Страница 18 от 22 ПърваПърва ... 81617181920 ... ПоследноПоследно
Резултати от 256 до 270 от общо 330
Like Tree65Одобрявам

LG телевизори 2017

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #256

    Отговор: LG телевизори 2017

    Този пост е редактиран от hristoslav2; 30-08-17 в 18:49.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #257

    Отговор: LG телевизори 2017

    We looked at LG's massive 77-inch W7 Signature series of Wallpaper OLED TV at IFA 2017, featuring Active HDR dynamic tone-mapping technology, as well as Dolby Vision & Dolby Atmos decoding.

    In case you're wanting to buy the telly, the model number in the UK is LG OLED77W7V.



    source video:[youtube.com - hdtvtest.co.uk]



    We interviewed Darren Petersen, Head of Product Marketing & Partnerships at LG UK, during the IFA 2017 consumer electronics trade show in Berlin.

    Topics covered include the new 77-inch W7 Signature series of Wallpaper OLED TV, new Technicolor Expert picture mode (added via firmware update scheduled in October for 2017 LG OLEDs), & the royalty-free HDR10+ dynamic metadata proposal.



    source video:[youtube.com - hdtvtest.co.uk]
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 03-09-17 в 17:26.

  4. Novice
    Тук е от
    Sep 2017
    Мнения
    1
    #258

    Отговор: LG телевизори 2017

    Здравейте,
    Искам да попитам за тези два модела: 49UJ635V и 49UJ670V - дали си заслужава да се вземе малко по - скъпия, като разликато която видях е единствено в PMI, който е 1900.
    Благодаря предварително!

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #259

    Отговор: LG телевизори 2017

    Разликите са:
    - стойката
    - Wide Color Gamut във вторият
    - 3 HDMI в първият, и 4 HDMI във вторият
    Comparaison des produits s
    Gamme TV LG 2017 - line-up

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #260

    Отговор: LG телевизори 2017


  7. Novice
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    8
    #261

    Отговор: LG телевизори 2017

    Момчета, след дълго четене и минаване през какви ли не модели на LG и Сони, мисля че се спрях на LG OLED 55 B7 , при унгарците цената е повече от идеална (3785лв), мисля че ще стане да го пусна и през фирмата. Та въпроса ми е, някакви впечатления от тях, някой поръчвал ли е, коректни ли са. Мисля че срещнах някой който беше взел B6 от тях, но сега не мога да срещна поста за коментар. Благодаря предварително за отделеното време и внимание.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #262

    Отговор: LG телевизори 2017

    Колегите cable и kaloman имат модела B6, но не знам, откъде ги бяха взели - попитай ги.

    LG Lineup Chart 2017 ENG 2.3
    https://www.scribd.com/document/3585...2-3#from_embed
    358501237-LG-Lineup-Chart-2017-ENG-2-3.pdf


    LG 2017 OLED to gain Technicolor picture mode, later 'Advanced HDR' - FlatpanelsHD
    Телевизорите LG 2017 OLED с ъпдейт ще получат режим "Technicolor Expert", оптимизиран от екипа от учени на Technicolor. Телевизорите по-късно ще получат и "Advanced HDR от Technicolor", съобщиха на IFA.
    LG работи върху добавянето на същия режим на изображението към моделите от висок клас 2017 LCD.
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 12-09-17 в 19:22.
    competition и Гогата харесват това.

  10. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #263

    Отговор: LG телевизори 2017

    Тук Rasmus Larsen казва,че за 2016 г. моделите вече поддържат HLG.Не ми е много ясно,това по региони ли става.Моя е на регион Германия,защото техниците казаха,че като беше на България няма вкаран спътниците за сат тв. hot bird от където хванах Travel xp.Не че има съдържание ,но на седмица май добавят по наколко минути нови филмчета.Clubing tv я кодираха,а пък другите така и не можах да ги хвана.Тук в дискусията отговаря,че и B6 е в списъка:
    LG will bring HLG HDR to 2016 OLED & LCDs through firmware update - FlatpanelsHD
    Остава да разберем как са нещата на практика.Можем ли да направим нещо?
    http://www.flatpanelshd.com/news.php...&id=1500441850
    Този пост е редактиран от cable; 13-09-17 в 18:23.

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #264

    Отговор: LG телевизори 2017

    HLG е добавен с ъпдейт за всички европейски UHD модели 2016(няма ограничения по региони)

    Dolby Atmos passthrough по ARC към AV ресивър не е възможно, тъй като технически нищо освен DD и DTS не може да се подава.
    Тук има тема със списък с телевизори и ресивъри които уж го поддържат:
    Dolby Digital Plus (DD+) / Atmos over HDMI ARC - AVS Forum | Home Theater Discussions And Reviews

    Собствениците на OLED модели 2016 година узнавайки за това веднага стартираха петиция, без да си имат понятие от ограниченията..
    https://www.change.org/p/lg-electron...016-lg-oled-tv


    https://www.reddit.com/r/xboxone/com...money_can_buy/
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 13-09-17 в 20:03.
    cable одобрява това.

  12. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #265

    Отговор: LG телевизори 2017

    Благодаря,hristoslav.
    Моя тв изглежда не е минал update и не показва това което е от снимката дадена в статията от долния линк.Аз си мисля ,че надписа горе в дясно-HLG HDR трябва да се изпише при пущане на канала.Скоро не ми е показвал,че има нова версия на софтуера и дали искам да я приложа.По-рано на два пъти.При това положение трябва да изчакам или сам да си търся?Когато приложа нова версия,досега не ми разбутваше подредените канали,май и настройките.Дано да е така,че е е голяма играчка с подреждане на канали когато смених държавата:
    LG 2016 OLED TVs gain HLG HDR support with latest update - FlatpanelsHD
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  13. Member Аватара на kaloman
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    645
    #266

    Отговор: LG телевизори 2017

    Здрасти, cable! Според мен това- LG Резултати от търсене в поддръжката | LG Bulgaria е въпросния ъпдейт. Както ще видиш датата му е 09.09(светла дата). Ако не можеш да се ъпдейтнеш OTA(over the air) ще трябва с флашка. Там има описание как се прави. Никога ъпдейт не ми е размествал каквото и да е, но аз съм с външен тунер и за програмите не мога да съм 100% сигурен. Аз нямам сателит и го пробвах с този HLG файл TravelXP HDR HLG UHD 4K Demo | 4K Media- изглежда точно като на снимката, която си показал.
    Успех!
    cable одобрява това.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #267

    Отговор: LG телевизори 2017

    LG LJ5500 Review (43LJ5500, 49LJ5500, 55LJ5500)



    Cable
    Твоят модел G6 ли беше? Сега прегледах Change Log на версиите до момента и не видях добавяне на HLG.
    Преди месец, четох нещо в една тема, кадето собственик пишеше че няма проблем с HLG, но явно съм се заблудил и подведох и теб. Извинявай...


    SW File(Version 05.30.01) for OLED77G6V-Z, OLED65G6V-Z
    * SW information

    1. Improvement
    1) Added notification pop up for when app is no longer supported
    2) Change in background image of no signal screen
    3) Change in Amazon HDR mode
    Release History
    [04.30.05]
    1. Audio Guidance expansion and dealing with GARI.
    2. 16_CIS_local language application on TV OSD (The official language of Azerbaijan, Azerbaijani).
    3. Italy_Mediaset Premium LCN (Requirement from Mediaset and Retailer).
    4. Add PID edit and reset functions in the Turkish satellite, TKGS visible list edit menu.
    5. Russia Magadan /Sakhalin timezone offset change
    6. Fixed DTV no sound in hbbTV channel.

    [04.30.35]
    1. Apply the DVB-T2 system in Czech
    2. To Improve auto-reboot problem with "This app will now restart to free up more memory"
    phrases during watching Live TV in Spain
    3. To Improve automatic channel number changes(over 850 channel) problem during watching Italy Rai channel

    [04.30.40]
    1. Increase the sharpness of OSD to prevent OSD Blur.

    [04.30.70]
    1. To apply HDR Game Mode.

    [04.30.80]
    1. To improve color error issue at the bottom of the screen during HDMI 4K 3D On/Off.

    [04.30.95]
    1. Apply for R.E.D(Radio Equipment Directive) radio standard
    2. Improved issue that HEVC channel number is rollback.
    3. Remove built-in video (Complete due date)

    [05.30.01]
    1. Added notification pop up for when app is no longer supported
    2. Change in background image of no signal screen
    3. Change in Amazon HDR mode
    Ето и за B6
    LG Резултати от търсене в поддръжката | LG Bulgaria


    http://webos-forums.ru/post23987.html#p23987
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 17-09-17 в 14:32.

  16. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #268

    Отговор: LG телевизори 2017

    Моя е B6,но Расмус в дискусията казва,че има и за него.
    >kaloman ,благодаря,ще опитам по-късно.Не ми е много ясно как тръгват клиповете с HLG.Аз си мислех,че може да се използва само по ефира,може би инфото се съдържа и в клипа.За сат. тв не ти трябва нищо друго освен една малка антенка,аз ползвам старата на Bulsat.Няма много какво да гледаш,защото travel xp има много малко филмчета и постоянно ги повтарят.А пък clubing tv която има доста разнообразие,понякога дават някакви игри(малко детска работа,но един път гледах почти цял концерт на една клубна група доста интересна ,с няколко цигулки и органи правеше много интересни смеси от стилове) за съжаление я кодираха.От другия транспордер техниците не можаха да хванат другите 2 програми-fashion4k и демото и не разбраха дали антената е малка или те бъркат и ме посъветваха да си поиграя...ама ми е много мътна сателитната и не мога да се оправя....транспордера го има,но програмите -не.
    .....
    Гледам как става тегленето,като опитах направо от тв-ра,както е дадено в обяснението ми изписва,че няма нов наличен софтуер(пък и ми е включено автоматично изтегляне).Не знам защо не намира новия.Почнах да тегля от сайта на LG,ама много бавно върви,под 1 gb вече 15 мин. ми пише -''остават 5 часа''....30/40kb/sec.
    ...Изтегли се доста бавно.Сега обаче чета ''update guide''.
    ...② The connecting for service home page
    - Website : www.lg.com/common
    - Select Country
    ③ Select Country > ①Support > ②Software, Firmware & Drivers
    Не знам след като иска да избираш страна,дали мога да сложа този който изтеглих от бг страницата на LG или трябва от немската.
    Този пост е редактиран от cable; 15-09-17 в 10:47.

  17. Member
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    164
    #269

    Отговор: LG телевизори 2017

    Изтегли го от Software & Firmware | LG U.K.

  18. Novice
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    8
    #270

    Отговор: LG телевизори 2017

    Здравейте на всички. Преди седмица имах дилема дали да поръчам от унгарците, даже се допитах и тук, но явно няма много хора престрашили се да поръчват през тях. Реших и пуснах една бройка B7 (55) , неделя през ноща, сряда видях че е в Бг, в четвъртък 08:30 ми звъннаха да си го получа, първи че момчето от Рапидо се притеснявал да не му се случи нещо.
    Та, всичко е точно, пуснаха ми го без ДДС и цената наистина си заслужаваше риска (3150лв) да не говорим че тук трудно се намира. Някой ако има въпроси,насреща съм.
    Като телевизор, за лайк като мен, не съм виждал нищо подобно. Пуснах му Netflix скъпия пакет, е няма такава визия, ако някога се преведе всичко което има там, с това качество си спирам всичко останало, само време за гледане ще ми трябва. Някой ако има съвети за настройки и други благини, насреща съм, благодаря предварително. Хубав ден на всички.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 18 от 22 ПърваПърва ... 81617181920 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. TCL телевизори (инфо на първа страница)
    От hristoslav2 във форум TCL телевизори
    Отговори: 1723
    Последно: Вчера, 20:48
  2. VOX телевизори
    От hristoslav2 във форум Други телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 26-06-23, 10:46
  3. Panasonic 2017 за японския пазар
    От chachoto във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 14
    Последно: 08-06-19, 13:13
  4. 3d Телевизори
    От extremme във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 2
    Последно: 18-12-11, 15:06
  5. 3д телевизори на LG
    От adak във форум LG телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 10-10-11, 20:39

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе