Страница 2 от 10 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 144

TV lg47lm670-прекьсва говора

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #16

    Отговор: TV lg47lm670-прекьсва говора

    И аз съм пробвал с Неотион и Смит - разлика няма , може би с определен софт на модулите идва разликата ... Другото странно е ,че най-забележимо в моя случай (КТ Скат) е на Нова , а на същия транспондер са и БНТ1 и ТВ7 ... и колкото повече се гледа се увеличава - снощи "Осмо чувство" по Нова го гледах от аналоговия пакет . Утре ще ходя пак да ги притеснявам в кабеларката .

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    5
    #17

    Отговор: TV lg47lm670-прекьсва говора

    Здравеите,
    и аз имам същия проблем със звука, телевизора ми е 42lm670, каквито и настройки да правя никакава промяна. Проблема със звука изчезва, когата сменя на съседния канал и върна обратно. И според мен по-скоро проблема е в ТВ, отколкото в кабелната.
    Този пост е редактиран от polpolik; 18-04-13 в 22:48.

  4. Novice
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    6
    #18

    Отговор: TV lg47lm670-прекьсва говора

    Пичове ако ви е слаб сигнала от кабелната започват тези ядове.Аз имах същия проблем с звука и даже ми сечеше и картината и се обадих в кабелната , дойдоха момчетата ,смениха 40 метра кабел и се оправи.Погледнете какво е съотношението сила-качество на сигнала и викнете тези дето искат пари всеки месец да си свършат работата !

  5. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #19

    Отговор: TV lg47lm670-прекьсва говора

    Не е от сигнала (при мен 95% и 100%) и е само на един транспондер , и на всичко отгоре на един канал от транспондера е най-зле (Нова) , а при другите се издържа (поне от тия ,които гледам понякога - БНТ1 и ТВ7) . Определено и в тв и в кабеларката има проблем.

  6. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #20

    Отговор: TV lg47lm670-прекьсва говора

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Не е от сигнала (при мен 95% и 100%) и е само на един транспондер , и на всичко отгоре на един канал от транспондера е най-зле (Нова) , а при другите се издържа (поне от тия ,които гледам понякога - БНТ1 и ТВ7) . Определено и в тв и в кабеларката има проблем.
    E*баси телевизор за над хилка да не може да се справи със звука... Аз също наблюдавам проблем със звука... Защо накъсва - на какво се дължи на слаб процесор или?

  7. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #21

    Отговор: TV lg47lm670-прекьсва говора

    На калпав софт в тв и съмнителни настройки в кабеларките - това е от последните 2-3 ъпдейта , както винаги - оправя се едно , разваля се друго .

  8.  
     
  9. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #22

    Отговор: TV lg47lm670-прекьсва говора

    Аз откакто купих ТВ-то - накъсва на произволни канали звука... А това беше на 31-ви Март... Ако накъсваше и картината, тогава със сигурност проблема щеше да е в кабеларката.

  10. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #23

    Отговор: TV lg47lm670-прекьсва говора

    Проблемните канали би трябвало да са на един и същ транспондер .

  11. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #24

    Отговор: TV lg47lm670-прекьсва говора

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Проблемните канали би трябвало да са на един и същ транспондер .
    Ами да си кажа... Значи наблюдавам накъсване основно при BTV HD, NOVA и ORT най-вече! Как може да се провери това дали са на един трансподер? Аз питах от кабелната и ми обясниха, че имало проблем, но че не е бил от трансподера уж...

  12. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #25

    Отговор: TV lg47lm670-прекьсва говора

    В меню-настройка-поддръжка-тест сигнал и там са ти по транспондери или като си на проблемен канал избираш ръчно сканиране и там си директно на тоя транспондер .

  13. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #26

    Отговор: TV lg47lm670-прекьсва говора

    Сега ми хрумна нещо... На другия телевизор LW4500 - страната е настроена на Германия, да не би заради това да има тези проблеми със сигнала, тоест там ги няма, а на телевизора LM620S страната е България...

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #27

    Отговор: TV lg47lm670-прекьсва говора

    Моя 47LM660 си е на Германия и проблема си го има - на тия от скорошния внос май трябваше от сервизното да си разрешат другите държави .

  16. Junior Member Аватара на shtiliyan
    Тук е от
    Mar 2013
    Мнения
    42
    #28

    Отговор: TV lg47lm670-прекьсва говора

    Здравейте, последно решиха ли се проблемите с LM серията . Смятам да купувам 47LA670 , който е новия модел 2013 , дали този проблем има вероятност и при него да се появи или да се на соча към Panasonic .

  17. Novice
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    3
    #29

    Отговор: TV lg47lm670-прекьсва говора

    Здравейте преди две седмици си купих lg lm649s. На булсатком съм два HD приемника ми смениха, но проблема си остава с прекъсването на звука. Писах до LG и чакам някакъв отговор някои от вас да има някаква идея как може да се отстрани този проблем, защото е неприятно да си дал толкова пари и да имаш такъв проблем.

  18. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #30

    Отговор: TV lg47lm670-прекьсва говора

    Цитат Първоначално публикувано от Borislav1982 Виж публикацията
    Здравейте преди две седмици си купих lg lm649s. На булсатком съм два HD приемника ми смениха, но проблема си остава с прекъсването на звука. Писах до LG и чакам някакъв отговор някои от вас да има някаква идея как може да се отстрани този проблем, защото е неприятно да си дал толкова пари и да имаш такъв проблем.
    То колега, ако знаехме щяхме да сме написали решението... Не сте само Вие. Но в интерес на истината поне не накъсва през цялото време, а когато му "скимне"...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 10 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе