Резултати от 1 до 9 от общо 9

Как да свържа bluetooth слушалки към телевизора?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    139
    #1

    Как да свържа bluetooth слушалки към телевизора?

    Здравейте Имам въпрос Как да свържа bluetooth слушалки към телевизора. Купих си bluetooth адаптер но как да синхронизирам със слушалките? Адаптера има 3.5 милиметра жак който съм го свързал към аудиото. Телевизора ми е LG 43UH6107

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #2

    Отговор: Как да свържа bluetooth слушалки към телевизора?

    Аудио кое - вход или изход ? На блутут ресивъра му трябва аудио вход Иначе ти трябва трансмитер за аудио изхода , ама , пак няма да стане .Тв няма такъв протокол за пренос на аудио . Връзката е криптирана за съвместими блутут у-ва , на ЛГ - аудио уредби , саунд бар и прочее . Т.Е . няма да стане за този модел тв! При по-високите серии няма такъв проблем .
    Този пост е редактиран от civica; 04-04-17 в 13:46.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    139
    #3

    Отговор: Как да свържа bluetooth слушалки към телевизора?

    Свързал съм го към аудио входа за слушалки. Идеята ми е да ползвам bluetooth слушалки защото ползвам кабел който е много дълъг. Идеята ми е да не използвам дълги кабели.

  5. Member
    Тук е от
    Sep 2016
    Мнения
    664
    #4

    Отговор: Как да свържа bluetooth слушалки към телевизора?

    Да, доколкото разбирам и както ти е писал по-горе съфорумникът, трябва ти блутут трансмитер(излъчвател), а не ресийвър(приемник), какъвто имат слушалките и адаптерът, който имаш.

    трансмитер за блутут 1 или 2

  6. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #5

    Отговор: Как да свържа bluetooth слушалки към телевизора?

    И пак има голяма вероятност да не стане при този модел тв !

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от zaho_cool Виж публикацията
    Свързал съм го към аудио входа за слушалки. Идеята ми е да ползвам bluetooth слушалки защото ползвам кабел който е много дълъг. Идеята ми е да не използвам дълги кабели.
    На слушалките е аудио изход ! Хубава идея( а и не само твоя! ) , ама не и при този тв , конкретно .

  7. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    139
    #6
    Цитат Първоначално публикувано от morandis Виж публикацията
    Да, доколкото разбирам и както ти е писал по-горе съфорумникът, трябва ти блутут трансмитер(излъчвател), а не ресийвър(приемник), какъвто имат слушалките и адаптерът, който имаш.

    трансмитер за блутут 1 или 2
    Този модел ползвам http://www.ebay.com/itm/322413046130?_trksid=p2057872.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

  8.  
     
  9. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #7

    Отговор: Как да свържа bluetooth слушалки към телевизора?

    Линка не е активен , но и няма май значение . ТВ не поддържа пълноценен блутут ., за разлика от по-скъпите модели на марката .
    Проверих линка - това е ресивър т.е приемник , имам го същия и работи , ама с телефон към усилвател .
    На теб ти трябва трансмитер т.е предавател , блутута му е за друго на този модел , конкретно . Дано си ме разбрал , правилно .
    Нещо такова - линк ! Но по принцип , в случая трябва да се пробва , на теория няма причина да не стане . Но сигнала няма да е много качествен , мп3 качество . За качествен сигнал през блутут , примерно СД качество 16бит/44.1кХз , ти трябва друг протокол за пренос на аудио , AptX !
    Този пост е редактиран от civica; 05-04-17 в 00:08.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    139
    #8

    Отговор: Как да свържа bluetooth слушалки към телевизора?

    В описанието на моя модел пише wireless sound sync това какво точно означава?

  11. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #9

    Отговор: Как да свържа bluetooth слушалки към телевизора?

    За тв ли питаш ? Да , ЛГ ТВ го има това , ама не те касае за основния ти въпрос .

    Иначе , ето описанието - https://www.cnet.com/forums/discussi...n-lg-smart-tv/

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 4
    Последно: 22-03-16, 14:50
  2. Axgio Sprint Sport Stereo Bluetooth 4.1 - безжични слушалки с микрофон
    От kod във форум Mp3 плеъри, слушалки
    Отговори: 0
    Последно: 15-09-15, 16:49
  3. Отговори: 17
    Последно: 19-12-13, 08:42
  4. Отговори: 7
    Последно: 07-12-11, 13:18
  5. Как да свържа РС със телевизора?
    От heat_ във форум Windows
    Отговори: 34
    Последно: 05-11-03, 17:29

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе