Страница 4 от 22 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследноПоследно
Резултати от 46 до 60 от общо 330
Like Tree65Одобрявам

LG телевизори 2017

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. IFF
    IFF е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    90
    #46

    Отговор: LG телевизори 2017

    Благодаря за отговора

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #47

    Отговор: LG телевизори 2017

    Нова цена на B6:3594лв.
    https://edigital.bg/led-televizori/t...d55b6j-p446702
    Само неяснотата за HLG е дразнещо.Hristoslav каза,че вярвал на служителите на lg,ама аз не им вярвам твърде.След като им отговорих,че не може да се дели светът на региони и тука има тука нема,защото и тук може да има тв с HLG ,пък и има сателитна телевизия....Те отговориха,че абсолютно съм прав ,ама модела имал DV и с него можело да се гледат тв програми.Даже не са погледнали собственната си рекклама на B7,където е обяснено(нагледно с картинка) с кой формат какво се гледа.Май трябва да им препоръчаме да четат повече форума,за да придобият поне някакви начални знания....майтап де,те си знаят.
    LG OLED55B7P: B7 55 Inch OLED 4K TV at CES 2017




  4. Member Аватара на kaloman
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    645
    #48

    Отговор: LG телевизори 2017

    Аз само да те питам какво смяташ да гледаш с HLG? Понеже аз имам DV и HDR и гледам с тях рекламни клипчета. Иначе за 12 € на месец получаваш 2-3 филма и 4-5 сериала DV и за още 6 €, пак на месец още няколко HDR и в двата случая без субтитри. Ами в моделите за 2018 ако измислят нещо ново, някое супер турбо HDR?

  5. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #49

    Отговор: LG телевизори 2017

    Ами не знам какво ще гледам,квото пуснат,а пък иначе ако си видял в линка по-горе на картинката си пише:Broadcast tv-или това което най-много гледа всеки.Premium video on demand което е написано за Dolby Vision ми се струва по-малко използваемо,ама всеки си решава .То по тяхната логика и 4k тв не ми е нужен щото кво ще гледам сега на него ,пак 2-3 филмчета....и.т.н.Ами да се обадят в централата на LG и им обяснят,че това което го правят от няколко години (4к тв-ри)е ненужно.То нали след някоя година ще има направо 8к.А пък,че ще измислят нещо ново е неизбежно ,но не мога да обсъждам какво и кога.
    И ако HLG е ненужно защо хората питат за това?Да ,ама това спореднашите представители на LG било актуално за Англия.....то в България живеят първобитни хора все едно,ама хайде....:Сега не ми е известно точно какво има с HDR,но например в 4к има доста музика,филми за природата в изобилие и.т.н.
    LG will bring HLG HDR to 2016 OLED & LCDs through firmware update - FlatpanelsHD


    Този пост е редактиран от cable; 14-02-17 в 12:11.

  6. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #50

    Отговор: LG телевизори 2017

    Цитат Първоначално публикувано от cable Виж публикацията
    ....................................Да ,ама това спореднашите представители на LG било актуално за Англия.....то в България живеят първобитни хора все едно,ама хайде....:.............

    Има някаква логика , все пак се зачети кой го предлага това и от къде е и с кого се разработва .

  7. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #51

    Отговор: LG телевизори 2017

    Не знам колеги кога и какво,в друга тема svetlio писа,че има сателитни програми с HLG.Този тв има сат тюнер,аз си имам антена,от къде да знам.....Ами ако утре пуснат HBO в 4к какво правим,сменяме телевизорите(OLED) щото сме много богати или....Повече не ми се пише по темата.Мисля,че всичко е ясно.Даже и това,че живеем в България.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #52

    Отговор: LG телевизори 2017

    Той канала е един тестов и върти един и същ рекламен клип ... на LG OLED
    Ето снимки , ама с телефона и леко не на фокус
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  10. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #53

    Отговор: LG телевизори 2017

    Ами да дава господ на всекиму Panasonic,ама за EZ1000 не мога да са напъна,моите сили бяха до скромния AS640.Питах в друга тема кои 4к канали на кои сателити има свободно,но няма отговор.Гледам върви реклама за fc 4k на хотбърд,май.

  11. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #54

    Отговор: LG телевизори 2017

    Име на доста спътници УХД канали , моята антена не съм я въртял отдавна и е "закотвена" на Астра 19.2 - там са към 10-12 УХД канала , повечето демо , а най-интересните са си кодирани естествено ...
    Виж тук къде какво има https://www.lyngsat.com/europe.html - избираш си някой сателит и гледаш .

  12. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,432
    #55

    Отговор: LG телевизори 2017

    LG webOS 3.5


    Собствениците на LG WebOS 3.0 телевизори няма да получат актуализация за WebOS 3.5, пусната заедно с 2017 модели на LG.
    Това не е възможно, се казва от LG. Новата версия на WebOS е много подобна на версия 3.0, и най-големите разлики между WebOS 3.0 и 3.5 са хардуерно базирани на новото дистанционно управление и на 360 градусовото видео, които изискват допълнителен хардуер за да работи новата версия на операционната система.
    Така че собствениците на модели с версия 3,0 не очаквайте актуализация до 3.5, но по-голямата част от приложенията, направени за 3.5 ще работят и на 3.0 също.


    LG 2017 TVs - everything you need to know | What Hi-Fi?



    и понеже някои тук си падат по разни пластмаси, като саундбар за телевизора...

    LG SJ9: High Resolution Sound Bar w/ Dolby Atmos at CES 2017






    LG SJ7: COMING SOON – Sound Bar Flex with Wireless Subwoofer | LG USA

    Този пост е редактиран от hristoslav2; 14-02-17 в 20:48.
    bobkatagaz одобрява това.

  13. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #56

    Отговор: LG телевизори 2017

    С този саундбар за Атмос избиха рибата !
    Как ли не се сетиха по-рано другите производители , че се напъват да правят още ресивъри и тонколони , съвместими с Долби Атмос и ДТС:Х

  14.  
     
  15. Member Аватара на kaloman
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    645
    #57

    Отговор: LG телевизори 2017

    Другите производители се сетиха доста преди тях! Справка тук: https://www.dolby.com/us/en/categories/sound-bar.html

  16. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #58

    Отговор: LG телевизори 2017

    Те на телефони с едно говорителче праскат надпис Долби Атмос , вие за саундбар-овете се хванахте

  17. Novice
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    3
    #59

    Отговор: LG телевизори 2017

    Хора, дайте някакво мнение за LG 50UH635V! Рових се из темите, но нищо не откривам и започвам вече да се питам дали не хванах големия с поръчката му

  18. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #60

    Отговор: LG телевизори 2017

    Ако си го поръчал по интернет , не би трябвало да имаш притеснения - връщаш го в 14 дневен срок без да си длъжен да се обясняваш .
    Иначе хубав тв за размера си , но може да се желае повече ,средна серия , но явно и цената е имала значение .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 22 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. TCL телевизори (инфо на първа страница)
    От hristoslav2 във форум TCL телевизори
    Отговори: 1754
    Последно: Днес, 12:59
  2. VOX телевизори
    От hristoslav2 във форум Други телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 26-06-23, 10:46
  3. Panasonic 2017 за японския пазар
    От chachoto във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 14
    Последно: 08-06-19, 13:13
  4. 3d Телевизори
    От extremme във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 2
    Последно: 18-12-11, 15:06
  5. 3д телевизори на LG
    От adak във форум LG телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 10-10-11, 20:39

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе