Вижте резултатите от анкетата: Как бихте контролирали вашият телевизор ?

Гласували
236. Не можете да гласувате в тази анкета
  • С дистанционното управление

    166 70.34%
  • Със смартфон

    40 16.95%
  • С таблет

    19 8.05%
  • С Touchscreen

    9 3.81%
  • С глас

    23 9.75%
  • С жестове

    23 9.75%
  • Със силата на мисълта

    33 13.98%
  • С очите

    3 1.27%
  • Не знам / не мога да отговоря

    2 0.85%
Отговори на анкетата
Страница 3 от 113 ПърваПърва 123451353 ... ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 1691
Like Tree367Одобрявам

LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница /част 6/

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    3
    #31

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    ЗДРАВЕЙТЕ, КАКВО БИХТЕ МЕ ПОСЪВЕТВАЛИ LG740S ИЛИ LG790V
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 13-12-13 в 18:45.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    168
    #32

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от ТОНИ71 Виж публикацията
    ЗДРАВЕЙТЕ,КАКВО БИХТЕ МЕ ПОСЪВЕТВАЛИ LG740S ИЛИ LG790V
    Разликата е в дизайна на стойките /стойката на 790 може да се върти/, 790 има малко повече рам и по-бърз процесор, има едно USB3.0, а 740 има само usb2.0. След като вече знаеш разликите ти си човека.

  4. Novice
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    3
    #33

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    МНОГО ТИ БЛАГОДАРЯ ЗА ОТГОВОРА
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 13-12-13 в 18:46.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #34

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    На 740 стойката също се върти.... тъй де, "плъзга" се по плота...

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2013
    Мнения
    44
    #35

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от aldokalcone Виж публикацията
    Може ли да ми кажеш точния модел на динстанционното? Предполагам е изписан на гърба му.

    Аз в момента се колабеая именно за LA790, защото на LA740 са останали само мостри, но пък в интернет гледам LA790 доста го плюят, а и май има по-висок инпут лаг?

    Като гледам единствената разлика спрямо LA740 е, че LA790 разполага с по-добър процесор, GPU и може да се върти стойката. Като гледам май други предимства няма? Матрицата май е същата като на LA740. На доста места плюят и Local Dimming-а, че за нищо не става в 2013г. моделите.
    Здравей, за дистационното, бих могъл да проверя, но няма смисъл, ако решиш да купуваш въпросния модел питай продавача и веднага ще те ориентира към сервиза, а там искат един номер на ТВ-то, дето го има само на кашона. А за разликите между LA740 и LA790 са наистина, както си установил по-добър процесор, но и малко повечко RAM, а и USB 3.0, а да сложат в La790 USB 3.0 доста неща са променили в хардуера на телевизора (по мое скромно мнение). Имаше и други разлики, но мисля, че те бяха несъществени, все пак проучването ми беше преди няколко месеца. Успех в покупката.

  7. Junior Member Аватара на hotrider
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    13
    #36

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от persizi Виж публикацията
    При мен по някога се случва от първия опит да ми дава "непознат формат", но от при следващо пускане тръгва без проблеми.
    10-пъти го пробвах не стана.

    Цитат Първоначално публикувано от gente Виж публикацията
    Не знам дали от вчерашния ъпдейт на LA660 или от днешния на програмата Lg remote, но вече ми работи втори екран на таблета и телефона.
    това си го имаше май, моят телефон не го поддържа и не съм 100% сигурен.

    май и каналите сменя по бързо сега или така ми се струва.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    Враца
    Мнения
    23
    #37

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    Здравейте и от мен. От доста време чета форума и реших сега и аз да попитам нещо. Преди 2 седмици закупих LG 42LA690S и до този момент съм доста доволен - дизайна първо ме грабна. Взех го преди да прочета този форум, но се надявам, че поне може да е 100Hz, след като така се разчита четвъртата буква на модела Z. И така, въпросът ми е към тези колеги, които ползват предоставената услуга от 1 месец при закупуването на LG - да гледат HBO GO. От вчера не мога да гледам нито един филм. При пускането му изписва - Провал при получаване на правилен лиценз от сървъра. Съмнява ме, че това може да е от новата версия на софтуера от 13.12.2013 г. - 04.20.29. Ако някой има подобен проблем с HBO GO моля да сподели.
    Този пост е редактиран от kaldi; 14-12-13 в 13:35.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    94
    #38

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    HBO GO e част от промоцията доколкото знам и важи за 1 месец, абе демо версия

  11. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    Враца
    Мнения
    23
    #39

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    Да, прав си колега, но като може човек, защо да не се възползва.

  12. Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    325
    #40

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    Цитат Първоначално публикувано от enevi Виж публикацията
    Здравей, за дистационното, бих могъл да проверя, но няма смисъл, ако решиш да купуваш въпросния модел питай продавача и веднага ще те ориентира към сервиза, а там искат един номер на ТВ-то, дето го има само на кашона. А за разликите между LA740 и LA790 са наистина, както си установил по-добър процесор, но и малко повечко RAM, а и USB 3.0, а да сложат в La790 USB 3.0 доста неща са променили в хардуера на телевизора (по мое скромно мнение). Имаше и други разлики, но мисля, че те бяха несъществени, все пак проучването ми беше преди няколко месеца. Успех в покупката.
    Здрасти,

    Сериозно обмислям покупката на LA790, може ли да споделиш какви са твоите впечатления съвсем кратко. Доволен ли си? Футбол гледаш ли на тв-то? Поставката как е, понеже гледам е по-различна от другите модели. Менюто бавно ли е? Бързия процесор би трябвало да помага и за бързите сцени, предполагам се представя прилично на motion test-овете? Разбирай футбол и т.н.

    И не на последно, свързвал ли си някаква конзола или РС да споделиш как е input lag-а? Че гледам в едно от ревютата го пишат около 50ms, обаче ревюто е още от Май месец, та предполагам с ъпдейтите може и да са го свалили.

    Примерно откривам различни стойности, според зависи през кой месец е ревюто, та предполагам с обновленията на firmware е възможно и да редуцират Input lag-а.

    Примери:

    Рвю на 55LA790 от 2 Октомври 2013:
    However, we measured an input lag of just 34ms from the 55LA790W when using its game mode.
    Read more at http://www.trustedreviews.com/lg-55l...rQO8evdMe2V.99
    Ревю от 10 Май 2013 на avforums:
    We’ve seen LGs struggle with very high input latency in the past and without the Game Picture Mode enabled, this was looking like going down the same path with a controller lag in the mid 120 milliseconds. Fortunately the Game Mode brought this down considerably to around 52ms so probably fine for most single player games.
    Този пост е редактиран от aldokalcone; 14-12-13 в 14:57.

  13. Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    243
    #41

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    здравейте,двоумя се между 2 модела,бихте ли ми помогнали.голяма ли е разликата в картината на тези 2 модела.
    LG 42LA620S :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    LG 42LA640S :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    виждам че първия е direct а втория е edge led,коя е с по хубава картина?

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    94
    #42

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    LG 42LA620S със direct led О_о, къде го четеш това ? Не ми се вярва. попринцип direct > edge

  16. Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    243
    #43

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    LG
    хммм значи има грешка някаква

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    31
    #44

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    С последния софт LGто поддържа втори дисплей (на смартфон), но трябва да е спрян PVR (да няма закачен хард диск).
    Другото което ми направи добро впечатление е че инфото на цифровата е доста по четливо (с по-голям шрифт е).
    Минусът който открих е че вече не можем да едитваме списъкът с канали с помощта на "ChanSort", показва тази грешка: 'Configuration doesn't contain a Analog and DVB-C/T data mapping for length 260".
    В немският форум на "
    ChanSort" пишат че от LG са променили TLL файловият формат на LA и LN серии с последната актуализация.
    competition одобрява това.

  18. Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    243
    #45

    Отговор: LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 6/

    колеги моля Ви се помагайте за избора,че утре трябва да се реши-каква е разликата между LG 42LA620S и http://www.technomarket.bg/products/...34/lg-42la640s

    - - - - - - - - - -

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 113 ПърваПърва 123451353 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1434
    Последно: 12-12-13, 18:18
  2. Отговори: 1599
    Последно: 30-11-13, 21:51
  3. Отговори: 1607
    Последно: 09-05-13, 18:57
  4. Отговори: 1511
    Последно: 20-10-12, 11:45
  5. Отговори: 1429
    Последно: 11-06-12, 15:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе