното меню, защото са неуспели 650!

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    707
    #1401

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    плеъра е по-скоро софтуерно нещо и спада към първото предположение, докато локалното затъмняване по на хардуер ми избива

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на splendor
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,503
    #1402

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от tweeg Виж публикацията
    плеъра е по-скоро софтуерно нещо и спада към първото предположение, докато локалното затъмняване по на хардуер ми избива
    Това го казваш от позицията на човек работещ в LG или просто си правиш догатки?

  10. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    54
    #1403

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Здравейте, пуснали са LG 47LA740S за 249900 лв. Заслужава ли си парите,че колко повече чета избора става все по труден и излизам от бюджета ще изчакам до Великден.Някой ако може да сподели нещо за модела ще съм много благодарен.Поздрави.
    Този пост е редактиран от лисо; 19-04-13 в 19:17.

  11. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #1404

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от tweeg Виж публикацията
    това, че на 620 няма локално затъмняване, а го има в сервизното може да е по две причини:
    1) за да има 640 серия където тази екстра да струва съответно повече пари
    2) 620-ката да е "неуспяла" 640-ка, т.е. 640-ка, която се проваля на тестовете, я кръщават 620 и й забраняват провалилата се функционалност.

    Аз по-залагам на второто.
    Затова по-добре не си прави експерименти.
    Аз ти отговорих, ама кой да чете... И относно коментара за това, че local dimming-а e заключен, заради неуспял "640" са пълни глупости! Относно това, дали подобрява картината го казах в предния си пост.

  12. Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    367
    #1405

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Как да направя така, че като си избера на един канал Език на звука - Български и субтитри - Български като превключа на друг канал тези настройки да са валидни и за него. Някой път като няма БГ субтитри и ми пуска някакви други. Трябва да влизам прея Q.MENU и да ги изключвам.
    Дразнещо е.
    47LM620

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    135
    #1406

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    В меню настройки - език - имаш четири отметки. Сложи всичко на български и няма да имаш проблем.

  14.  
     
  15. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #1407

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от techno Виж публикацията
    В меню настройки - език - имаш четири отметки. Сложи всичко на български и няма да имаш проблем.
    Цитат Първоначално публикувано от techno Виж публикацията
    В меню настройки - език - имаш четири отметки. Сложи всичко на български и няма да имаш проблем.
    Как точно и от кое меню от основното на дистанционното, или от Q.MENU?
    Също така, някой друг с проблемна интернет връзка на телевизора LM620S - веднъж изключил рутера - било то от контакта или от копчето и телевизора не може да се свърже нито към интернет, нито към DLNA мрежата?

  16. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Мнения
    43
    #1408

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    здравейте днес бях в ТП и ми препоръчаха този модел
    https://www.technopolis.bg/b2c/detai...or-LG-32LM620S
    за тази цена е супер но като модел заслужавали си покупката!!!!
    благодаря предварително за помоща

  17. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #1409

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от Plastic Виж публикацията
    здравейте днес бях в ТП и ми препоръчаха този модел
    https://www.technopolis.bg/b2c/detai...or-LG-32LM620S
    за тази цена е супер но като модел заслужавали си покупката!!!!
    благодаря предварително за помоща
    Според мен за тези пари е отличен.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2012
    Мнения
    14
    #1410

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Здравейте всички, имам странен проблем-поне за мен е така. В къщи има два телевизора- LG M2631-PZ в кухнята и от три дни LG 32LM660S в хола. Сигнала е от местен кабелен оператор и е разклонен с китайски усилвател зад по-големия телевизор. На малкият показва сила и качество на сигнала около 90-92 %, но на LG 32LM660S се колебае между 35 до 50%!!!!!! Сменях местата на апаратите - същата работа! Смених усилватела със сплитер - още по - зле. МОже ли да е от телевизора??? Нормално ли е да има такава разлика? За SD каналите става, но на HD каналите - насича здраво. И защо има разлика в силата на сигнала между различни канали- определено на BTV и NOVA е по-добре. Моля който разбира да даде мнение:rolleyes:. Предварително благодаря. Лека вечер.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 11:45
  4. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  5. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе