Страница 1 от 5 123 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 66

Избор на Mр3 плеър

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    9
    #1

    Избор на Mр3 плеър

    Здравейте! Харесал съм си този Mр3 плеър http://www.vali.bg/?...=&article=13147

    Само, че не мога да разбера, има ли слушалки към него, с карта ли е, с какви батерии работи. Ако някой може да сподели впечатления за този и други модели около тази цена, помагайте!
    Успешна Нова година желая!

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #2

    Отговор: Избор на Mр3 плеър

    Цитат Първоначално публикувано от nemo_10 Виж публикацията
    Здравейте! Харесал съм си този Mр3 плеър http://www.vali.bg/?...=&article=13147

    Само, че не мога да разбера, има ли слушалки към него, с карта ли е, с какви батерии работи. Ако някой може да сподели впечатления за този и други модели около тази цена, помагайте!
    Успешна Нова година желая!
    Като гледам - нищо по-различно от стандартен МП3-плеър - вградена презареждаема батерия (зарежда се през USB), вътрешна памет 2 ГБ и разбира се чифт слушалки.

    Имам подобен Сони на 3-4 години.

  4. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #3

    Отговор: Избор на Mр3 плеър

    Извинявам се, че повдигам стара тема, но мисля, че няма смисъл да отварям нова.
    Та, питането е следното. Дайте идея за плеър само за аудио. Да чете от флаш и да възпроизвежда всякакви аудио формати, по възможност по качествено. Видео не е необходимо. И най важното да може да се върже със стерео усилвател, демек чинчове. Въобще нямам идея къде да търся и какво да гледам...

  5. Member Аватара на antovasilev
    Тук е от
    Sep 2011
    Живее в
    Плевен
    Мнения
    299
    #4

    Отговор: Избор на Mр3 плеър


  6. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #5

    Отговор: Избор на Mр3 плеър

    Благодаря! Може и да е стационарен, не преносим. Няма да е зле да чете и MP3.

  7. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #6

    Отговор: Избор на Mр3 плеър

    Сиреч търсиш мрежов аудио плеър
    https://www.avitel-bg.com/categories.php?page=1&cid=21
    https://www.avitel-bg.com/marantz-na...k-audio-player - тоя скоро го бях мяркал (май и линк пусках в някоя от темите) по английските онлайн магазини в комплект с колони за към ... 800лв

  8.  
     
  9. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #7

    Отговор: Избор на Mр3 плеър

    Може би, аз не мога да обясня, а може би и да не не съм наясно със сегашните технологии. Ще се опитам по друг начин. Имам аудио система, на която си слушам само музика. Никакво кино, никакви 2.1; 5.1 и т.н - класическо стерео с 2 колони. Включва стерео усилвател/аналогов/, грамофон, дек, cd-плеър. Не ми се занимава повече с дискове и искам да взема източник, който да ползва вградена или по добре външна/флашка/ памет. Не търся някакво I-подче или джобен MP3-плеър, който да закачам от време на време. Нямам идея как се съчетава цифров източник и аналогов усилвател и може би затова не мога да обясня добре какво търся. Прегледах предложенията, ама вие ме хвърлихте в дълбокото - мрежи, интернет, стриймове.... а и цени от 2К нагоре. Представях си нещо около 250-500лв. Много ли съм далече от истината?
    Този пост е редактиран от tony34al; 24-03-18 в 04:47.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Силистра
    Мнения
    1,040
    #8

    Отговор: Избор на Mр3 плеър

    Ако комбинираш DAC с PC по ще ти се получи. Слагаш Foobar2000 и плъг ин за телефонно управление и си цар. До 500лв. DAC-ове има много с вгод usb, оптика, коксиал. Ако те интересува кажи и ще предлагаме.

    Но да плейваш директно от флашка,NAS или там подобно ти трябва мрежови плеър или ресийвер.

  11. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #9

    Отговор: Избор на Mр3 плеър

    DAC-а не е ли само преобразувател? А какво ще пуска музиката, ако е компютъра не ми се вижда добра идея. Пак кабели, мрежи ... Прдложете някаква комбинация, ако е възможно да си седят там дето си е уредбата и да се ползват само за това.

  12. Member
    Тук е от
    Sep 2016
    Мнения
    664
    #10

    Отговор: Избор на Mр3 плеър

    Има и евтини китайски модули - само захранване и свързване към усилвателя им правиш. Може и кутийка, ако желаеш или направо в тази на усилвателя да се монтира. Има и bluetooth, и ape, flac, wav декодират. Само навигирането из папки, файлове и търсене, избор на дадена песен не съм наясно дали е удобно.
    https://www.aliexpress.com/item/DC-5...564610a7520368

    https://www.aliexpress.com/item/12V-...564610a7520368

  13. Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    Димитровград
    Мнения
    354
    #11

    Отговор: Избор на Mр3 плеър

    Подобни модулчета се предлагат и в България. Виждал съм в Елимекс примерно. За домашно използване става, но ако е за автомобил ще трябва галванично разделено захранване. При директно захранване от бордовото на автомобила се появява брум.

  14.  
     
  15. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #12

    Отговор: Избор на Mр3 плеър

    Не, не е за автомобил.

  16. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #13

    Отговор: Избор на Mр3 плеър

    То за свързване към стари системи и това става- https://store.google.com/de/product/...audio?hl=de-DE , ама няма USB вход и нещо не го намирам по нашите магазини .

  17. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #14

    Отговор: Избор на Mр3 плеър

    Ето това - Fiio - High Resolution Player X1 2nd Gen Black - MP3/MP4/Hi-Res плейъри, например, мога ли да го ползвам без DAC?

  18. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #15

    Отговор: Избор на Mр3 плеър

    Тя поддържа изход за слушалки и линия изход, който може да се използва като източник на звуков сигнал към усилвателя
    То си пише, че може да го ползваш към усилвател ... флашките обаче май ще трябва да станат СД карти

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 5 123 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Избор мултимедиен плеър
    От tany във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 1
    Последно: 18-11-13, 20:07
  2. Избор на 3D мултимедиен плеър
    От zakata във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 16
    Последно: 28-11-12, 15:21
  3. Отново за избор на плеър
    От listening във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 57
    Последно: 04-10-11, 05:36
  4. Избор на DVD плеър с HDMI
    От zaks във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 1
    Последно: 12-07-08, 08:54
  5. Избор на DVD плеър Elite
    От SashoXP във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 14
    Последно: 07-12-07, 16:22

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе