Вижте резултатите от анкетата: Колко инча е вашият телевизор LG ?

Гласували
317. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 26" и по-малко

    12 3.79%
  • 32"

    74 23.34%
  • 37"

    21 6.62%
  • 42''

    142 44.79%
  • 47"

    72 22.71%
  • 55"

    8 2.52%
  • 65''

    0 0%
  • 84''

    4 1.26%
Отговори на анкетата
Страница 57 от 108 ПърваПърва ... 747555657585967107 ... ПоследноПоследно
Резултати от 841 до 855 от общо 1608
Like Tree64Одобрявам

LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,584
    #841

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    За основна ми е Германия , а за премиум смарт-а си е на автоматично - т.е. България.

  2.  
     
  3. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #842

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    За основна ми е Германия , а за премиум смарт-а си е на автоматично - т.е. България.
    От къде да задам за "основа" друга държава,като при мен има само страни от Източна Европа? Трябва ли да сменя фирмуера в този случай и ако да, то с какъв?

  4. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,584
    #843

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Оказва се , че последните партиди са само за Източна Европа (с розов етикет на гърба) и явно софтуерно е забранено , какво ги бърка не ми е ясно - предполагам в сервизното меню ще може да се "отключат" другите региони . Чехия е Полша има ли ? Сигурно и опцията hbbTV я няма - поне на старите партиди трябва да се избере Германия , Италия или Франция (май) , за да има .

  5. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #844

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Оказва се , че последните партиди са само за Източна Европа (с розов етикет на гърба) и явно софтуерно е забранено , какво ги бърка не ми е ясно - предполагам в сервизното меню ще може да се "отключат" другите региони . Чехия е Полша има ли ? Сигурно и опцията hbbTV я няма - поне на старите партиди трябва да се избере Германия , Италия или Франция (май) , за да има .
    Да има Чехия и Полша, но етикета не е розов (ходих да проверя) и опцията hbbTV не е налична. Как да го върна буквално в завода через промяна на фирмуера? Омаза се и преминаването между менюта и приложения. Остава на черен екран и ме кара понякога да си мисля, че е забил ама след малко хоп ето ти образ..... И още нещо : ужасно много сече. Не говоря за бързи кадри. Входа е през ресивера от мулти медия плеър, като днес дори се принудих да сложа старото 32LG32-3000 и там няма проблем със същия филм??? Какво става вече не знам. Всички настройки за картината съм пробвал-загубих един ден и нищо не постигнах....

  6. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,584
    #845

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Прави му ресет и го остави изключен за 10-20 мин. (като си разкачил всички кабели) . Плекс сървър да не би да имаш , че имаше вече човек с проблеми от него ?

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    74
    #846

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    За основна ми е Германия , а за премиум смарт-а си е на автоматично - т.е. България.
    Смених от сервизното мену Area от East EU на West EU и избрах Германия.
    Нищо не се промени в youtube!
    Но пък само половината TV канали хвана :D
    Затова си го върнах на България.

    - - - Обновено - - -

    Цитат Първоначално публикувано от Nachev1983 Виж публикацията
    Този firmware заводския ли ти е, с него ли си купил телевизора?
    Аз по същия начин и аз не правих дълго ъпдейта, след като всеки ден ми излизаше съобщението за обновяване след месец го направих ( 4.10.37 ) и единственото което се забелязва е орязването на избор на второ аудио на филм пуснат на телевизора чрез шар.
    Нищо друго не забелязвам като промяна.
    Дори се чудя дали е възможно да се върна на стария firmware.
    Избор на второ аудио става веднага след като се стартира плеъра.

    - - - Обновено - - -

    Цитат Първоначално публикувано от krassy_11 Виж публикацията
    На сайта на LG има по-нов ъпдейт от 4.10.37, а именно 4.10.43. Но не мога да кажа какви са новите неща
    Наистина на сайта го има, но от менуто ми казва, че няма нов.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    140
    #847

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Каде мога да видя информация за подържаните формати субтитри за ЛГ ЛМ670с

  10. Novice
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    8
    #848

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Опитвам да пусна онлайн филм /през Гугъл/,но ми изписва ,,няма памет,,.Това нормална ,,екстра" ли е или е само при мен ? Има ли начин да се разреши проблема ?..За LM765.:rolleyes:

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    50
    #849

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Успях да си направя сервизно дистанционно чрез кабели от слушалки, влязох в Сервизното меню, но за мое огромно съжаление в Tool Option 3 всичко е неактивно. А имах огромно желание да направя изхода на слушалките на линеен ...
    Телевизорът е LM620S

  12. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,509
    #850

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от shopluka Виж публикацията
    Опитвам да пусна онлайн филм /през Гугъл/,но ми изписва ,,няма памет,,.Това нормална ,,екстра" ли е или е само при мен ? Има ли начин да се разреши проблема ?..За LM765.:rolleyes:
    тук има отговор на сходен с твоят въпрос
    Вопросы компании LG Electronics / Хабрахабр

  13. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #851

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Прави му ресет и го остави изключен за 10-20 мин. (като си разкачил всички кабели) . Плекс сървър да не би да имаш , че имаше вече човек с проблеми от него ?
    Плекса е изключен отдавна. Правих рестарт както описваш, но нищо ново под слънцето. Направо шах...

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,584
    #852

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Имаш ли галваничен разделител ? Върна ли заводските настройки ? Миналата година познат имаше проблеми с по-стара серия и веднъж изключването за по-дълго време помогна , но след няколко месеца пак почна да се "шашка" и не стана с изкл. , та се наложи да ходи на "доктор":D - не знам колко е достоверно , но обяснението им беше , че от токови удари и "простотии" подавани от кабелните оператори се натрупват грешки и идва момент , в който трябва да посети сервиз за изчистването им (като при автомобилите) .

  16. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #853

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Имаш ли галваничен разделител ? Върна ли заводските настройки ? Миналата година познат имаше проблеми с по-стара серия и веднъж изключването за по-дълго време помогна , но след няколко месеца пак почна да се "шашка" и не стана с изкл. , та се наложи да ходи на "доктор":D - не знам колко е достоверно , но обяснението им беше , че от токови удари и "простотии" подавани от кабелните оператори се натрупват грешки и идва момент , в който трябва да посети сервиз за изчистването им (като при автомобилите) .
    Нямам разделител и не съм на кабелен оператор. Ползвам "услугите" на Буксатком. Тв-то е на 18 дни все пак, а и си имам "регистратор" на токови удари и прекъсвания и до днес не е имало нищо подобно.

  17. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,584
    #854

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Странно наистина - освен тая вечер да го разкачиш и да го оставиш до сутринта ... ако не стане за съжаление ще трябва да го носиш на ремонт . Виж в сайта на ЛГ имаха телефон за поддръжка (0 700 1 5454 ) и мисля ходеха по-домовете за по-големи тв ( поне в София и някои по-големи градове).

  18. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #855

    Отговор: Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/

    Цитат Първоначално публикувано от Stefanaky Виж публикацията
    Здравейте.Някой може ли да ми каже LG LM 471 поддържа ли mpeg4 na DVB-T,т.е. ще ми трябва ли допълнителен СТБ приемник за тази прословута ефирна цифрова телевизия.Аз съм на Булсат и мойте хора у дома искат да гледат БТВ.Дайте и предложение за подходяща антена,по възможност вътрешна но и да приема качествено и да преедава HD сигнал(нали се очаква да има и такива в бъдеще)
    Здрасти колега!! И аз ползвам "услугите" на Булсатком и си купих някаква китайска антена (стайна) и вече гледам 6 аналогови ефира и 2 цифрови.!!!!! Канал1 имат цифрово излъчване.Има и един тест канал с някакво съобщение свързано с разрешение за употреба на ефир...... и т.н. Аналоговите са: отново канал1(разликата в картината е огромна),бтв,нова,ббт,бнт-сат и тв7. Ослушвам се кога ще излъчват някакъв футболен мач, та да видя дали ще гледам комети вместо футболна топка .

    - - - Обновено - - -

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Странно наистина - освен тая вечер да го разкачиш и да го оставиш до сутринта ... ако не стане за съжаление ще трябва да го носиш на ремонт . Виж в сайта на ЛГ имаха телефон за поддръжка (0 700 1 5454 ) и мисля ходеха по-домовете за по-големи тв ( поне в София и някои по-големи градове).
    О.К., ще побвам, но не вярвам да даде резултат. Що се отнася до подръжката по домовете - дано не е на нивото на Воваком интернет, че там си е е...ло майката.
    А някой ползва ли вече последния фирм от сайта 4.10.43 мисля че беше?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 11:45
  4. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00
  5. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 16:31

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе