Страница 12 от 69 ПърваПърва ... 210111213142262 ... ПоследноПоследно
Резултати от 166 до 180 от общо 1034
Like Tree182Одобрявам

LG телевизори (инфо на първа страница)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    177
    #166

    Отговор: LG телевизори (инфо на първа страница)

    Цитат Първоначално публикувано от martoooooo Виж публикацията
    На Филипс и Сони без проблем си ги каствам от телефона ? Само при ЛГ ли е така? Тази webos ми се струва доста орязана . Ама ако наистина от телефона не мога да прехвърлям на телевизора ще откача .
    Сега видях, че в различните страни, лиценза е различен. Ограниченията са от телефона. Правилна ли е страната на телефона? Друго може ли да се каства?

    Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    70
    #167

    Отговор: LG телевизори (инфо на първа страница)

    Всичко си е правилно . Само Youtube мога да прехвърлям ,hbo и netflix въобще не ми излиза иконата... Рутера реснах ,пробвам от андроид телефон и от Iphone и не става и не става . Всичко е в една мрежа .

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    177
    #168

    Отговор: LG телевизори (инфо на първа страница)

    Цитат Първоначално публикувано от martoooooo Виж публикацията
    Всичко си е правилно . Само Youtube мога да прехвърлям ,hbo и netflix въобще не ми излиза иконата... Рутера реснах ,пробвам от андроид телефон и от Iphone и не става и не става . Всичко е в една мрежа .
    Има подобна тема, може да помогне https://help.netflix.com/en/node/58351

    Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    70
    #169

    Отговор: LG телевизори (инфо на първа страница)

    В гоогле я намерих тази тема ,преди да пусна мнението . Все пак благодаря колега за помоща . По някаква причина от нищото се появи иконата в netflix проложението как стана това не знам . Но hbo go не става ,от къде идва този проблем не мога да си обесня .

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #170

    Отговор: LG телевизори (инфо на първа страница)

    Пробвай с
    - смяна на региона в телевизора
    - ъпдeйт
    - връщане на заводските настройки

    нирдерландците имат друг проблем

    Не мога да свържа моя LG thinQ с Google Home
    https://gathering.tweakers.net/forum...ssages/1986288

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    70
    #171

    Отговор: LG телевизори (инфо на първа страница)

    Нещо ме отчайва този софтуер на ЛГ...... Освен с заводските да пробвам.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    669
    #172

    Отговор: LG телевизори (инфо на първа страница)

    Защо трябва да кастваш от телефона? Изтегли си приложението на телевизора и гледай нормално. Ако толкова искаш да кастваш всичко от телефон вземи си едно apple tv и си каствай целия екран от iPhone-a.
    hadean и fabia6300 харесват това.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    70
    #173

    Отговор: LG телевизори (инфо на първа страница)

    Защото е в пъти по-лесно и удобно от телефона . Apple tv не ми трябва ,имам си Самсунг dex ,който е напълно безжичен . Много странно нещо е българина ,ти задаваш въпрос и идва някой и ти обеснява как това не ти трябва.......

  11. Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    669
    #174

    Отговор: LG телевизори (инфо на първа страница)

    Говориш несвързани неща. Кое ти е по-удобно да хванеш магическото на телевизора и да си намериш на големия екран филма в HBO GO приложението или да търсиш на телефончето? Apple TV е напълно безжично също, ти като си имаш dex, защо не работи като хората и се оплакваш? Не ти обяснявам какво ти трябва и какво не, а как да се получат нещата безпроблемно - или си взимаш apple tv, за да кастваш без да се занимаваш с глупости или си теглиш приложенията и си ползваш магическото с LG-то.
    hadean, fabia6300 и thunder харесват това.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    70
    #175

    Отговор: LG телевизори (инфо на първа страница)

    Кое е не свързано ??? За мен е по-удобно от телефона да си пусна филма ,кое не разбра ? Нормално е значи телевизор за 4000 лв ,да не може от телефона да си кастна един филм . При положение ,че телевизор за 500лв го може това . Като няма какво да кажеш ,спри да спамиш само .

  13. Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    669
    #176

    Отговор: LG телевизори (инфо на първа страница)

    Като си фен на андроид глупостите да си беше взел Sony или Philips, а не да се оплакваш, че HBO и останалите не дават да се каства както дава Youtube. На LG предимството им е в това, че системата е приятна за ползване и идеята е да ползваш нея, а не телефони и таблети.
    hadean, fabia6300 и thunder харесват това.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #177

    Отговор: LG телевизори (инфо на първа страница)

    Контрола по качеството явно го няма..
    https://forum.ixbt.com/topic.cgi?id=...23:33051#33051

  16. Novice
    Тук е от
    May 2019
    Мнения
    9
    #178

    Отговор: LG телевизори (инфо на първа страница)

    Цитат Първоначално публикувано от berpan Виж публикацията
    Говориш несвързани неща. Кое ти е по-удобно да хванеш магическото на телевизора и да си намериш на големия екран филма в HBO GO приложението или да търсиш на телефончето? Apple TV е напълно безжично също, ти като си имаш dex, защо не работи като хората и се оплакваш? Не ти обяснявам какво ти трябва и какво не, а как да се получат нещата безпроблемно - или си взимаш apple tv, за да кастваш без да се занимаваш с глупости или си теглиш приложенията и си ползваш магическото с LG-то.

    Софтуерът на LG е възможния най-удобен. Аз също съм на мнение, че да си вземеш телевизор и да предаваш от телефон или таблет е пълна глупост., независимо каква марка и опереционна система е. Като ще правиш така, то си вземи проектор и няма да имаш ядове. Телевизорът не е компютър или телефон и няма как да бъде. Този порт за интернет за какво е сложен на панела и за какво са приложенията? Предполагам си на интернет на някой от операторите. И какъв е пробемът, и аз не мога да разбера

  17. Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    669
    #179

    Отговор: LG телевизори (инфо на първа страница)

    То лошо няма в кастването, защото не всичко, което искаш да гледаш има приложение в стора на телевизора, но за такива неща си има специализирани устройства като Apple TV, а не да се сърдиш, че HBO не дава кастване, където с дистанционното си влезнал и пуснал за под 10 секунди това, което искаш.

  18. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #180

    Отговор: LG телевизори (инфо на първа страница)

    Този пост е редактиран от hristoslav2; 11-12-20 в 08:23.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 12 от 69 ПърваПърва ... 210111213142262 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Samsung телевизори (инфо на първа страница)
    От kod във форум Samsung телевизори
    Отговори: 1212
    Последно: 17-04-24, 21:09
  2. Отговори: 117
    Последно: 11-06-21, 23:44
  3. TCL 2020
    От DOLBY VISION 4K във форум TCL телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 02-06-20, 04:33
  4. Евровизия 2020
    От hristoslav2 във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 9
    Последно: 14-03-20, 20:22
  5. Честита Нова 2020
    От kod във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 7
    Последно: 01-01-20, 14:58

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе