Резултати от 1 до 12 от общо 12
Like Tree2Одобрявам
  • 1 Post By Aquadark
  • 1 Post By Aquadark

Мнение за LG ULTRA HD 43UF6907

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2013
    Мнения
    46
    #1

    Мнение за LG ULTRA HD 43UF6907

    Здравейте, в един онлайн сайт въпросния модел го предлагат за 900 лв, докато в технотата струва 1300.
    Интересува ме модела има ли HDMI вход, понеже от сайта на LG оставам с убеждението, че няма LG 43UF6907 - ULTRA HD LED TV - LG телевизори, с размер на екрана XX" (XX cm), 4K резолюция и webOS 2.0 операционна система

    Другото интересно е, че в сайта на LG пише, че в комплекта има Magic Motion дистанционно.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,572
    #2

    Отговор: Мнение за LG ULTRA HD 43UF6907

    Няма начин да няма HDMI вход, но бих се изненадал ако има в комплекта Magic-а. Повече съм склонен да вярвам в написаното от Емаг отколкото това в сайта на LG. А цената е добра.

  4. Member
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    336
    #3

    Отговор: Мнение за LG ULTRA HD 43UF6907

    Информационните сайтове на LG понякога са толкова противоречиви и неадекватни, че заблуждават клиентите си.
    От една страна уж няма HDMI, а от друга поддържа SIMPLINK (HDMI CEC). В румънския си сайт LG са написали, че има 2 HDMI порта.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,037
    #4

    Отговор: Мнение за LG ULTRA HD 43UF6907

    Имам същия - с 2 HDMI входа, както и LAN. Точният модел е 43UF6907-ZD, на румънският сайт спецификациите са точни, но уви не много детайлни...
    1886Fan одобрява това.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2013
    Мнения
    46
    #5

    Отговор: Мнение за LG ULTRA HD 43UF6907

    Цитат Първоначално публикувано от Aquadark Виж публикацията
    Имам същия - с 2 HDMI входа, както и LAN. Точният модел е 43UF6907-ZD, на румънският сайт спецификациите са точни, но уви не много детайлни...
    Благодаря за отговора, а в комплекта имаше ли включено Magic Motion Дистанционно ?
    И знаете ли колко реални Hz е матрицата, понеже никъде в темата за LG не намерих този модел ?

  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,037
    #6

    Отговор: Мнение за LG ULTRA HD 43UF6907

    Не, няма Magic Remote, но на мен поне не ми липсва. Матрицата е 50Hz IPS като не съм сигурен дали има телевизор на LG под 50 (49) инча от 2015, които са са над 50Hz. Като цяло си е съвсем среден към нисък клас телевизор - трябва да се гледа фронтално (ъгълът на виждане е доста ограничен), не става за сериозна игра (конзоли), черното сивее доста, матрицата е с edge led подсветка и е осветена на квадрати, екранът е полу-гланциран и отразява много, контрастът никакъв го няма, менютата са доста досадно лагващи

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,572
    #7

    Отговор: Мнение за LG ULTRA HD 43UF6907

    Цитат Първоначално публикувано от Aquadark Виж публикацията
    Не, няма Magic Remote, но на мен поне не ми липсва.
    Как прецени, че не ти липсва като нямаш? Аз и на двете ми LG-та имам и ще ми липсват много, особено AN-MR600 което замества на 100% нормалното.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,037
    #8

    Отговор: Мнение за LG ULTRA HD 43UF6907

    Ами може би съм го ползвал преди? Гледам предимно телевизия и филми, след първоначална настройка и калбриране работа по менютата почти нямам, а браузър, карти и т.н. не ползвам. За какво ми е Magic remote, след като за двете основни функции по време на ползване - пауза и пуск - трябва да минавам през менюто? През по-голямата част от времето си cast-вам през телефона, гледам телевизия или филми. Няма да ми липсва на мен лично Magic Remote

  11. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,572
    #9

    Отговор: Мнение за LG ULTRA HD 43UF6907

    Цитат Първоначално публикувано от Aquadark Виж публикацията
    За какво ми е Magic remote, след като за двете основни функции по време на ползване - пауза и пуск - трябва да минавам през менюто?
    Не разбрах какво искаш да кажеш с това?

  12. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,037
    #10

    Отговор: Мнение за LG ULTRA HD 43UF6907

    Че няма физически бутони за Play/Pause/FF/Rewind и ако не искаш да сменяш 2 дистанционни, трябва да се действа от менюто, което ми бе крайно изнервящо.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,572
    #11

    Отговор: Мнение за LG ULTRA HD 43UF6907

    Необходим е един единствен допълнителен клик на скрола и ти се отварят и възможности които ги няма на нормалното дистанционно. Ама щом не те кефи си е твой избор.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,037
    #12

    Отговор: Мнение за LG ULTRA HD 43UF6907

    Искам да напиша, че Netflix за този модел ще има на 7-и Март след ъпдейт.

    Инфото е от оттук - Aplicación Netflix y modelos compatibles | LG España
    hristoslav2 одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 18
    Последно: 26-01-15, 15:21
  2. KT 880 ili nforce 2 ultra
    От Yes във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 14
    Последно: 23-07-04, 10:57
  3. GF3 vs Ultra,GTS,...
    От DPetrov във форум Коментирай новина
    Отговори: 10
    Последно: 28-04-01, 02:43
  4. GeForce 5 Ultra XMP
    От Domin във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 8
    Последно: 04-04-01, 14:34

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе