Вижте резултатите от анкетата: Колко инча е вашият телевизор LG ?

Гласували
317. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 26" и по-малко

    12 3.79%
  • 32"

    74 23.34%
  • 37"

    21 6.62%
  • 42''

    142 44.79%
  • 47"

    72 22.71%
  • 55"

    8 2.52%
  • 65''

    0 0%
  • 84''

    4 1.26%
Отговори на анкетата
Страница 44 от 108 ПърваПърва ... 3442434445465494 ... ПоследноПоследно
Резултати от 646 до 660 от общо 1608
Like Tree64Одобрявам

LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,502
    #646

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от вИЛИАНА вАСИЛЕВА Виж публикацията
    Здр искам да си закупя телевизор 32 инча това ще ми е първият лсд такъв моля за мнение за LED телевизор LG 32LS3400 ,бюджет около 600 лв благ предварителноV
    Вили - това не е темата за избор :rolleyes:
    Иначе ти предлагам този
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...ONIC-TX-L32C5E
    TX-L32C5 -overview -България
    и този
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...SUNG-LE-32E420

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,581
    #647

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Интересна стойност на TruMotion-а забелязах снощи ,докато "пробвах" различни настройки -
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    23
    #648

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от firemangg Виж публикацията
    Да, закупих телевизора. За сега впечатленията ми са добри, макар за мен - този диагонал ми изглежда малък, но сина е доволен, той си го избра. Картината е доста добра (по-ярка, и черното е доста по добро - в сравнение със стария ми телевизор LG LH3000, цветовете са добри, 3D-то работи добре), а за цената си възможностите са добри. Не съм си играл с настройките за по-добра картина поради липса на време. За сега други проблеми с него е съм имал, всичко ми е тръгвало. Включен е като втори монитор към компютъра на сина с VGA кабел и кабел за звук. Цифровите канали си ги намери без проблемно на автоматично сканиране и качеството е добро. Пробвах да му сложа файла с настроените телевизионни програми от стария ми телевизор, като промених името на файла за да може този телевизор до го прочете, греда (почва да чете от файла, достига почти до края и грешка - оказва се във впоследствие, че е прочел и разпознал само аналоговите канали, а цифровите ги няма). Наложи се да ги пререждам наново с програмата tlledit на компютъра и от там с неговия си файл на телевизора. За напред съм замислил да експериментирам с 3d субтитри. В заключение добър 3D телевизор/монитор на добра цена.
    Много благодаря за информацията. И на мен намерението ми е да бъде ползван като втори монитор към компютъра в стаята на дъщеря ми. Очевидно 23 инча са малко за 3Д, но пък аз имам 42 инча LG LW 5500 в хола, така че този няма да се ползва за основен телевизор.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    140
    #649

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Интересна стойност на TruMotion-а забелязах снощи ,докато "пробвах" различни настройки -
    Има ли някакъф видим ефект

  6. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,581
    #650

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    :D Хм , или аз съм бил твърде критичен или след последните ъпдейти наистина има някакво подобрение (най-вероятно вече съм му свикнал ) , но ми се струва , че има някакво подобрение в общото усещане - "кометите" разбира се си ги има. Тая стойност се появи като смених на "кино" (ползвам "експерт" ) и вероятно преди съм си "правил експерименти" - сред опциите иначе не присъства такава стойност ...

  7. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    19
    #651

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Здравейте, опитах се да поразгледам форума но не можах точно да намеря отговор на това което ме интересува. Познат си купи LG 47LM765S, първо иде с една SD карта 16Gb и ме пита дали да я връща защото не искала да записва файлове, след леки раздумки разбрах какъв е проблема и я форматирах в NTFS формат и проблема го решихме, сега качва големи като размер на файла филми и ги гледа на телевизора, днес обаче иде с един външен хард диск 3Tb на WD и пак ме пита дали да го връща, сега пък на компютъра няма проблем но телевизора не иска да го види. Ходих до у тях и единственото което разбрах е че телевизора иска да си го форматира за да може да ползва функцията да записва, но понеже срещнах тук-там по форумите че след такова форматиране харда си остава вечно вързан за телевизора и ме достраша. Та въпроса ми е трябва ли харда да се форматира от телевизора за да го вижда изобщо като целта не е да записва от ТВ а да се качват филми на харда и да се гледат на ТВ-то. Понеже в книжката пише че за да се записва от ТВ трябва хард над 40Gb дали не са сложили ограничение за размер и ако направя няколко дяла по-малки от 40Gb няма да се виждат без проблеми.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,581
    #652

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Форматирай го NTFS и би трябвало да го "вижда" .Имам обаче леки съмнения , че 3тб може и да е проблем (ако е и USB3) ... Направи два дяла (1 и 2 тб) и така пробвай.
    Този пост е редактиран от svetlio1; 14-12-12 в 15:26.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    19
    #653

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Файловата система си е NTFS, за USB-то не съм сигурен дали е 3, ще проверя. Хм, сега видях че диска може да се свързва в интернет и че има DLNA, май ще го мъча през WiFi, http://www.plesio.bg/vanshni-tvardi-...-p-289224.html - това май е диска.
    Този пост е редактиран от mongoose; 14-12-12 в 08:49.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    33
    #654

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от mongoose Виж публикацията
    Файловата система си е NTFS, за USB-то не съм сигурен дали е 3, ще проверя. Хм, сега видях че диска може да се свързва в интернет и че има DLNA, май ще го мъча през WiFi, Western Digital - My Book Live 3TB External HDD Ethernet (3.5", WDBACG0030HCH-EESN) - Външни твърди дискове - това май е диска.
    За да записва телевизора върху харда трябва телевизора да си го форматира сам. Не може да бъде разделен на две части , на една от която да си записвате филми от РС . След това по всяко време от РС отново може да бъде преформатиран в NTFS и да се използва на компютър. /Естествено след последното действие ще загубите това което сте записали от телевизора/!!!! Форматирането под windows 7 става по следния начин - десен бутон върху "компютър"- управление - управление на дисковете!

  12. Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    710
    #655

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    има ограничение от 2ТБ - пише си го в упътването
    Дали ще стане с делене на диска да го види - Божа работа.

    Във всеки случай за DVR-то цепенето не помага. Tой сам си цепи на 2 дяла - ext3 и jfs
    Под Linux с диска си работиш без проблем. Където в упътването пише, че нещо не върви на компютър, да се подразбира компютър с Уиндоус.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    19
    #656

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от tweeg Виж публикацията
    има ограничение от 2ТБ - пише си го в упътването
    Дали ще стане с делене на диска да го види - Божа работа.

    Във всеки случай за DVR-то цепенето не помага. Tой сам си цепи на 2 дяла - ext3 и jfs
    Под Linux с диска си работиш без проблем. Където в упътването пише, че нещо не върви на компютър, да се подразбира компютър с Уиндоус.
    В упътването от кашона няма никаква полезна информация, ще тегля от сайта им но в къщи. Мерси за сега.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    3
    #657

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    С LM671 съм,пуснах му настройките от немския сайт (hristoslav2 ги бе любезно споделил някъде по темата),но като пусна филм през външен хард тези настройки не действат и филма пак е някак си прекалено детайлен и изчистен -като театър все ,едно бледо,едно "реално" такова-има ли начин настройките за каналите да се прехвърлят и за плеъра ?

  16. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,581
    #658

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Как да не действат - настройки се правят за всеки вход и всеки източник . При USB плеъра нямаш "експерт" , затова ползвай "кино" за основа .

  17. Novice
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    3
    #659

    Отговор: Re:LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Здравейте ,вчера си купих LG 32LV3400 ,от промоцията на ТМ,но никъде не намирам обсъждане на този модел.Може ,ли някой да ми прати настройки на картината.За сега го гледам на кабелна тв,но като минат празниците ще си взема още един прирмник на Булсатком.телевизора е за спалнята.

  18. Novice
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    3
    #660

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    svetlio1 мерси ,сега ще пробвам.Забелязвам и нещо интересно -в картината единствено ме дразнеше едно "назъбване" понякога на по-тъмни контури на бързо движещи се обекти ,но последните дни не го забелязвам .сякаш телевизора се е самонастроил-нищо не съм пипал и ник'ви ъпдейти не съм правил.И сега картината е супер ,няма "назъбване " или насичане при бързи сцени.А за тези които се чудят дали да си го купят ,защото гледам ,че още вървят реклами -не се колебайте аз бих си го взел пак дори и повече пари да ми искат.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 44 от 108 ПърваПърва ... 3442434445465494 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 11:45
  4. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  5. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе