Резултати от 1 до 4 от общо 4

Въпроси от начинаещ

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    18
    #1

    Въпроси от начинаещ

    Здравейте имам доста въпроси относно Linux ,понеже от доста време се колебая как да се разнообразя от отегчителния вид на xp-то което след определен период от време се сбозява и се налага преинсталация ...
    Затова насоката ми ме доведе до Linux ,самоче не знам дали Linux-а ще ми върши следните дейности без да има проблем:
    Машината предимно се ползва за :
    -интернет
    -скайп/facebook и т.н.
    -photoshop
    -писане на документи (ms office )
    -за разнообразие се пуска CS ,Warcraft 3 и GTA SA Multiplayer ,а и някое NFS евентуално ако имам време за губене ...
    -друго важно нещо ми е да поддържа програмата XS++ която е за флаш на Sony Ericsson устройства
    -рязане и редактиране на мп3
    -интернета ми е с PPPOE за което знам ,че няма проблем ,но имам 2 лан карти от които работи само едната (вградената изгоря ) и незнам дали ще я засече самата ОС
    -и не на последно място има ли utorrent за тази ОС ,защото срещнах доста противоречиви мнения и има ли проблеми с качването на торенти
    Според вас добро решение ,ли е да премина на Linux ?


  2.  
     
  3. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #2

    Re:Въпроси от начинаещ

    XS++ работи под Windows OS не под линукс. скайп,фейсбук и фотошоп (ще се учиш да работиш с програмата Gimp) няма да ти липсват, вместо офис пакета на Майкрософт има чудесен Open Office който също ще ти върши работа под Линукс. Торент клиенти за линукс колкото щеш включително можеш да си пуснеш някои от windows-ките с промоща на емулатора Wine.
    Колкото до мрежовата ти карта ........без да си казал точният и модел дори и да хвърляме боб или да гледаме на кости , няма да я познаем. Защо не вземеш да си дръпниш една Live дистрибуция (Ubuntu примерно), да я разгледаш без да я инсталираш и ако ти хареса чак тогава да предприемеш стъпката инсталация.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    457
    #3

    Re:Въпроси от начинаещ

    Момчета, много моля да помогнете с някоя програма за правене на буутващ диск под Убунту 10.04!
    Но да може като го сваля да се инсталира веднага с кликане на мишока върху файла!

  5. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    10
    #4

    Re:Въпроси от начинаещ

    Brasero по принцип си върви с дистрото

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Начинаещ - помощ при избор на ТВ, аудио и..
    От achlz във форум Телевизори
    Отговори: 8
    Последно: 31-10-12, 21:14
  2. Начинаещ техник търси съвет...
    От todaka във форум Ремонт и сервиз - Хладилна техника
    Отговори: 7
    Последно: 06-10-11, 22:15
  3. Препоръка за хубава навигация за начинаещ
    От sombrero във форум GPS - модели, софтуер, карти и трикове
    Отговори: 21
    Последно: 21-05-11, 01:02
  4. Уроци за MAYA за начинаещ?
    От pwq във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 1
    Последно: 20-12-05, 10:55
  5. Отговори: 19
    Последно: 19-09-01, 17:08

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе