Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 42 от общо 42

Заслужава ли си да взема LG 55B8PLA втора ръка за около1000 лева

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    27
    #31

    Отговор: Заслужава ли си да взема LG 55B8PLA втора ръка за около1000 лева

    Аз имам два андроид тв на сони, xh9096 и a8 oled и в дневната самсунг q90t. Родителите ми имат lg също 2020 година и не мога да видя едно предимство на самсунг или лг над андроид. И двата телевизора на сони работят бързо и плеѝват всичко, няма нещо което да ме дразни. Това го пиша не за да споря ами защото тука хора четат и търсят мнения за теленизори и ще останат с грешни впечатления, че андроид е нещо ужасно.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #32

    Отговор: Заслужава ли си да взема LG 55B8PLA втора ръка за около1000 лева

    Колега и аз затова пуснах клип. Три/3/секунди е ужасно бавното стартиране на Сони. Но хейтъри винаги ще има.
    Очаквам от хейтващия колега да ми демонстрира предимствата на Лг.

    Изпратено от моят STK-LX1 с помощта на Tapatalk

  4. Member Аватара на felipe
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    503
    #33

    Отговор: Заслужава ли си да взема LG 55B8PLA втора ръка за около1000 лева

    Аз ли съм хейтващия Три години ползвах 49XF8505,до преди десетина дена, когато го смених с LG55C1.Не може да се говори за предимство на едната ос над друга,всяка си има предимства и недостатъци.Предимството на уебос е бързината и плавността на работата,предимството на андроид е, че има разнообразни приложения,макар аз да ползвах само Plex и VLC,като плекс го има и за уебос.
    А,сега се сетих за едно извънредно предимство на уебос,което го разбрах едва вчера и което за мен е голям плюс.Настройките на картината са индивидуални за всяко приложение, а не общи за всички.Примерно за телевизия може да са едни настройки,за Plex други,за вградения плеар трети.При андроид ос настройките на картината бяха общи за всички източници.

  5. Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    666
    #34

    Отговор: Заслужава ли си да взема LG 55B8PLA втора ръка за около1000 лева

    Цитат Първоначално публикувано от nassko1 Виж публикацията
    Та покажи ми какво на ЛГ става по бързо и по лесно
    Много време ще ми отнеме, защото всичко става по-бързо и по-лесно. Единствения и последен плюс на андроида е това, че другите марки разкараха DTS, а при него има приложения, през които такива филми вървят - това е.

  6. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,392
    #35

    Отговор: Заслужава ли си да взема LG 55B8PLA втора ръка за около1000 лева

    Ех тоя лош андроид с туба без реклами и Коди

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #36

    Отговор: Заслужава ли си да взема LG 55B8PLA втора ръка за около1000 лева

    При Сони се настройва картина за Приложения, HDMI, Цифрова телевизия, така че не е еднаква за всички.
    В горните постове пишеш че при Сони всичко е мъка, сега не може да се говори за по добра ОС.
    Хайде лека и спокойна на всички.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #37

    Отговор: Заслужава ли си да взема LG 55B8PLA втора ръка за около1000 лева

    Цитат Първоначално публикувано от berpan Виж публикацията
    Много време ще ми отнеме, защото всичко става по-бързо и по-лесно. Единствения и последен плюс на андроида е това, че другите марки разкараха DTS, а при него има приложения, през които такива филми вървят - това е.
    Ти луд ли си бе,LG няма да си купя и четка за обувки....

  10. Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    666
    #38

    Отговор: Заслужава ли си да взема LG 55B8PLA втора ръка за около1000 лева

    Аз пък Сони вече и саундбар не бих си взел... след като се налага да го включвам ръчно 90% от времето, защото тръгва само когато си пожелае, а уж е ARC. Ти си купувай четки Сони колкото искаш.

  11. Member Аватара на felipe
    Тук е от
    Apr 2007
    Мнения
    503
    #39

    Отговор: Заслужава ли си да взема LG 55B8PLA втора ръка за около1000 лева

    Наско предполагам ползва сонито със сет топ бокс или тв бокс затова толкова бързо стартира и бързо сменя каналите. Аз да повторя за хората които ще прочетат това, използването на сони с андроид ос и ка модул е мъка неземна, не си го причинявайте, по горе съм описал защо. Единственото предимство на андроид са програмите, които могат да се инсталират и то кои програми, едно коди, което от 100 човека инсталирали го 10 я го подкарат я не.Доколкото знам и последните модели сони 2021 г са същите.
    П. П. За протокола, моя саундбар от подписа се разбира перфектно с елджито, поне до момента. Със сонито не се разбираше така, ама то е разбираемо, докато андроида се мъчи да подкара тв канала, не му е до саундбарове, някакви си там
    Този пост е редактиран от felipe; 15-12-21 в 12:28.

  12. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #40

    Отговор: Заслужава ли си да взема LG 55B8PLA втора ръка за около1000 лева

    Всяка ОС си има предимства и недостатъци ... и доволно количество простотии

    Трябва все пак да уточнявате , че впечатленията ви са от стар вариант на едната ОС и нов на другата вървящ на топ модел - щото от личен (имам тв с двете последни версии) опит УЕБ-ба не върви толкова гладко на тв от по-ниските серии (и то от средният им клас)...

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #41

    Отговор: Заслужава ли си да взема LG 55B8PLA втора ръка за около1000 лева

    Цитат Първоначално публикувано от felipe Виж публикацията
    Наско предполагам ползва сонито със сет топ бокс или тв бокс затова толкова бързо стартира и бързо сменя каналите. Аз да повторя за хората които ще прочетат това, използването на сони с андроид ос и ка модул е мъка неземна, не си го причинявайте, по горе съм описал защо. Единственото предимство на андроид са програмите, които могат да се инсталират и то кои програми, едно коди, което от 100 човека инсталирали го 10 я го подкарат я не.Доколкото знам и последните модели сони 2021 г са същите.
    П. П. За протокола, моя саундбар от подписа се разбира перфектно с елджито, поне до момента. Със сонито не се разбираше така, ама то е разбираемо, докато андроида се мъчи да подкара тв канала, не му е до саундбарове, някакви си там
    Клипа е директно от 5 годишно Сони. Имам и 2 бокса но ги ползвам периодично само за филми с дтс ма. Сонито никога не е бавило, лагвало и тн. За 5 години. След 3 дни му изтича гаранция. Проблем имах на 2 пъти с Нови версии на Ю туб-зареждаше малко по бавно. Смарт тюб некст реши и този проблем.
    Попаднал си на телевизор с бъгнат софтуер. Преди два дни купих на сина ми 55, инча 85j. Отлична картина и бърз софтуер. Моят ъпгреид се размина за сега. [emoji23]

    Изпратено от моят STK-LX1 с помощта на Tapatalk

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,401
    #42

    Отговор: Заслужава ли си да взема LG 55B8PLA втора ръка за около1000 лева

    Моето Сони е изтребител , лага с командите от дистанционното в миналите години отдавна го няма , ако задържа пръст на усилване-намаляване на звука за миг реагира , каналите ги превърта супер бързо , никакъв проблем не съм имал със старото / 8005/ , нито с по-новия /9505/ , явно съм купил единствените 2 читави телевизора. С клавиатури са и двата - работят безотказно. Един колега беше писал , че много му "пукал" тв , моя даже и "цъка" на включване и изключване......

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. Мнение за лаптоп втора ръка
    От yodanov във форум Мобилни устройства
    Отговори: 5
    Последно: 23-03-16, 22:23
  2. Питане за ресийвър втора ръка
    От zorbata във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 2
    Последно: 06-10-13, 19:03
  3. Покупка на пералня втора ръка
    От tatul във форум Бяла техника
    Отговори: 18
    Последно: 16-11-11, 00:50
  4. Търся Playstation2 втора ръка с чип
    От FearMe във форум Продава
    Отговори: 2
    Последно: 23-07-07, 09:52
  5. въпрос за 21" втора ръка...
    От Pa3KaTaH във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 10-11-03, 09:54

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе