Вижте резултатите от анкетата: Колко инча е вашият телевизор LG ?

Гласували
317. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 26" и по-малко

    12 3.79%
  • 32"

    74 23.34%
  • 37"

    21 6.62%
  • 42''

    142 44.79%
  • 47"

    72 22.71%
  • 55"

    8 2.52%
  • 65''

    0 0%
  • 84''

    4 1.26%
Отговори на анкетата
Страница 107 от 108 ПърваПърва ... 5797105106107108 ПоследноПоследно
Резултати от 1,591 до 1,605 от общо 1608
Like Tree64Одобрявам

LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #1591

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от podredko Виж публикацията
    Всъщност колегата е абсолютно прав. Дори и най-добрите вградени тв плеъри (тези на Самсунг и ЛГ) могат да бъдат определени като "посредствени" в сравнение с един качествен мултимедиен плеър. Един истински BluRay ISO 3D (Full, а не H-SBS или H-OU) с истински динамични субтитри (а не псевдо 3Д) и DTS HD Master Audio с големина 40-50-60 GB е непосилен за обикновен тв плеър. Разликата в качеството наистина е огромна.
    Колега, изказваш се неподготвен... Първо разликата особено при LG Passive 3D от SBS, Top/Bottom и Full 3D почти не може да се забележе, да не кажа че няма разлика, заради спецификата на пасивната технология... Отделно 40GB филм няма, най-големия файл, като тук говоря само за филма е може би не повече от 25GB, като веднага ти казвам, че съм нямал проблем да подкарам такъв... На мен субтитри не ми трябват, така че и това отпада... Единствено за което си заслужава да се вземе мрежов плеър е заради ISO, но и това не кой знае каква екстра... Та като теглим чертата, излиза че вградения върши почти същата работа, като външния такъв... На другия телевизор, понеже не е Smart TV, домашното кино LG се води някакво "псевдо" смарт... LG HX806PE... та към него съм "ръгнал" един рутер и му мятам филми по DLNA и всичко е кристално чисто откъм качество...А за звука да не говорим, че ти трябва сносно оборудване от порядъка на 1000лв.+ за озвучаване...за да забележиш разлика между DTS Core и DTS MA...

    P.S. писах коментара си без да прочета поста на @idemon, все едно съм му прочел мислите и аргументите!;-)
    zabadara одобрява това.

  2.  
     
  3. Member Аватара на alphabeta
    Тук е от
    Jan 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    295
    #1592

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    ...Да гледаш 5.1 или 7.1 канални DTS или Dolby Digital филми на стерео е все едно да свириш на гайда с компресор
    root666 и podredko харесват това.

  4. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,592
    #1593

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Вградения плеър в тв ЛГ си е добър и достатъчен на повечето потребители , но за мен външен плеър (няма значение дали компютър , мултимедиен плеър или BD плеър) е по-добрия вариант дори и само заради това , че за вградения не може да ползваш настройките "експерт 1/2" - картината (за мен) подавана през HDMI портовете е по-добра , а и дори при пасивното 3Д веднага се усеща по-доброто 3Д от iso-тата
    zabadara и podredko харесват това.

  5. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #1594

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Вградения плеър в тв ЛГ си е добър и достатъчен на повечето потребители , но за мен външен плеър (няма значение дали компютър , мултимедиен плеър или BD плеър) е по-добрия вариант дори и само заради това , че за вградения не може да ползваш настройките "експерт 1/2" - картината (за мен) подавана през HDMI портовете е по-добра , а и дори при пасивното 3Д веднага се усеща по-доброто 3Д от iso-тата
    Аз не мисля, че има разлика в качеството на картината подаван през 3D iso и качествен рип като през dlna/usb IMAX. Серфинг на Таити / The Ultimate Wave Tahiti [2010, BDrip, half1080p, Anamorph OverUnder] :: torrents3d.ru

    Видео: AVC / 23,976 fps / 1920х1080p / 20.3 Mbps

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    69
    #1595

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Здравейте колеги наскоро купих LG 55LM860 с версия на софтуера 04,10,28 при проверка за актуализация намира версия 04,40,28 когато дадох за актуализация за около 3 часа стигна до 43 % и дотам заби!ТВ е свързан с Рутер чрез Wi-Fi!Да се пробвам ли наново?

  7. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #1596

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от jonov Виж публикацията
    Дали не подвеждат с информацията ?
    Teлевизор LED LG, 81cм, HD, 32LS3450 - Телевизори - TV & Електроника
    според тях има Дигитален тунер:DDVB-T/C/S2
    а според LG 32LS3450 LED LCD телевизор - LG телевизори

    • Цифров ТВ приемник (местна, кабелна, цифрова ТВ)


    • DVB-T/DVB-C/-

    Май нещо ме замятат тия :D
    Вчера се обаждах до eMAG.bg информацията на сайта е коригирана -
    Дигитален тунер:
    DVB-T, DVB-C

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    278
    #1597

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Вграденият плеар наистина е супер, но пред външния плеар /особено ако е HTPC/ не може да се сравнява

    Ето как изглежда Sonic 3D на Xtreamer 2012 Announcements

    Прикачени изображения Прикачени изображения

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    710
    #1598

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от podredko Виж публикацията
    Всъщност колегата е абсолютно прав. Дори и най-добрите вградени тв плеъри (тези на Самсунг и ЛГ) могат да бъдат определени като "посредствени" в сравнение с един качествен мултимедиен плеър. Един истински BluRay ISO 3D (Full, а не H-SBS или H-OU) с истински динамични субтитри (а не псевдо 3Д) и DTS HD Master Audio с големина 40-50-60 GB е непосилен за обикновен тв плеър. Разликата в качеството наистина е огромна.
    1) Full 3D няма как да изкараш на ЛГ с какъвто и да е плеър, просто защото там е пасивно 3Д.
    2) За да усетиш качеството сигурно ще ти трябва и доста сериозен диагонал на телевизора
    3) DTS HD Master Audio ще ти трябва доста сериозна уредба.

    Та какво излиза: за твоето удоволствие "истински BluRay ISO 3D" ще трябва да се изръсиш според мен едно 4-5 бона.
    За мен не си струва. Ако искаш наистина качество - IMAX - 12 лева. Сметни колко филма ще гледаш с тези 4-5 бона, за всичко останало има вграден плеър

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от toto_vd Виж публикацията
    Здравейте колеги наскоро купих LG 55LM860 с версия на софтуера 04,10,28 при проверка за актуализация намира версия 04,40,28 когато дадох за актуализация за около 3 часа стигна до 43 % и дотам заби!ТВ е свързан с Рутер чрез Wi-Fi!Да се пробвам ли наново?
    Ако си решил да ъпдейтваш си я свали от сайта действай през флашката:
    http://www.lg.com/bg/poddryjka-product/lg-55LM860V
    Dominator одобрява това.

  11. Novice
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    7
    #1599

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Здравейте

    Харесали сме си този телевизор ---> LG 42LM615S :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria . Какво ви е мнението за този ТВ в тази цена? И какво друго бихте предложили, ако този не е хубав?

  12. Junior Member
    Тук е от
    May 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    12
    #1600

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Днес направих ъпдейт до 04.20.23
    Засега всичко работи стабилно. Има промяна в интерфейса на Youtube. При Plex не забелязах промяна.
    Промените в Youtube на мен лично ми харесват. Стартира се и работи доста бързо. Няма проблеми със сдвояването.
    Телевизора е LG42LM671S

  13. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    41
    #1601

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Емо 615с е реални 50херца. Кажи като цяло за какво ще го ползвате и на какви характеристики държиш.

  14.  
     
  15. Member Аватара на ivanov_km
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    579
    #1602

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    За тия пари не можеш да искаш повече. Ако има възможност колегата да заложи поне на 640 или 660.

  16. Novice
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    7
    #1603

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Еха, супер бързо отговаряте! Благодаря за което

    Та.... Пари най-много сме готови да дадем тези около 900лв, може и до 1000 да стигнем, но е крайно хах . В момента сме с една REGZA, но е старичка само HD Ready e ( мога и пълна марка да изкарам, но не е важна тя ...)

    Новото телевизорче ще се ползва главно от родителите ми, т.е.... ще се гледа ТВ + HD филми и е желателно да има 3д ... ще им е интересно на хората . Не държим да е СМАРТ? Не е кой знае какво това.... т.е дали ще е с него или без него, ще го преживеем . Размерите да са около 40-42 инча ( перфекно ще е за хола ни хах . Предполагам тук сте само фенове и собственици на LG, но и ако други ТВ-та предлагате... добре дошли са . Просто въобще не съм запознат с тази техника

    Благодаря Ви, още веднъж

  17. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    41
    #1604

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    615s е телевизор без отворен браузър.620s е телевизор с по-висок подклас и е с 180 лева по-скъп ,но е 400motion clariti index и ако ще гледате 3д за телевизор от 6та серия не очаквайте чудеса(можеби и от 6та нагоре) има отворен браузър в сайта са писали ,че подържа Magic remote controler и скайп камера. Може да се регулира дълбочината на 3д и още неща. Според мен за 180 лева отгоре си заслужава да е 620s. Най-добре идете в магазина и го вижте с очите си помолете да ви покажат възможностите на телевизора и си запишете на флашка картинка с различни цветове(1920х1080).

  18. Novice
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    7
    #1605

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    т.е тези 180лв си заслужават....?

    За тези 1080лв, по-добро няма за момента? Да им го казвам и да се взема... докато го има в наличност )

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 11:45
  4. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  5. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе