Резултати от 1 до 5 от общо 5

Панасоник 42py8p vs 42py80p

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    May 2005
    Мнения
    34
    #1

    Панасоник 42py8p vs 42py80p

    Здравейте, от месец чета този така добър форум. И колкото повече чета толкова повече въпроси ми се зараждат.
    Ще задам един от тях Каква е основната разлика между тези два телевизора 42py8p vs 42py80p. До колкото чета на сайта на Панасоник основно се различават по някаква V Real 3 технология, а тя за какво служи

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    6
    #2

    Re: Панасоник 42py8p vs 42py80p

    Панелът на който е базиран TH-42PY85 е от революционната G11 серия на Panasonic. Дисплеите от този клас са характерни с изключително ниското си време за реакция (0.001 секунди), което практическо означава нулево замазване и нарушаване на контраста при изобразяване на динамични сцени.
    За избягване на може би най-неприятния страничен ефект на конкурентната LCD технология се грижи и процесорният енджин за обработка на изображението от най-ново поколение - V-Real Pro 3. Става дума за друга фирмена разработка на Panasonic, чиито основен коз е т.нар. 'Intelligent Frame Creation' система – специално създадена за да елиминира напълно „трептенето” на образа което възниква при изобразяване на наситени с движение сцени.
    Тази технология използва принципа на вмъкване на допълнителни, „невидими” кадри по време на възпроизвеждането на входния сигнал, като самия процес е базиран на интелигентен анализ на типа на картината. Финалният резултата е максимално гладко възпроизвеждане дори на най-интензивните и наситени с екшън сцени.

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    469
    #3

    Re: Панасоник 42py8p vs 42py80p

    20000 срещу 30000 контраст,2<3 HDMI входа,наличие на VGA(PC)вход и слот за SD карти при PY80.Това са най общо разликите м/у двата,може и да пропускам нещо,че карам по памет.

  5. Novice
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    4
    #4

    Re: Панасоник 42py8p vs 42py80p

    Здравейте, и от мен.От една седмица чета този форум и прочитайки вашите впечатления и решения сякаш виждам себе си, много неща почнаха да ми се изясняват а други ми се объркаха още повече. За тази 1 седмица си промених 5-6 пъти мнението.Имам няколко много важни за мен въпроси, ще се радвам да споделите вашия опит:
    1.Последно се спрях да си вземам плазмен телевизор, но това с отбелязването за емблеми от тв канали ме притеснява(до колко е вярно)?
    2.Ще използвам телевизора за гледане на кабелан(Евроком кабел София), както и ми се иска да си гледам филми от компютара на телевизора.
    3.Марката която съм се спрял е Самсунг PS42A456 , не Full HD но според това което прочетох вади чудесна картина, цената му е 1469лв в техномаркет.
    4.Другата марка е PANASONIC TH-42PY8P , той е Full HD ама от това което прочетох имам извесни съмнения каква картина ще вади.
    Опитвам се да се абстрахирам от разликата в цената и различните класи на марките, за да не ми попречат да взема правилно решение, но само с интуиция и четене не става....

  6. Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    391
    #5

    Re: Панасоник 42py8p vs 42py80p

    http://panasonic.bg/index.php?p=compare&id=134
    42PY80P 42PY8P
    Контраст:
    Естествен: 30,000:1 Естествен: 20,000:1
    Динамичен: 1,000,000:1 Динамичен: 700.000:1
    Градация на цветовете :
    5,120 еквивалентни градации 4,096 еквивалентни градации

    Natural Vision филтър Да Не
    Телетекст приемане:
    1500P Level 2.5, FASTEXT/LIST/TOP 500P Level 2.5, FASTEXT/LIST/TOP
    x.v. Colour Да Не
    V-Аудио Да Не
    Слот за SD карта
    (SDHC съвместим) Да Не
    PC вход Mini D-sub 15-pin x 1 (rear) Няма PC вход
    Аудио вход
    (HDMI1, PC, компонентен)
    RCA phono type connectors
    (L, R) x 2 sets (rear x 1 set, front x 1 set) (L, R) (1 set, rear)
    Ъгъл на въртене ±15° С неподвижна стойка
    Приложими PC синали SXGA


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продавам PANASONIC-TH-42PY8P
    От dilyn във форум Продава
    Отговори: 10
    Последно: 09-10-13, 19:33
  2. Проблем със панасоник Е 12 МКЕ
    От ludaka_05 във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 7
    Последно: 12-02-12, 13:52
  3. Сервиз Панасоник!!!
    От syk във форум Черен списък
    Отговори: 5
    Последно: 13-05-11, 15:05
  4. Panasonic 42PY8P въпрос
    От Liverpool във форум Panasonic телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 28-12-08, 23:41
  5. информация за панасоник gd 67
    От bu6ito във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 7
    Последно: 03-11-03, 10:41

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе