Страница 1 от 4 123 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 60

Избор на 55'' за филми и Xbox

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2016
    Мнения
    210
    #1

    Избор на 55'' за филми и Xbox

    Здравейте. Ще взимам 55 инча телевизор, който се ползва главно за гледане на филми и игра на Xbox. Главно съм се насочил към LG и Самсунг, но може и друг ако е добър. Сега разчетох по форума доста се споменават Sony, но като гледам са по скъпи, а и някакви TCL които не съм ги чувал досега, но незнам дали ми се рискува с нещо такова. Единственото място на което може да се види наживо е Техномаркет и то имат само 2 модела. Незнам какво точно да гледам. Трябват ми минимум 3 HDMI изхода, друго незнам какво да им гледам. Гледам подобни модели на вид имат разлика в цената примерно единия 800лв другия 2000лв. Каква толкова голяма разлика може да има между двата освен примерно озвучителната система ?

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2019
    Мнения
    431
    #2

    Отговор: Избор на 55'' за филми и Xbox


  4. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,392
    #3

    Отговор: Избор на 55'' за филми и Xbox

    Кажи колко пари можеш да отделиш ?

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2016
    Мнения
    210
    #4

    Отговор: Избор на 55'' за филми и Xbox

    Мислех си за нещи до 1000лв. Също гледах и втора ръка с гаранция ама няма много избор. И LG ли е най-добрия за моите цели?

  6. Member
    Тук е от
    Nov 2019
    Мнения
    431
    #5

    Отговор: Избор на 55'' за филми и Xbox

    @marto7, на тази цена (949 лв.) иди и го тествай на живо. Има още запечатки. Ще останеш очарован от качеството на картината за който и да е формат (SD, HD, 4K). Говоря единствено и конкретно точно за този размер и модел. Успех!

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2016
    Мнения
    210
    #6

    Отговор: Избор на 55'' за филми и Xbox

    Гледах снощи 7660 модела, не е ши по-добър от този. А на живо и да го тествам незнам какво толкова да му гледам. Иначе съм доволен от сегашния ми 43 LG и magic remote

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Nov 2019
    Мнения
    431
    #7

    Отговор: Избор на 55'' за филми и Xbox

    Гледаш твои любими видеа, които знаеш как изглеждат в очите ти. Ако си предобеден в случая няма как да ти помогнем. Все пак успех в трудния избор напоследък!!!

  10. Member
    Тук е от
    Nov 2016
    Мнения
    210
    #8

    Отговор: Избор на 55'' за филми и Xbox

    Не съм предупеден, просто питам за да знам. За мен е важно картината да върви плавно и да няма насичане при игра примерно. Ще погледна модела който препоръчахте. Избора наистина е труден. А втпра ръка гледах 1-2 lg-a от 2015-2016г, но топ модели. По добрия вариянт е среден клас нов, отколкото висок клас на 4-5г. ?

  11. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #9

    Отговор: Избор на 55'' за филми и Xbox


  12. Member
    Тук е от
    Nov 2016
    Мнения
    210
    #10

    Отговор: Избор на 55'' за филми и Xbox

    Искам да взема нещо с което ще съм максимално доволен. Качеството на картината е важно, но ако не е някаква фрапантна разлика може би няма да я забележа, докато ако картината не е плавна при игра примерно ще го забележа на 100% и ще е голям проблем. Херцовете ли са определящи за това ? Сегашния ми е LG 43UH668V, и съм много доволен от него.
    Първия който си ми предложил много ми харесва на визия и е доста тънък, обаче надали бих взел нещо което преди да поръчам немога да видя наживо, защото после ако не ми хареса незнам какво да го права.
    Втората марка TCL я чух за пръв път вчера като се разчетох из форумите тук. Ако единственото му предимство е андроида, за мен лично не е от полза. Единствено ако с някаква програма има как да си гледам мачове които не се излъчват по тв ще ми влезне в полза.
    Третия ще го погледна наживо има го в технополиса.

    Като цяло между LG-то дадено по горе (55UM7450) и последните 3, кой е най-добър ?

    Този пост е редактиран от marto7; 07-10-20 в 20:27.

  13. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #11

    Отговор: Избор на 55'' за филми и Xbox

    Всички поддържат 4К60хц през HDMI и са с ниско входно забавяне .
    За по-добри ще ти трябва двойно по-голям бюджет - аз бих избирал почти в реда, в който са , като ЛГ-то предложено по-горе би бил последният ми избор - не съм им особен фен, а HDR и IPS панел не мисля , че са добра комбинация .
    Лично аз имам различни варианти и повече не бих купувал тв с IPS панел за игра/ползване с конзола.
    Към горните може да добавиш и Самсунг 55TU8500 (често и М$ ползват Самсунг тв за реклама и в комбинация с хбокс), но сега е на по-висока цена.
    Този пост е редактиран от svetlio1; 08-10-20 в 00:51.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Nov 2016
    Мнения
    210
    #12

    Отговор: Избор на 55'' за филми и Xbox

    Благодаря. Ще изчакам да събера още мнения и ще преценявам

  16. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,593
    #13

    Отговор: Избор на 55'' за филми и Xbox

    Няма много други възможни мнения да получиш за диапазона до 1000лв.

  17. Member
    Тук е от
    Nov 2016
    Мнения
    210
    #14

    Отговор: Избор на 55'' за филми и Xbox

    Еми за момента са 2 и са в различна посока. Първото ме надочи към ЛГ и то конкретен модел, следващото мнение беше че Лг не е за предпочитане.
    В момента съм на кантар между това Лг, Hisensa който му харесва най-много, но няма къде да го вида и незнам как е в сравнение с LG-то и малка част се колебая за този TCL, но първо трябва да го видя наживо.

  18. Member
    Тук е от
    Nov 2019
    Мнения
    431
    #15

    Отговор: Избор на 55'' за филми и Xbox

    На TCL C715 основният му проблем е в не плавната картина. Тресе отвратително без никаква възможност за корекция!!! Отчайваща работа, така са всичките им модели без C815.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 4 123 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Избор на телевизор предимно за филми.
    От pocket във форум Телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 16-02-19, 20:01
  2. Отговори: 9
    Последно: 21-01-15, 19:31
  3. съвет за 32 за xbox/ps3/4, футбол и филми. до 550-600
    От lantisa93 във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 24-11-14, 17:35
  4. Избор на TV до 1700 лв предимно за филми
    От forpass във форум Телевизори
    Отговори: 28
    Последно: 06-01-14, 11:57
  5. Избор за дъно и процесор предимно за НД филми
    От vanhallen във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 4
    Последно: 21-10-09, 12:59

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе