Вижте резултатите от анкетата: Как бихте контролирали вашият телевизор ?

Гласували
236. Не можете да гласувате в тази анкета
  • С дистанционното управление

    166 70.34%
  • Със смартфон

    40 16.95%
  • С таблет

    19 8.05%
  • С Touchscreen

    9 3.81%
  • С глас

    23 9.75%
  • С жестове

    23 9.75%
  • Със силата на мисълта

    33 13.98%
  • С очите

    3 1.27%
  • Не знам / не мога да отговоря

    2 0.85%
Отговори на анкетата
Страница 2 от 113 ПърваПърва 12341252 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 1691
Like Tree367Одобрявам

LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    343
    #16

    Re: Отговор: Re: Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от Momchil Виж публикацията
    Ами слагай очила тогава. На страничния панел имаш цели 4 HDMI 1.4 входа.
    Точно така ВХОДА,а не изхода,ама на мен ми трябва изход,или казваш,че е и изход?

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,471
    #17

    Отговор: Re: Отговор: Re: Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от juspar Виж публикацията
    Точно така ВХОДА,а не изхода,ама на мен ми трябва изход,или казваш,че е и изход?
    Хайде малко да почетеш
    HDMI :: Manufacturer :: HDMI 1.4 :: Audio Return Channel


  4. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #18

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    Я се образовай малко, преди да "викаш" в темата:

    Audio Return Channel

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    343
    #19

    Re: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    Не викам ,а натъртвам,за да видя дали сте ме разбрали,ако има някой обиден да извинява.

  6. Junior Member Аватара на hotrider
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    13
    #20

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    Има нов софт. за 42LA660-667 и подобните им, японката сега върви по мазно отколкото преди и лекото забиване което се появяваше от време на време при плейване от флашка, хдд сега не го осещам. Пробвах смарт шарето, вчера пуснах IMAX Hubble 3D 1080p и ми даваше непознат формат(от хдд и флашката се четеше без проблем), сега се плейва без проблем, има и по менюто промени със нови настройки на картината, или аз не съм ги видял досега.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    111
    #21

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от hotrider Виж публикацията
    Пробвах смарт шарето, вчера пуснах IMAX Hubble 3D 1080p и ми даваше непознат формат(от хдд и флашката се четеше без проблем), сега се плейва без проблем, .
    При мен по някога се случва от първия опит да ми дава "непознат формат", но от при следващо пускане тръгва без проблеми.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    14
    #22

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    Не знам дали от вчерашния ъпдейт на LA660 или от днешния на програмата Lg remote, но вече ми работи втори екран на таблета и телефона.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    21
    #23

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от gente Виж публикацията
    Не знам дали от вчерашния ъпдейт на LA660 или от днешния на програмата Lg remote, но вече ми работи втори екран на таблета и телефона.
    Като цяло доволен ли си от модела? Как е 3D картината?

  11. Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    325
    #24

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    Вярно ли е, че LA790 е с включени 2 дистанционни?

    er_photo_199645_52.jpg

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2013
    Мнения
    44
    #25

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от aldokalcone Виж публикацията
    Вярно ли е, че LA790 е с включени 2 дистанционни?
    Преди около два месеца го даваха само с "меджика", но аз си поръчах от сервиза обикновеното дистанционно, струваше около 12 лева.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    141
    #26

    Re: Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    Колеги, някой купувал ли си е нормалното дистанционно за модел LA660S ?
    Ако да, от къде и каква е цената ?

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    21
    #27

    Отговор: Re: Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от joni81 Виж публикацията
    Колеги, някой купувал ли си е нормалното дистанционно за модел LA660S ?
    Ако да, от къде и каква е цената ?
    Я кажи, толкова ли е зле с този Меджик? Какви са му недостатъците, че постоянно някой пита за нормално дистанционно?

  16. Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    325
    #28

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от enevi Виж публикацията
    Преди около два месеца го даваха само с "меджика", но аз си поръчах от сервиза обикновеното дистанционно, струваше около 12 лева.
    Може ли да ми кажеш точния модел на динстанционното? Предполагам е изписан на гърба му.

    Аз в момента се колабеая именно за LA790, защото на LA740 са останали само мостри, но пък в интернет гледам LA790 доста го плюят, а и май има по-висок инпут лаг?

    Като гледам единствената разлика спрямо LA740 е, че LA790 разполага с по-добър процесор, GPU и може да се върти стойката. Като гледам май други предимства няма? Матрицата май е същата като на LA740. На доста места плюят и Local Dimming-а, че за нищо не става в 2013г. моделите.

  17. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,574
    #29

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    За нормални дейности (набиране на номер на канал) може и да е доста изнервящо иначе за "смарт"-а и особено в браузъра е ОК , а и поне на модели 2012 "ядеше" батериите за отрицателно време.
    Kiril Kovachev одобрява това.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    21
    #30

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    И аз мисля, че само цифрите от 0 до 9 му липсват. Ще го пробвам

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 113 ПърваПърва 12341252 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 11:45
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе