Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 21 от общо 21

Какъв plug-in трябва да кача?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #16

    Re:Какъв plug-in трябва да кача?

    Единствения проблем за които още маи не е намерено решение за линукс са приложенията ползващи activx за уиндоус, за всичко друго се намира решение. Има доста офиси работещи изцяло под линукс, включително с текстови и OCR софтуер... Така, че няма такова нещо като тегаво. Въпроса е да се избере правилната дистрибуция и да се настрой веднъж... В крайна сметка и за уиндоус си трябват настройки, дори повече... Ако за инсталация на Уин със всичкия приложен софтуер трябват 3-4 часа, за линукс всичко това ще стане поне 1 час по-бързо...

    Ако нямаш идея за конкретен човек на които да се обадиш за помощ. Пиши тук, все ще се намери някои колега близо до тебе...

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    82
    #17

    Re:Какъв plug-in трябва да кача?

    Здравейте,
    Сдобих се с преносим компот ХП 630 работещ под SUSE 11 с браузер на Файерфокс. Исках да инсталирам гуг ърт, обаче не става, нито 32 нито 64 битовата версия за SUSE. И скайп не ще да инсталира и битторент, друг торент клиент не съм пробвал. Ако имате някаква идея какво да пипна ще съм благодарен

  4. Member Аватара на peterstamov
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    676
    #18

    Re:Какъв plug-in трябва да кача?

    Какво ти пише като грешка? И въпрос на лично виждане, аз бих сменил OS с някой Debian или по за начинаещ LMDE!

  5. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #19

    Re:Какъв plug-in трябва да кача?

    Цитат Първоначално публикувано от Frezist
    Здравейте,
    Сдобих се с преносим компот ХП 630 работещ под SUSE 11 с браузер на Файерфокс. Исках да инсталирам гуг ърт, обаче не става, нито 32 нито 64 битовата версия за SUSE. И скайп не ще да инсталира и битторент, друг торент клиент не съм пробвал. Ако имате някаква идея какво да пипна ще съм благодарен
    Щом толкова неща не искат да се инсталират, най-вероятно нямаш права. Пробвай да ги инсталираш с администраторски права. Всичко описано върви на SUSE Earth, Skype... За БитТорент не знам, но Ktorenta ако си на KDE или Transmisson вършат работа. Може да пробваш да инсталираш това което ти трябва директно от хранилището Install Software

  6. Junior Member Аватара на vasettoo
    Тук е от
    Dec 2011
    Живее в
    Видин
    Мнения
    123
    #20

    Re:Какъв plug-in трябва да кача?

    Adobe спират официално поддръжката и разработката за версии над 11.2 за Adobe Flash Player, като предоставят все още такава поддръжка за последната. Ползването на флаш съдържание ще се поддържа от новия Pepper API проект, който е включен в Google Chrome браузъра. Ако имате проблем със сайтове, които искат обновяване на flash player-а, решението е да се ползва Google Chrome. Да се надяваме, че HTML5 ще се наложи все повече като решение за динамично съдържание в браузърите.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    82
    #21

    Re:Какъв plug-in трябва да кача?

    Благодаря за реакцията glowndark и peterstamov. Сега съм на работа, снощи го мъчих малко Линукса, за сефте беше, нямах време и бях много уморен. Искаше ми някаква рут парола, която сметнах за онази която иска при инсталацията и при стартиране. Обаче като я въведа ми дава съобщение за грешка, което като се върна от работа мога да го кача тук.
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1343976293[/time]_________________________________________________

    Детето снощи ми спомена, че трябва да "си поискам" тази рут парола в команден режим, не в графичен, но аз хабер си нямам, навремето знаех няколко елементарни досовски команди, но за Линукса е съвсем друга бира. Ако някой може да ме насочи предварително благодаря

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Компютър за игри -какъв трябва да е?
    От laodzu във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 9
    Последно: 12-12-09, 19:02
  2. Отговори: 6
    Последно: 08-03-06, 19:25
  3. Winamp 5.08c plug ins
    От Trachisan във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 22-05-05, 10:24
  4. За Plug-In ите в Photoshop
    От ogimag във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 12-11-04, 23:34
  5. Как се изключва Plug & Play
    От Zviara във форум Windows
    Отговори: 1
    Последно: 29-04-03, 08:37

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе