Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234
Резултати от 46 до 55 от общо 55

Качествени HiFi слушалки

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,180
    #46

    Re:Качествени HiFi слушалки

    Много спорни впечатления относно комфорта им . И по-добре SR80 . Това по интернет впечатления . Не знам Alessandro MS1 дали не са по-добри - http://www.alessandro-products.com/headphones.html - пращат до България .

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #47

    Re:Качествени HiFi слушалки

    Прегледах темата и какво да видя - супер майтап !!!

    По темата: Имах Alessandro MS1 които са "тунинг" на SR60. Хубави слушалки за парите си (<150 лева). Доста некомфортни.
    Според мен не купувай слушалки, които не си пробвай. В БГ могат да се намерят достатъчно неща в диапазона под 250 лева.

    Аз бих погледнал Beyerdynamic DT 990 Pro. Наскоро добри думи чух за Shure слушалките в този ценови диапазон, като един пич каза, че му харесват повече от MS2, което е метално Градо!

  4. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #48

    Re:Качествени HiFi слушалки

    Да , Beyerdynamic , AKG , Sennheiser , Audio Technica , Bose , Shure , все прочути производители , а и имат доста добри модели , но лошото е че у нас надали ги има някъде на едно място за проба !

  5. Moderator
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,180
    #49

    Re:Качествени HiFi слушалки

    Набелязваш си модели и тръгваш да обикаляш . Така или иначе ще разбереш , кои са твоите - слагаш,слушаш ,влюбваш се и ги мяташ в торбата Иначе ако си поръчаш Алесандро/Градо и не ти харесат - лесно ще ги продадеш .

  6. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    147
    #50

    Re:Качествени HiFi слушалки

    Здравейте. Гледам, че това е единствената тема за слушалки, в която има повече от 5 мнения, та се включвам директно тук: Търся си слушалки за компютър. Не съм някакъв маниак на тема звук, но имах преди време HAMA-та, препоръчана по-напред в темата и беше пълен боклук. От години ползвам PHILIPS SHP2500, вадят задоволително за мен качество на поносима цена. Не ги намирам на сайта на ТМ, тези изглеждат точно като тях: http://www.technomarket.bg/products/...ilips-shn-2500
    Проблемът им е, че или те са адски чупливи, или главата ми е твърде голяма за тях Та много-важно изискване за мен - слушалките да са здрави. Защото тези от линка са 80 лв, ако се счупят за 2 месеца...... И последно, да изолират максимално свука вътре, не искам всички в стаята да слушат каквото аз слушам. За бюджет - не знам какво да ви кажа, все си мисля, че повече от 100 лв за слушалки, при положение, че не съм аудиофил са много. Та ако някой има конкретно предложение - благодаря предварително.

  7. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #51

    Re:Качествени HiFi слушалки

    Колега , за съжаление в този ценови диапазон , се използва доста пластмаса при направата на слушалки и някъде наистина се получават дефекти !
    Да споделя опит - ползвам Sennheiser HD201 - нищо особено , но са леки и доста удобни слушалки , поне за мен , и за парите си , стават ! Слушалките са от затворен тип и само ти чуваш какво става !


  8.  
     
  9. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #52

    Re:Качествени HiFi слушалки

    Цитат Първоначално публикувано от benedict
    Здравейте. Гледам, че това е единствената тема за слушалки, в която има повече от 5 мнения, та се включвам директно тук: Търся си слушалки за компютър. Не съм някакъв маниак на тема звук, но имах преди време HAMA-та, препоръчана по-напред в темата и беше пълен боклук. От години ползвам PHILIPS SHP2500, вадят задоволително за мен качество на поносима цена. Не ги намирам на сайта на ТМ, тези изглеждат точно като тях: http://www.technomarket.bg/products/...ilips-shn-2500
    Проблемът им е, че или те са адски чупливи, или главата ми е твърде голяма за тях Та много-важно изискване за мен - слушалките да са здрави. Защото тези от линка са 80 лв, ако се счупят за 2 месеца...... И последно, да изолират максимално свука вътре, не искам всички в стаята да слушат каквото аз слушам. За бюджет - не знам какво да ви кажа, все си мисля, че повече от 100 лв за слушалки, при положение, че не съм аудиофил са много. Та ако някой има конкретно предложение - благодаря предварително.
    Веднага ти предлагам бюджетни решения:
    1. CANYON CNR-HP2 (20Hz-20kHz, Кабел, 4m) Черен/Сребрист - 40 лв. CANYON имат и модел с вибриращ бас(като го включиш, усещаш вибрацията от баса) ако такива екстри ти допадат. Конкретно за слушалките. Ползвам CANYON само, че по-малки, пак със 4метра кабел. Та до сега по-здрави слушалки не съм виждал... Вече са на повече от 2 години, падат от 1 метър височина, поне 3-4 пъти седмично, понякога и нарочно засилени към земята. Когато малката реши да ги слага, ги разчеква нечовешки, поне 2 пъти колкото главата и(незнам защо
    Та за 2 години и половина, единственото което успя да им причини е да скъса дунапрена на микрофона, и да олющи горния слой на кожата на наушниците.
    Като звук, също са перфектни. В този ценови клас не мисля, че ще намериш слушалки които да вадят по добър звук..
    2. RAZER Orca (15Hz-21kHz, 1.2m) Зелен + 2 m cable - 120 лв. Любимите на геймърите слушалки. Лично не съм геймър, но слушалките са доста търсени. Явно има защо

  10. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    147
    #53

    Re:Качествени HiFi слушалки

    Хмм, този Sennheiser май е доста трудно да се открие във Варна.
    А Razer Orca пък май го няма никъде в България.
    Canyon-а изглежда здрав, остава и да вади приличен звук....

  11. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #54

    Re:Качествени HiFi слушалки

    Цитат Първоначално публикувано от benedict
    Хмм, този Sennheiser май е доста трудно да се открие във Варна.
    А Razer Orca пък май го няма никъде в България.
    Canyon-а изглежда здрав, остава и да вади приличен звук....
    Raizer Orca имаме при нас...
    Canyona вади приличен звук. Както казах според мен в този ценови клас едва ли ще намериш по-добри слушалки....

    П.С. Ето и модела с усиления бас, за които споменах вчера - http://www.canyon-tech.com/products/...adsets/CNR-HS3
    Баса вибрацията е на степени, off, 1,2 като на 2 цялата глава ти се тресе )

  12. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #55

    Re:Качествени HiFi слушалки

    Цитат Първоначално публикувано от benedict
    Хмм, този Sennheiser май е доста трудно да се открие във Варна.
    Вярно е , няма , но могат да ти поръчат бройка от другите си магазини ! Моя не е купуван от БГ !

    Колега , има едни за продан - Сони MDR XD200 - 49 лв , нови , на 3 дена , в София са !

    Това са слушалките - http://technomarket.bg/products/09029056/sony-mdr-xd200 .

    Ето ти и снимка - http://yasenvelikov.snimka.bg/other/...2.24696594.big .

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234

Подобни теми

  1. HiFi DAP - мнения
    От FireWind във форум Аудиотехника
    Отговори: 0
    Последно: 03-10-13, 21:07
  2. Отговори: 9
    Последно: 01-08-13, 21:16
  3. Продавам качествени слушалки AKG K44
    От scareface във форум Продава
    Отговори: 2
    Последно: 26-03-13, 21:31
  4. Качествени HiFi слушалки...ДУБЛИРАНО... for DELETE
    От stiv13 във форум Mp3 плеъри, слушалки
    Отговори: 0
    Последно: 20-01-09, 10:37
  5. Качествени HiFi слушалки
    От Zetle във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 13
    Последно: 04-06-06, 00:43

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе